[B]Cerber[/B], mam nadzieje, ze trafi Ci sie wyjatkowy, pozbawiony tej przywary egzemplarz. albo znajdziesz skuteczna metode;)[B]
zakla[/B], praktyka czyni mistrza:D i talet, bo ja oka do psow nie mam szczerze mowiac. tylko swoje jako tako znam;) wystawialas szyba Tosce, dobrze pamietam?:cool3:
p.s. za moment nieco spiacych fotek:eviltong: