zaraz ciepne fotkami:evil_lol:
ale tym razem malo - bylam z cala banda w parku, bo mnie szoferzy opuscili i musialam bardzo sie skupic nad niezabiciem moich zwierzatek:diabloti: nie ma to jak czyste i odludne miejsca:evil_lol:
[quote name='an3czka'][I][B]Może zbyt nerwowy tryb życia prowadzisz?:evil_lol: [/B][/I][/quote]
faktycznie, ten rok jest gorszy od poprzednich:lol:
jakis czas temu udalo mi sie nawet zrobic na nich nawet francuski manicure (cz jak to sie tam pisze;) ), ale za 2 dni obgryzlam razem z lakierem:evil_lol:
bryy wieczor:p
dziekuje dziewczyny, ze nie pozwalacie zamrzec galerii:evil_lol:
Ola, umowmy sie tak, ze przez kilka dni bed je podpisywac, cobys sie opatrzyla;)