-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Neris, jeśli ty kupiłaś na takiej aukcje, to przecież nie oznacza, że była ona zgodna z zasadami, może za dwa dni ją zawieszono. Sprzedaje i kupuje na allegro długo, i gdzies czytałam, że nie mogą to być wirtualne foty. Aha, zresztą wystawiałam juz aukcje charytatywną! Sprzedawałam cegiełki, które sama zrobiłam, na wielką orkiestre świątecznej pomocy, i wdety czytałam, że muszą to być rzeczy które się wysyła do kogoś, dlatego je wysyłałam pocztą.
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Ocho, ale się murzynek rozkręca! -
Wczoraj miałam nie miła przygode, wczoraj o tym nie pisałam, bo nawet nie chciałam sobie tego przypominać:( Jechałam autem, i byłam świadkiem wypadku, w którym facet jadąc z duża prędkością potrącił psa:( Leżał sztywno i dostał drgawek, miał zakrwawione oczy. Uderzenie było tak silne, że z auta odpadła tablica. Natychmiast zebrało się tylu życzliwych ludzi, którzy poradzili panu, by wrzucił psa do rowu i sie nie przejmował. Krzyczeli, że nic mu nie będzie, i że zaraz wstanie i pójdzie!!! Nienawidze takich ludzi! Natychmiast wyskoczyłam z auta, i zaczełam krzyczeć, żeby sobie poszli i dali mu spokuj. Oni zciągneli psa za ogon z drogi. Po mojej, tzn psa, stronie były też dwie panie, wczasowiczki z ...Krakowa. Wezwałyśmy policje i weterynarza. Ludzie rozeszli się, a pan wzioł swoją tablice rejestracyjną i odjechał w siną dal. Te panie to były mama i córka, które przechodziły z pieskiem na spacer. Córka, starsza dużo odemnie, strasznie płakała na ten okropny widok konającego psa, to były naprawde wspaniałe i miłe panie, gdyby nie one, sama bym sobie z tym tłumem nie poradziła:( Policja przyjechała nawet szybko, weterynarz jechał z daleka, wiec byl dopiero po godzinie. Pies cały czas leżał, z pyska leciała mu ślina, miał rane nad okiem, napewno dostał wylew krwi, bolało go też z tyłu. Weterynarz powiedział, że jeśli ma złamaną miednice, to trzeba będzie go uśpić!!!:(:(:(:( Policjant spisał nasze dane, i powiedzial ze w razie jakiegos procesu bedziemy świadkami. Mam nadzieje, że temu bandycie się nieźle oberwie. Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak podli, bezwzględni dla psów. Nigdy nie zapomne tych gęb, wykrzykujących: głupi pies, niech zdycha, do rowu go wrzućcie, zaraz wstanie i pójdzie... Niezapomne tego grubego faceta, który wybiegł z domu, patrzyć się i wykrzykiwać te rzeczy:( Tej koloni dzieci! Niektórzy z nich tez tak krzyczeli! To było okropne. Nie potrafiłam wziąć nr. telefonu do tego weterzynarza, żeby zadzwonić i spytać co z psem. Bałam się. Teraz żałuję.
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
załamka!:shake: :shake: :shake: -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']black-sheep tylko wiesz co ten numer telefonu komtaktowego trudno odczytać ze wzgledu na krój czcionki, może troszkę inną tę czcionkę?:lol:[/quote] oki, nawet nie zwóricłam uwagi... co dwie głowy to nie jedna -
:):):) skoro szaleństwa w głowie, no to by sie zgadzało:):):) A denisek nic tylko szaleje!!! Skacze, brudzi, kopie, goni:) Moich rodziców nie było 3 dni w domku, wiec mialam otwarte drzwi i Denisek sobie wchodził do nas. Ale teraz juz wiem, ze nie nadaje sie do domu... Przy zjadaniu kiłbaski, prawie zdemolował kuchnie:) Łobuziaczek! Szczekał na zegar z kukułką, ale telewizor to całkiem mu sie spodobał:)
-
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
black sheep replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy potrzebne jeszcze allegro, czy tytuł nie aktualny? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
AGA, RANIJA jestescie super:) bravo za plakaty! -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że tak długo... ale juz jest na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=122228989"][COLOR=red][B]tutaj[/B][/COLOR][/URL] -
Zuza35 - wspaniała przemiana!!!!!!Sunia wyglada ślicznie!!!!!Jest wesoła i ma ładne futerko! [IMG]http://foto.onet.pl/upload/48/71/_619513_n.jpg[/IMG]
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To dobrze że już się unormwało:):):) Zahirku głaski dla ciebie bardzo grzecznego pieska! -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
no własnie ciągle szukam takich wariatów, ale ciagle brak. Moj chłopak jedynie sie odemnie zaraził, wczoraj przygrneli psieska:) To rozwiesze w ostatecznosc... nie wiem -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Superowa fotka, bardzo mi się spodobała:) Jaki on ciekawski! Ale i pełen gracji;) -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Aha, teraz to rozumiem:) Bliźniaki:) Ja tez jutro zajęta;( A moze plakaciki u mnie powiesić? Ludzie we wsi juz sie przyzwyczaili;)