Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Neris, jeśli ty kupiłaś na takiej aukcje, to przecież nie oznacza, że była ona zgodna z zasadami, może za dwa dni ją zawieszono. Sprzedaje i kupuje na allegro długo, i gdzies czytałam, że nie mogą to być wirtualne foty. Aha, zresztą wystawiałam juz aukcje charytatywną! Sprzedawałam cegiełki, które sama zrobiłam, na wielką orkiestre świątecznej pomocy, i wdety czytałam, że muszą to być rzeczy które się wysyła do kogoś, dlatego je wysyłałam pocztą.
  2. a co będziemy spekulować, napisze do tych z allegro żeby mi napisali jak to jest i już
  3. nie wiem czy mogą to być "wirtualne" albumy, bo te rzeczy trzeba przesłać, jeśli fotki, to takie tradycyjne niestety...
  4. Z tego co wiem, takei aukcje nie są zgodne z zasadami allegro, moga zostać usunięte, a konto zawieszone, zapytaj Fuksika jak to było z jego aukcją.
  5. Ocho, ale się murzynek rozkręca!
  6. Wczoraj miałam nie miła przygode, wczoraj o tym nie pisałam, bo nawet nie chciałam sobie tego przypominać:( Jechałam autem, i byłam świadkiem wypadku, w którym facet jadąc z duża prędkością potrącił psa:( Leżał sztywno i dostał drgawek, miał zakrwawione oczy. Uderzenie było tak silne, że z auta odpadła tablica. Natychmiast zebrało się tylu życzliwych ludzi, którzy poradzili panu, by wrzucił psa do rowu i sie nie przejmował. Krzyczeli, że nic mu nie będzie, i że zaraz wstanie i pójdzie!!! Nienawidze takich ludzi! Natychmiast wyskoczyłam z auta, i zaczełam krzyczeć, żeby sobie poszli i dali mu spokuj. Oni zciągneli psa za ogon z drogi. Po mojej, tzn psa, stronie były też dwie panie, wczasowiczki z ...Krakowa. Wezwałyśmy policje i weterynarza. Ludzie rozeszli się, a pan wzioł swoją tablice rejestracyjną i odjechał w siną dal. Te panie to były mama i córka, które przechodziły z pieskiem na spacer. Córka, starsza dużo odemnie, strasznie płakała na ten okropny widok konającego psa, to były naprawde wspaniałe i miłe panie, gdyby nie one, sama bym sobie z tym tłumem nie poradziła:( Policja przyjechała nawet szybko, weterynarz jechał z daleka, wiec byl dopiero po godzinie. Pies cały czas leżał, z pyska leciała mu ślina, miał rane nad okiem, napewno dostał wylew krwi, bolało go też z tyłu. Weterynarz powiedział, że jeśli ma złamaną miednice, to trzeba będzie go uśpić!!!:(:(:(:( Policjant spisał nasze dane, i powiedzial ze w razie jakiegos procesu bedziemy świadkami. Mam nadzieje, że temu bandycie się nieźle oberwie. Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak podli, bezwzględni dla psów. Nigdy nie zapomne tych gęb, wykrzykujących: głupi pies, niech zdycha, do rowu go wrzućcie, zaraz wstanie i pójdzie... Niezapomne tego grubego faceta, który wybiegł z domu, patrzyć się i wykrzykiwać te rzeczy:( Tej koloni dzieci! Niektórzy z nich tez tak krzyczeli! To było okropne. Nie potrafiłam wziąć nr. telefonu do tego weterzynarza, żeby zadzwonić i spytać co z psem. Bałam się. Teraz żałuję.
  7. O cegiełka nie mozna wspomnieć, bo to nie takie proste. Trzeba za nie coś sprzedawać. Ja nie wystawiałam takich aukcji. Można wystawić aukcje cegiełkową, i dodać, że pies jest do wziecia, że potrzebuje domu pilnie.
  8. black sheep czyta, ale nigdy nie wystawiałam takie podświtlonej aukcji, głownia z powodu jej ceny... zresztą to troszke nie uczciwe w stosunku do innych psow, ale Rita to szczególny przypadek... Może zróbmy tak: wystawimy tą aukcje na zmiane, żeby nie cały czas jedna z nas, co wy na to?
  9. [quote name='AgaG']black-sheep tylko wiesz co ten numer telefonu komtaktowego trudno odczytać ze wzgledu na krój czcionki, może troszkę inną tę czcionkę?:lol:[/quote] oki, nawet nie zwóricłam uwagi... co dwie głowy to nie jedna
  10. :):):) skoro szaleństwa w głowie, no to by sie zgadzało:):):) A denisek nic tylko szaleje!!! Skacze, brudzi, kopie, goni:) Moich rodziców nie było 3 dni w domku, wiec mialam otwarte drzwi i Denisek sobie wchodził do nas. Ale teraz juz wiem, ze nie nadaje sie do domu... Przy zjadaniu kiłbaski, prawie zdemolował kuchnie:) Łobuziaczek! Szczekał na zegar z kukułką, ale telewizor to całkiem mu sie spodobał:)
  11. czy potrzebne jeszcze allegro, czy tytuł nie aktualny?
  12. AGA, RANIJA jestescie super:) bravo za plakaty!
  13. Przepraszam że tak długo... ale juz jest na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=122228989"][COLOR=red][B]tutaj[/B][/COLOR][/URL]
  14. Zuza35 - wspaniała przemiana!!!!!!Sunia wyglada ślicznie!!!!!Jest wesoła i ma ładne futerko! [IMG]http://foto.onet.pl/upload/48/71/_619513_n.jpg[/IMG]
  15. To dobrze że już się unormwało:):):) Zahirku głaski dla ciebie bardzo grzecznego pieska!
  16. no własnie ciągle szukam takich wariatów, ale ciagle brak. Moj chłopak jedynie sie odemnie zaraził, wczoraj przygrneli psieska:) To rozwiesze w ostatecznosc... nie wiem
  17. Superowa fotka, bardzo mi się spodobała:) Jaki on ciekawski! Ale i pełen gracji;)
  18. Mój chłopk przenosi sie do Krakowa, więc juz niedługo będę pół-krakuską:) Oj Jasyrek napewno na tym skorzysta:), chyba że jest juz gdzieś w czyimś ogródku...
  19. Aha, teraz to rozumiem:) Bliźniaki:) Ja tez jutro zajęta;( A moze plakaciki u mnie powiesić? Ludzie we wsi juz sie przyzwyczaili;)
  20. Toż to nie ta psinka!!!! wygląda pięknie!!!!!:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...