-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
to pokaż zdjęcie na psiaku ;) :cool3:
-
[url]http://i37.tinypic.com/1z6sgec.jpg[/url] ale fajny komplet :loveu:
-
mam nadzieję, że jakieś dobre informacje dla nas ma :)
-
właśnie wiele czynników wpływa na moją postawę ;) wiem, że np. Bystra szybko by się przystosowała, bo nie musiałaby się mną dzielić z flatami :evil_lol: ale znów nie potrafię zabrać jednego psa, a 2 inne olać i zostawić ;) dramat niekoniecznie, zależy od psów i lokalizacji, np. Tania ma dość fajne miejsce ;) ja mam park, w którym trują psy i wały nad Odrą przy akademikach, gdzie więcej szkła niż trawy :evil_lol: ale offujemy :oops:
-
[quote name='Bonsai']Miejsce jest ważne dla psa, ale nie najważniejsze. Pies bowiem dużo bardziej przyzwyczaja się do człowieka, niż do miejsca. Gdybym zostawiła Piegusa u rodziców w Kaliszu, gdzie miałby ogródek i spacery góra raz dziennie po polach i lasach, to on i tak byłby nieszczęśliwy. Zdziczał by i byłby zupełnie innym psem. Dlatego lepiej ciaśniej, ale razem.[/quote] to też zależy od psa ;) ja swoje zostawiłam w domu, bo ich miny na Wrocław - bezcenne:evil_lol: kilka razy je tu przywoziłam, kto był z nami na spacerze, ten widział ich dziką radość:evil_lol: co weekend do nich przyjeżdzam i cóż - jakoś się kula ;) wiem, znów niepopularny na dogo pogląd, ale cóż, póki mnie sytuacja nie zmusza psów w mieście trzymać nie będę ;) [quote name='ariss']przynajmniej nasze psy sa doskonale zsocjalizownae:eviltong: (no moze nie wszystkie)[/quote] moje też niezgorzej, jeżdzą pociągami, tramwajami, autobusami, mieszkały w hotelach, górskich schroniskach, jeździły do Chorwacji na wakacje, nie narzekam ;) flaty są w mieście totalnie nieproblemowe, Bystra nie przepada za psami, ale bez przesady - potrafi przy nich pracować ;) a że na swoim terenie potrafi być ostra dla 'zwiedzających' - cóż, mnie to nie przeszkadza:evil_lol: wiocha nie równa się totalnemu zdziczeniu:evil_lol:
-
to indywidualna sprawa, ale ja np. nie mam serca brać psa do miasta i już :P a to, że lubicie takie miejsca, bo musicie je lubić to już trudno :evil_lol: chciecie mieć psy w mieście, to jesteście skazani na takie wymemłane parczki niestety, na smycze, na kagańce, na bloki, na hałaśliwe ulice, na zafajdane trawniki, na tłumy ludzi i tłumy psów.. i wiele osób, psich i ludzkich, doskonale się w tym odnajduje.. ;) ja się za to makabrycznie męczę w takich miejscach, ja lubię iść na spacer i przez 4 h łażenia po lesie nie spotkać nikogo, żadnego psa, żadnych ludzi... mnie już jeden biegacz czy rowerzysta psują humor, nie mówiąc o paniach z wózkami :evil_lol: nie wiem, czy mnie kiedyś los nie rzuci na stałe do miasta, być może, ale czy będę mieć wtedy psa?.. być może.. :P
-
[QUOTE]ludzie nie znający prawdziwych pól lubią tam chodzić. [/QUOTE] o to to :evil_lol:
-
wiosna, adoptuj Niko, na jedno wyjdzie.. :evil_lol:
-
ruda też jest taki pit, to purinowe frisbee starczyło nam na 1 sesję :/ a to prawdziwy fastback jest.. ;) kup jej hero xtra albo eurablendy, ew. jawza ;)
-
podniosę prawie maliniaka ;)
-
[quote name='eria']proszem przyjechać i obmacać jak masz wątpliwości :mad::diabloti:[/quote] tak.. to ten włos...:evil_lol: a tak btw, wczoraj ważyłam suki - ważą po 1 kg więcej niż w najlepszych czasach:eviltong: też nie dam sobie wmówić, że są zapasione:evil_lol: [quote name='Marta_Ares']Ares dostaje ok 140g dziennie, ale nie codziennie bo czasami gotowane i starcza 10kg worek na ok 1,5 - 2 miesiące[/quote] sporo ;) ale zakładam, że nie masz babci, która zakrada się do kojca i wrzuca pieskom kanapki?:cool1::evil_lol:
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
to szorstkowłosy seter dalmacki :evil_lol: [B]koosiek[/B], jeżeli jesteś zdecydowana dać jej DT to jestem przekonana, że z transportem nie będzie problemu.. -
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
wiq replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
ruszy się, kto się oprze takiemu JRT? :evil_lol: -
hopnę ammę.. przydałyby się jakieś jej ładne zdjęcia i tekst do ogłoszeń..
-
muszę się dopytać Asiora co z tym allegro ;) a co z Julką?
-
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Teraz mnie tylko Fiona męczy :evil_lol: Choć na początku nie chciałam mieć nic wspólnego z jej sprawą ;) -
o matko, prawie tak chuda jak w schronie, i te odleżyny - niezły czad :( ciekawam, co wyjdzie na usg...
-
dziewczyny, zaoffuję Wam tu trochę: pomóżcie wyadoptować Fionę z mojego podpisu, tyle miesięcy na tymczasie już siedzi... kto może gdzieś ogłosić, komuś powiedzieć o jej istnieniu, hopnąć wątek, cokolwiek...
-
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
naa juz tworzy ;) -
no jak dostają szklankę dziennie tej karmy, to tak wolno schodzi :evil_lol: a tu jakaś kostka, jakieś mięsko, zupka, tutaj się chleb dla konia ukranie, jakieś smaki przy szkoleniu się dostanie, więc odpada karma w misce i tak się kula ;) ja sama jestem zdziwiona, jak im mało wystarcza.. ale pojadę, to się znów zacznie, do miski nasypane z górką :evil_lol:
-
łech, coś nie wchodzi filmik
-
nie, ostatnio tak mi schodzi ta karma właśnie :evil_lol: teraz wyjadę to pewnie je znów upasą, ale przez 3 miesiące wakacji skarmiłam jeden worek puriny i teraz zaczęły drugi .. niewinna sarenka wredna jest ;) [url]http://img531.imageshack.us/i/2809090758380124.flv/[/url]
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
wiq replied to brjagata's topic in Foto Blogi
nie wiedziałam, że Birma trafiła w dogomaniackie ręce :) świetne zdjecia! :) -
prawda jak nic ;) z tym, że akurat jeżeli chodzi o kłaczenie i utrzymanie tego włosa to nie ma problemu. raz na tydzien furminator/ coat king nie jest na dywanach źle ;) niestety pozostaje kwestia estetyki :evil_lol: włos po sterylkach im się strasznie zepsuł, jak się cofniesz to zobaczysz w galerii zdjecia sprzed - niebo a ziemia. no i tendencja do tycia i apetyt koszmarne. 15 kg karmy starcza mi na 3 miesiące przy 3 psach :cool1: dostają szklankę dziennie, do tego są oczywiście dokarmiane przez rodzinę, ale to nie są jakieś ogromne ilości.. wcześniej, w sezonie intensywnych spacerów potrafiły zżerać 400 g karmy dziennie i wyglądać chudo :evil_lol: