Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. flatom sie robia takie zarabiste kulki:D:evil_lol::evil_lol: ale samodzielnie z nimi walcza;)
  2. moje jedza teraz dog chow lamb&rice ponoc do d... karma, ale moim w miare sluzy;)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]eria[/B], z dwoma tez nie mam problemu:D sprobuj jednak wziasc na spacer jeszcze 3ciego, ktory lubi rzucac sie na psy (rzeczona fige np.;) ). inny lubi i na psy (zamiary przyjacielskie), i na koty (wybitnie), a kolejny tez ciagnie, bo czemu by nie:evil_lol::evil_lol: ladnie to ujelas - jak na ufo:evil_lol: na szczescie reklama zrobila swoje i spotykam sie raczej z zyczliwa ciekawoscia;) [B]diabelkowa[/B], dzieki:)
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    za lenistwo trzeba placic:D:evil_lol::evil_lol: ale szczerze mowiac - kiedy wchodze z 3ma naraz moge dluzej polazic niz kiedy sobie stadko dziele;) p.s. wlasnie przegladam Twa galerie;)
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    dlatego staram sie jak najszybciej dojsc do miejsca, gdzie moge je spuscic;) a z powrotem juz ida grzecznie - zmachane sa;)
  6. moze kubraczek dla Azusia?:cool3: i buciki:evil_lol:
  7. obiecuje poprawe i przejrze galerie DOKLADNIE:evil_lol:
  8. dziala ten antypchli szampon? u moich tylko silna chemia jest skuteczna;)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    wesolo jest bardzo:lol: i czasem ciezko.. 3 psy to juz spore ograniczenie i mimo licznych zalet wiecej nie zdecyduje sie na wiecej niz 2 psy na raz;) glowna zaleta jesy to, ze kazdy pies jest indywidualnoscia i nadaje sie do czegos innego - tym sposobem mam szersze pole widzenia i mozliwosci szkolenia;) glowna wada - ciezko sie prowadzi ulica 3 psy;) ich posiadanie wymaga tez lepszych zdolnosci organizacyjnych - 1 psa moge zabrac wszedzie, 2 prawie wszedzie, a 3..;)
  10. moze zapisz sie juzdo ortopedy cz/i chirurga.. wiesz jakie sa kolejki:evil_lol: a z ciekawosci - jakie szorki jej zamowilas? manmata?
  11. nie smiem proponowac mocniejszch ziolek..:evil_lol::evil_lol:
  12. kudlate i sniegu nie lubia..:shake::evil_lol: a kto to jest Figa?
  13. piekny kicius.. Azus, no co Ty..? moje dostaly glupawki- uwielbiaja snieg:D
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola&Kora[/B], wlasnie cosik popstrykalam:cool3: ale mi nie wychodza na sniegu:shake: najstarsza jest ada - 25.07.01 potem mona- 07.06.02 i bystra - ok. kwietnia 03 :) [B]eria[/B], dobre:lol::lol: byly m.in. pitbulami i dlugowlosymi dobkami, ale do ctra jeszcze ich nikt nie porownal:lol: bannerkami moge teraz szastac:lol: a wiesz, ze juz zima nastala...?:cool3:[SIZE=1]:evil_lol:[/SIZE] [SIZE=1]a to ada jest..:evil_lol: [/SIZE][B]Dobcia[/B], zgodze sie z Toba;) flaty maja ciemne slipka i zrenic nie widac;) a bystra ma jeszcze te czarne obwodki:loveu: [SIZE=1] [/SIZE]
  15. ola, wez sie melisy napij;)
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    pojedyncze, brutalne wymiany zdan sie zdarzaly:D miedzy a-m oraz m-b (drugie czesciej). poki co jest spokoj:D
  17. odp u Ciebie, bo nas kret pogoni:D:evil_lol:
  18. jak sobie przypomne 'sankowe' akcje w wykonaniu saby i jej pani, flatow i moim...:roflt: powiem tylko tyle, ze sanki juz nie nadawaly sie do uzytku:D:evil_lol: 2 dni... nie zdajesz sobie sprawy, ile to jest 2 D N I... 48 h... ponad 2000 minut i jeszcze wiecej sekund...:evil_lol::evil_lol: a ze sklerozy cie wylecze:mad: :evil_lol:
  19. kto szuka ten znajdzie:evil_lol: nie no, zostawmy pieski tluszczyk pod psia skora:eviltong: sok z aronii wstarczy;)
  20. 3mam cie za slowo:D p.s. o nie.. czyzby tylko dzisiejszy dzien byl wolny...?:placz:
  21. tylko topnieje... lubie snieg, ale jak go zalega w lesie po kolana to ciezko lazikowac;)
  22. galeria zeszla na psy...:shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. no to musisz znalezc sobie jakiegos naiwniaka od olowkowj roboty:evil_lol: (duzo rysuje, ale na mnie nie licz:D) moze jakas probka...?:cool3:
  24. [B]nugatowa[/B], skorka z weimara:crazyeye: moze jeszcze smalec z niego..?:evil_lol:
  25. [B]an3czko[/B], nie ma to jak katar:evil_lol: nic nie czujesz, nic nie widzisz, nic nie slyszysz:evil_lol: ja sie zawsze czuje jak w helmie:evil_lol:
×
×
  • Create New...