-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
ia fotka Tiny - wyglada jak lotopalanka:D
-
[IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9238/mimg1843un0.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/535/mimg1858to7.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/6614/mimg1961hl2.jpg[/IMG]
-
sliczne masz kudlacze:) myjesz im dzioby po jedzeniu? czy jedza suche?
-
ale dzien..:shake: zacznij go szkolic, ucz go czegokolwiek. musi nauczyc sie z Toba wspolpracowac. polecam ksiazki p. Mrzewinskiej oraz metode klikerowa.
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
wiq replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
oł je:multi: coz to sie szykuje...?:cool3: -
przy takiej ekipie nawet Chuck wymieka:evil_lol:
-
hej o jakim filmie mowicie? ja romansidel niezbyt.. wole klimaty "las vegas parano", "last days", "memento"..;)
-
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9601/mimg2005fz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7827/mimg2011uo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/5829/mimg1877kg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/9128/mimg1885jn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1766/mimg1924le7.jpg[/IMG] na smyczy;) [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3650/mimg1971br5.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3481/mimg1985lm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7172/mimg1987ir0.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6361/mimg1989gw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7190/mimg1997nj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6791/mimg2000yw0.jpg[/IMG]
-
[B]bellatriks[/B], dzieki:p oto Saba: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3193/mimg1993in6.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9706/mimg2003hn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5172/img1839hm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8833/mimg1875ux6.jpg[/IMG] i troche flatow: [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7513/mimg1865ws8.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5056/mimg1864av3.jpg[/IMG]
-
a gdyby go po prostu znosic? przeciez nie zesika sie na rece;) no i poprosic o porade gdzies w dziale wet
-
i u Was gosci fotkowa jesien;) slicznie:loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
haaaalo.... -
[B]Ola&Kora[/B], zgadlas;) a bo to byl spacer bezbystrowy - ze znajoma Saba, z ktora sie, niestety, nie lubia:shake: [B]Czoko[/B] - linieja cholernie... akurat teraz - klakow garsci na podolodze... [B]Cerber[/B] - pomysl warty rozwazenia;) [url]http://www.fcr.vel.pl/[/url] -> o flatach -> o rasie (masz tesz porownanie z goldenem), zanim kupisz, kupujemy flata:) [B]Tina.Sara[/B], [B]milena182[/B], [B]Marta_Ares[/B] - dzieki:loveu:
-
Aza, mix goldena i jej 8 szczeniaków już w nowych domkach!!!
wiq replied to luciolla's topic in Już w nowym domu
hop! do gory! -
Aza, mix goldena i jej 8 szczeniaków już w nowych domkach!!!
wiq replied to luciolla's topic in Już w nowym domu
hop! do domkow! -
a tos mnie[B] eria[/B] pocieszyla... ja kaganca juz nie zakladam, zeby nie miec dodatkowej roboty w myciem:evil_lol: [SIZE=1]p.s. wiecej fotek jutro- dzis juz padam...:shake:[/SIZE]
-
przedsmak;) [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/550/mimg1928fi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8113/mimg1950qn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/5448/mimg1951nj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5015/mimg1954wx6.jpg[/IMG] c.d. po "lost":eviltong:
-
mnie towarzysza podobne rozterki w wyborze kolejnej rasy:evil_lol: tymczasem nawet kundel mi sie trafil poldlugowlosy;) flaty maja to do siebie, ze uwala sie w kazdej kaluzy i szoruja w niej brzuchem..:evil_lol:
-
nooo, to rozumiem:D im wyzej, im wiecej, tym lepiej:D moje tez bardzo lubia skakac, Mona wybitnie:) piekne sa te psiska:loveu:
-
dzieki dziewczyny:p [B]Rauni[/B], [B]Czoko[/B], milo mi Was tu przywitac;) Ilosciowo czarne przewazaja, ale ruda tutaj rzadzi;) Imie rudzielca wzielo sie nie od inteligencji:evil_lol:, a od miejscowosci, niedaleko ktorej ja znalazlam: Bystrzycy Klodzkiej :) Ludzkie sa najgorsze:shake: Fuj, fuj, fuj... Moje retrievery gustuja niestety we wszelakich.. Ogladalam wlasnie Rumentabs i rozwazam zakup;) p.s. dzis kroi sie fotkowy spacer..:cool3:
-
fajny baranek:) pokazny masz zwierzniec, nie ma co;)
-
moze to Chuck podpalil Kore? :evil_lol:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
wiq replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
cos, czyli kogos, czyli piesa:D p.s. zostawcie podhalania siersc na miejscu!:evil_lol: -
ja mam skleroze od kiedy pamietam;):lol: