Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. coz za rodzinna atmosfera:D fotki, jak zwykle, piekne:D
  2. [quote name='an3czka'][I][B]A zdjęciów nima:errrr:[/B][/I][/quote] zla odpowiedz. obgryzlam paznokcie:evil_lol::evil_lol:
  3. podtrzymuje:eviltong:
  4. tak zachwalacie te ksiazki, ze mam ochote ktoras przeczytac:lol: p.s. a wrzuce rysunki, a co:evil_lol::evil_lol: razem z fotkami, juz za momencik:eviltong:
  5. witam:) szczurek fajniasty:) mialam rozniaste gryzonie, ale szczurka nigdy.. teraz sie juz z drobiazgu ''wyleczylam''.. psy, psy i tylko psy:evil_lol:
  6. w szampon zainwestowalam raz - o kant d...:evil_lol: teraz tylko frontline, ew. kiltix i mam swiety spokoj:D mam nadzieje, ze to pchy, a nie wszy czy inne swinstwo..
  7. tak szkoda tych zwierzatek, ktore juz odeszly:-( jutro mija 5 lat, od kiedy pozegnalam sie z moja kochana Ufa:-(
  8. [IMG]http://images2.fotosik.pl/231/371b72fb74f7dc7b.jpg[/IMG] ziom:loveu: te tagi to on wrzucal?:evil_lol:
  9. krajdziuch maly:evil_lol: przeciez Ares to prawie jak malamut:D ten ogon, ten pysk:evil_lol:
  10. Ola, wpadlam do Ciebie z agresorem, bo nie bylo rysunkow. a tu patrze...:crazyeye::crazyeye: swietnie! rysuj dalej!:) ja tez lubie pobazgrolic, ale tak bardziej.. impresjonistycznie:roflt::evil_lol::evil_lol:
  11. jesli bell nie wrzuci fotek, to sie dolaczam:D:evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Dobcia'] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9962/139sj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9865/141yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/456/140hy8.jpg[/IMG][/quote] piekniaste:D a jakie Azus ma zebiska:evil_lol: nie dziwota, ze mu buciki do nich nie pasuja:evil_lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    alesta mi postow nastukali:evil_lol: tak trzymac:eviltong::eviltong: [B]milena182[/B], kusisz..:evil_lol: a dopiero co narzekalam, ze przesadzam z iloscia psich rzeczy;);) [B]Cimi[/B], witam:multi: pewna jestem, ze z 7ma na raz na spacer nie wychodza:evil_lol::evil_lol: [B]Usia[/B], mam zamiar wyprobowac:cool3::cool3: a w sklepie duzo fajnych rzeczy.. [B]eria[/B], czekam na sprawozdanie, jak sie sprawdza. chyba, ze nie wytrzymam i zaraz zamowie:evil_lol::evil_lol: [B]Cerber[/B], dzieki temu jeszcze z nimi wytrzymuje:evil_lol: [B]zakla[/B], masz racje! myslalam o innych fotkach. zwracam honor;)
  14. [B]eria[/B], no co Ty, przed weekendem sie rozkladasz..?:shake: przeczytalam watek Kreona - dobrze, ze na Ciebie trafil:p
  15. my tu tylko o ziololecznictwie...:evil_lol::evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Cerber[/B], one tylko tak slodko wygladaja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]milena182[/B], dobry pomysl:cool3: moze zamowie sobie od razu trojnik:cool3: [B]zakla[/B], ej.. ja jeszcze trzezwa jestem:evil_lol:... o ktorych fotkach mowisz..? daj linka, to rozstrzygniemy;)
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    zapinam je czasem na taka skladana, ktora udaje dwojnik;) ale chyba zrobie/kupie taka, ehm, bardziej profesjonalna;) i chetnie zobacze ta podpowiedz;)
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    czasem musze im poprowadzic zajecia indywidualne;), wiec zabieram tylko jedna - tragedii nie ma, bo 2 siedza razem. za to kiedy biore flaty na spacer z Saba, Bystra musi zostac- chca sie pozrec:shake: ruda tego nie znosi.. i ja tez.. mamy z sabowa pania ambitny plan resocjalizacji.. ciekawe, czy wyjdzie;)
  19. ladnie to ujelas;) czytalam w zeszlym MP, ze co 4-6 tyg wypada psu zmieniac karme. co o tym myslicie? ja uwazam, ze pomysl dobry, ale najlepszy jest barf;)
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    witaj [B]Usia[/B]:) banner to dzielo [B]erii[/B]:cool3: no myslalam o dwojniku.. sprawdza sie to? wlasnie jak ide z dwojka, o jedno przy prawej, drugie przy lewej nodze i jest spokoj:D a z trojka gorzej;) "Znowu jak mam wychodzić z nimi osobno to mam wyrzuty sumienia bo jedno zostaje w domu i jak zamykam drzwi i widze to zrozpaczone spojrzenie to mi sie serducho kraja i nie wytrzymuje ;-) " otoz to:D:lol: dlatego ryzkuje i biore wszyskie;)
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    :roflt::roflt::roflt:
  22. to takie drogie cholerswo do ciagnikowania;) [url]www.manmat.prv.pl[/url]
  23. a pluca...?:evil_lol::evil_lol:
  24. szkoda Bouliego:( niestet nie przekopalam sie jeszcze przez cala Twoja galerie, dlatego nie jstem w temacie
  25. wiesz,moze dobrze Ci zrobi wygadanie sie.. komukolwiek.. przeciez duzo ostatnio przeszlas.. trzymaj sie!
×
×
  • Create New...