Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. tak sobie myślę - może zmienić tytuł? ten daje przeglądającym za duży komfort :evil_lol: w tytule dodać miasto, jakiś wzruszający szczegół... coś, co przyciągnie ludzi, żeby więcej osób się o nim dowiedziało
  2. przypomnę nieśmiało, że czekamy na więcej zdjęć Ammy.. ;)
  3. i jakie decyzje zapadły? DT czy jednak DS? :evil_lol:
  4. Fionka na pierwszą! zmiataj do domu już...
  5. wiq

    Mały wilk.

    ale czaderski pies :mdrmed: i kolejny z L-ca :P
  6. [quote name='mmlasowice']Wczoraj Fionka wskoczyła mi na plecy!!!!!!!!! Przykucnęłam przy furtce - a nagle atak od tyłu. Poskakała sobie po mich plecach rozbawiona i z usmiechem pognała w ogród. Bawi się ze sforą na różne sposoby i mnie zaczyna traktować jak jednego ze swoich kompanów.[/quote] a to się bestia rozkręca:evil_lol: świetne wieści :) Aleksandra, madzia, oby na nk ktoś ją wypatrzył:cool3: Od-Nowa, no właśnie, gdzie ten dom:shake:
  7. Malibo, oczywiście, że to nie było głosowanie, ani ja, jako "kibic" nie miałam tu nic do powiedzenia... starałam się pomóc Sati, na tyle, na ile mogłam, na PW proponując karmę leczniczą, preparaty na odleżyny. po prostu po skonsultowaniu przypadku Sati z 'ludzkim' lekarzem nie usłyszałam, niestety, dobrych wieści.. decyzja została podjęta przez dziewczyny, które Sati ze schroniska wyciągnęły, opiekowały się nią, podarowały rok dobrego życia, praktycznie wyrwały ją śmierci.. wierzę, że postąpiły słusznie...
  8. taka ekipa robi wrażenie :evil_lol:
  9. kurde, już myślałam, że się dom znalazł... :P
  10. dzięki :multi:
  11. pewnie, co to dla mnie godzina dojazdu do Ciebie? :P
  12. szkoda, że jej nie adoptujesz... ale szukaj, szukaj! nie jestem autorem zdjęć, ale myślę, że nikt się nie obrazi za pożyczenie fot w celu szukaniu domu - bierz i rozsyłaj, spamuj i zadręczaj :evil_lol:
  13. będzie dobrze :evil_lol: Molly ją rozkręci, Blanche ustawi, Ty wyadoptujesz - idealnie :evil_lol:
  14. wrzuciłam go też w dział ''przygarnę psa''... gdyby udało się wydać Fionę mogłabym się całkiem skupić na nim.. ;)
  15. ja nie cierpię tego, że nie mogę zabrać psów do miasta, w którym studiuję i gnam co tydzień w te i wewte :( psy jakoś rozłąkę znoszą, ja gorzej, źle mi się żyje bez psa na codzień :(
  16. aha, i zgłosiłam go na wątek starszych psów do adopcji
  17. ale gratkę mu odświeżam, a poza tym?.. chyba nic :/
  18. cóż mamy pisać... nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy :( mnie na tę pustkę pomogło jedynie natychmiastowe wzięcie kolejnego psa...
  19. [quote name='anett']Wiq:happy1: ale rozruszałaś wątek; dopiero odzyskałam dostęp do sieci - plakacik przygotuję;)[/quote] no ba, musiałam się w końcu za to wziąć:evil_lol::evil_lol: super, czekam na plakat i poobklejam przystanki:evil_lol: [quote name='madziamn']Cioteczki czy do ogłoszen mozna wykorzystac tekst i zdjecia z pierwszego postu, i czy te ogłoszenia wymienione na pierwszej stronie to wszystkie jakie w tej chwili Fionka POSIADA? co z allegro czy ktos zrobi? ja ewentualnie mogłabym w przyszłym tygodniu ale ktos moze szybciej dałby rade?[/quote] tak, korzystaj z tekstu z linka w 1. poście, najaktualniejsze zdjęcia też są tam podlinkowane. o tych ogłoszeniach wiem, może ktoś zrobił inne i nie odnotowałam, ale myślę, że warto robić gdzie się da ;) byłoby super jeśli umiesz robić ładne, chwytliwe allegra!:cool3: Beata (nescca) mówiła, że zapłaci za nie. [quote name='mmlasowice']Wczoraj uzupełniłam rozliczenie nosówek na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-psy-z-nosowka-pilnie-potrzebna-pomoc-138825/index28.html[/URL][/quote] dziękujemy za rozliczenie :) postaram się jeszcze zdobyć trochę grosza na Fionę w tym miesiącu... a jak nasza psina? bardzo chciałabym jej znaleźć dom przed Nowym Rokiem... a najchętniej do listopada:evil_lol:
  20. ciekawe, co powiedzą weci.. ja jestem niestety za jej uśpieniem...
  21. nie pali się ;) ale pali się do zdjęć Ammy, trzeba zrobić koło niej ruch!
×
×
  • Create New...