-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
chyba, że to zasłuha chappi :evil_lol:
-
[quote name='Marta_Ares']oj no ponabijac sie nie mozna:diabloti: widze ze zdjecia na ogrodku robione to co ci sie nie chcialo lustra wyciagnac?:eviltong:[/quote] lustro podróżuje beze mnie;) [quote name='evl']Wiq, czy wszystkie flaty na świecie są tak okłaczone jak Twoje czy coś im do jedzenia dosypujesz? :evil_lol: Bo jak wszystkie to TŻtowi muszę absulutnie flata wybić z głowy... :eviltong:[/quote] to cecha kastratów niestety:p
-
za to kojot jest podlinkowany za gacka :evil_lol:
-
[quote name='Marta_Ares']ale jakos fajna:diabloti:[/quote] mówiłam, ze to dla milosnikow psow, nie zdjec:evil_lol: a pare lat temu nikt nie narzekal, tylko sie wszyscy z cyfrowek cieszyli:cool1::evil_lol:
-
[URL=http://img340.imageshack.us/i/s280909062.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2324/s280909062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s280909064.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5836/s280909064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/s280909066.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2261/s280909066.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/s280909067.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/476/s280909067.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img87.imageshack.us/i/s280909055.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1508/s280909055.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/s280909056.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8479/s280909056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/s280909057.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4181/s280909057.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/s280909058.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7901/s280909058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img183.imageshack.us/i/s280909060.jpg/][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2251/s280909060.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img80.imageshack.us/i/s280909046.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2341/s280909046.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/s280909047.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8823/s280909047.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img87.imageshack.us/i/s280909048.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6799/s280909048.jpg[/IMG][/URL] mistrz drugiego planu :P [URL=http://img39.imageshack.us/i/s280909051.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1030/s280909051.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img504.imageshack.us/i/s280909053.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3289/s280909053.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img340.imageshack.us/i/s280909041.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8638/s280909041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/s280909042.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7880/s280909042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img246.imageshack.us/i/s280909043.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4687/s280909043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/s280909044.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1818/s280909044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img180.imageshack.us/i/s280909045.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9233/s280909045.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img401.imageshack.us/i/s280909031.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8220/s280909031.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img503.imageshack.us/i/s280909032.jpg/][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8364/s280909032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/s280909038.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8629/s280909038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/s280909039.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9534/s280909039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img525.imageshack.us/i/s280909040.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7080/s280909040.jpg[/IMG][/URL]
-
no ona też ma swój wiek, więc co jakiś czas coś się będzie sypać... ;) tymczasem psów mam zdjęć trochę, ale tylko dla tych, którzy lubią oglądać moje czterołape, a nie moje zdjęcia :evil_lol: [URL=http://img527.imageshack.us/i/s280909016.jpg/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1923/s280909016.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img525.imageshack.us/i/s280909018.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9230/s280909018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/s280909019.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5458/s280909019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/s280909026.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9140/s280909026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/s280909028.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6720/s280909028.jpg[/IMG][/URL]
-
oo, jak znajomo :evil_lol: [url]http://i34.tinypic.com/11778md.jpg[/url]
-
szkoda, że mnie nie ma we wroc, bo bym Ci go przechowała przez noc :shake: może napisz do ulv, naa, albo figowa będzie kogoś znać?
-
wiedziałam, że coś znajdziesz :P ;)
-
wiedziałam, że Ci się spodoba :loveu: :evil_lol:
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
oo.. Asia, widzę, że nauczyłaś się bannerki wklejać do podpisu :) pożycz sobie jeszcze ammę :evil_lol: -
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
co, przywieźć ją do Ciebie na DT? :P -
no i git! :) dojedzie, zawsze coś się wymyśli ;)
-
hle hle, właśnie miałam napisać, że chyba nigdy nie mieliście pod opieką suki w cieczce :P jak chciałam wyjść z moimi cieczkującymi sukami (rodowodowe, wystawiane, zdrowe, hodowlane, żeby nie było ;)) to musiałam się zaopatrzyć nieraz w porządny drąg, żeby odgonić adoratorów :/ nie wspominając o psach, które podbiegały warcząc na mnie i szczerząc kły, jednocześnie próbując zgwałcić mi sukę :loveu: i żaden pies nie był bezdomny.. jestem wielkim fanem kastracji :evil_lol:
-
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
jak Naa machnie mu fajny tekst, to pójdzie w tydzień do nowego domu, jak Rotka :evil_lol: -
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
zaznacz bannerek, skopiuj do schowka, kliknij 'panel uzytkownika', tam 'edytuj sygnaturę', wklej w okienko i zatwierdź ;) powinno się udać ;) -
a tam dzieci, dziadkom będę w weekendy i święta podrzucać :evil_lol:
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
i bannerek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1160/kampinos-dzialki-latka-czeka-na-pomoc-147577/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4922/latka.jpg[/IMG][/URL] -
widziałam, że ostatnio niańczycie łaciate szorściaki, więc mam coś specjalnie dla Figowej ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/kampinos-dzialki-latka-czeka-na-pomoc-147577/[/url]
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
podsunę ją dalmatowym :evil_lol: -
ten RC albo inna karma dla trzustkowców.. akurat udało mi się zdobyć 5 kg tego royala od niezastąpionej Naa, więc zaczniemy od niego ;)