-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[quote name='misiaczek'][B]Laleczki przytulaneczki [/B]:iloveyou:[B].A ruda laleczka,przynajmniej ma wyrko do swojej dyspozycji i nikt tam ją łokciem nie szturcha ;) :evil_lol:.[/B] [/quote] ruda wzgledem psow taka niedotykalska jest;) co do relacji - nie potrafie wyroznic konkretnej dominantki. ada trzyma sie na uboczu, mona z bystra maja czasem zgrzyty (od ostatniego powaznego minal juz rok). flaty mialy krotka wymiane zdan tylko raz;) i o dziwo, choc bardziej oberwala mona, ada nie wchodzi jej juz w droge;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Cóż za fotka przytulańska :loveu: Bystra wolała się na boku trzymać? :cool3:[/quote] bystra woli swoja pileczke:eviltong: [quote name='furciaczek']czesc wiktorio :) jak tam dzisiaj ci dzionek mija?[/quote] a w miare byl - spedzony w krakowie:) [quote name='eria']Cześć Wiq , ja oczywiście spóźniona, ale nadrobiłam nowości !! Piękny mają materacyk:loveu:[/quote] ciesze sie, ze nadrobilas:) wiecie, tak wychwalacie te materacyki, ze ostatnio spia tam czesciej niz w lozku:evil_lol: [quote name='Marta_Ares']posłania mi sie podobają bo wyglądają na mocne:lol: a ile zaplacilas za tak wielkosc?[/quote] dla flatow sa mocne, ale bystrej musialam reperowac, bo rozwalila placilam jakos stosunkowo nieduzo (na tamte czasy:eviltong:), chyba 50-70 zl, w sumie 3 (mniejsze) dostalam gratis [quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]hej ale cudne focie:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]szczegolniejak dwie czarnulki leza razem:loveu: jakie to sloodziasteee:loveu:[/COLOR][/B][/quote] :p:p:p [quote name='Cerber'] no się nie myliłam... ale one słodko śpią...:loveu: [/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Honey']Fajne ! :loveu:[/quote] dzieki;) [quote name='madzia18sosnowiec'] aleeez sie pieknie zrobiłooo...i tak romantycznieee :loveu:[/quote] lesbian club:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
bardzo prosimy! -
bardzo madry koles:shake::shake:
-
ja tez tesknie:placz:
-
u mnie troche podobnie;) taka regula przekory - mam doroslego, chce szczonka, mam szczonka, chce, zeby juz byl dorosly;) ja nie Honey, ale pyrtki to maluchy;)
-
hej:) my na spacery mamy rozne gryzaki, pilki i aporty;) moje maja kilka wogole nieruszonych zabawek:shake: nie niszcza ich..(raczek;) )
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
h o p ! ! ! -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
uwazaj, bo zacznie sie specjalnie podtruwac dla takiego menu:lol: ciesze sie, ze juz wydobrzal:p -
[quote name='Marta_Ares'] ale slicznie razem spia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: P.S. bardzo fajne poslania maja[/quote] dzieki:p a bo one wogole slodkie sa:eviltong::eviltong::eviltong: poslanka kupilam na wystawie w bytomiu. maja zdjemowane pokrowce. 2 dobrze sie trzymaja, a bystra swoje rozwalila:diabloti:wiec ma pozszywane:/ poki co nie ma kasy na nowe:evil_lol: [quote name='furciaczek'] naprawde slodko:loveu: a ta pannica to juz wogole cudna:loveu: i te oczy, ach ona ma piekne oczy:loveu:[/quote] :p:p:p bystra tak spi, oczy szeroko zamkniete:lol::lol: [quote name='Ola&Kora']Ho ho ho!!!! Oby te skarpetki do rana napełniły się prezentami :p [/quote] dzieki:p poki co Mikolaj cos szwankuje:evil_lol:
-
ja juz tez spadam, dobranoc
-
ja mam takie za 9 zl, ale dziewczyny nie lubia niestety Koma, dyc masz reproduktora - Cerbera:evil_lol:
-
TV raczej nie ogladam (poza lost, wiec teraz bede miala dluga przerwe:evil_lol:), ale to, co piszesz podnosi na duchu:):) moze w koncu cos madrego zdarzy im sie tam pokazac;) tak trzymac!
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
mam nadzieje, ze lek zadziala kuter, ale dzien Ci sie zapowiada..:shake: 3mam kciuki:p -
[quote name='Koma'] [B]wiq[/B], ja bym bardzo chciała żeby była taka rasa :loveu: i z ukochanym ringo :razz: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3804/3xu1.jpg[/IMG] [/quote] no jest przeciez - burek polski:lol: fotka - po prostu zacalowac i schrupac:loveu::loveu:;) na filmik sie nie ciesze, bo mi kopm slabo dzierga ale moze zadzierga:eviltong:
-
Ola, widzisz?:cool3: Marta - sliczne:p Aga - nie wiem, jak u Oli, ale ja mam o wiele gorsze jazdy:evil_lol:
-
nawet mi nie mow:placz::placz::placz:
-
Ola, juz Cie przejrzalam:diabloti::lol: Aga, my jeszcze jestesmy w szoku pourazowym i to do nas nie dociera:lol::lol:
-
piekna:loveu: takie slicznosci to tylko w schronach:loveu:
-
w azorkowym watku juz sie zaczelysmy zrzekac prezentow na jego rzecz..
-
[quote name='Agushka'] Łapa jej sie ustawiła w pozycji antyreporterskiej: - Bez komentarza, my tu tylko śpimy....[/quote] :lol::lol::lol: dobre :lol::lol::lol: [quote name='sylrwia']To Twoje psy gdzi ew końcu mieszkają. Na jednych zdjęciach na poduchach a na innych w budzie:cool1:[/quote] od 8-15 kazda z nas idzie do swojej budy:evil_lol: potem czas spedzamy razem;) [quote name='Koma'] Jakie zgodne sunie, śpią razem :loveu: Uwielbiam takie fotki![/quote] Hej! Dawno Cie tu nie widzialam:multi: a chetnie sie tula:) bystra tylko do mnie:eviltong:
-
Ola, zacznij znow pic ziolka, bo omamy masz:lol: Pani Mikolajowa, zywe tez fajne:evil_lol: moze przyniesiesz mi domek dla Azorka?:cool3:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
zapomnialam dodac - stawiam na cytrynki;) -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
nocne spacerki lubie, ale ufajdane pieski troche mniej:evil_lol::evil_lol: a wegiel probowalas? ponoc skuteczny piekna lapka:loveu: -
od krecenia Ty tu jestes:eviltong::eviltong::evil_lol: