Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Uwielbiam takie wiadomości! Ale z niego spryciarz, szkoda że ułożonym butom nie zrobiłaś fotki:)
  2. [quote name='AgaG']przeniosłam tu Twoją fotę ze schronu black-sheep. ten rudy piesek jest podobny do Misia. Balck-sheep czy on jest na boksie suczek? jesli tak ja go dobrze kojarzę. Znalazłam go kiedyś przed schronem tulącego się do ludzi czekających na wejście za bramę. Mial obrozę z nr. schroniskowym. Okazao się, że własnie był w tym dniu wyprowadzany z kwarantanny i uciekł z boksów ogólnych przeciskajac się między prętami. Dlatego potem został wykastrowany i dany do bosku z gęstą siatką. To bardzo uroczy przemiły pies....pięknie chodzi na smyczy... dobrze byłoby go rozreklamowac.. tyle że na tych fotach widać glównie jego kolegę, a może to kolażanka?[/quote] Aga, na fotach widac głownie kolege żółtego, bo mi o niego chodziło...
  3. Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='AgaG']przeniosłam tu Twoją fotę ze schronu black-sheep. ten rudy piesek jest podobny do Misia. Balck-sheep czy on jest na boksie suczek? jesli tak ja go dobrze kojarzę. Znalazłam go kiedyś przed schronem tulącego się do ludzi czekających na wejście za bramę. Mial obrozę z nr. schroniskowym. Okazao się, że własnie był w tym dniu wyprowadzany z kwarantanny i uciekł z boksów ogólnych przeciskajac się między prętami. Dlatego potem został wykastrowany i dany do bosku z gęstą siatką. To bardzo uroczy przemiły pies....pięknie chodzi na smyczy... dobrze byłoby go rozreklamowac.. tyle że na tych fotach widać glównie jego kolegę, a może to kolażanka?[/quote] Aga no własnie nie pamiętam, robiłam wtedy foty wielu psów, zapisałam na kartce, a kartke zgubiłam:( Ale jutro najprawdopodobniej będę w schronie, to zobacze.
  5. mam wczoraj rozpoczetą aukcje Zaha na allegro, moge podstawic za nia innego pieska, prosze o propozycje!
  6. Zah w nowym domku! :multi: :multi: :multi: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/141/a763cf262f96af59.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/150/2cbf7fc5b91f3dd2.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/141/d98953ea1f54c8bb.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/141/e6469509919c6798.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/104/f75fa51be3f4c8ee.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  7. :) super wieści! Witamy na dogomani! Prosimy o relacje!
  8. [quote name='Trop']nie, to nie ja obserwuję :lol:[/quote] :):):) .
  9. Tytuł przyciąga wzrok i publike, Teo ma stosunkowo, do poprzednich wystawień, więcej wyświetleń. W 1 dzień ok 100:)
  10. [quote name='Jagienka'][B][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=#4700b1] "(...) bo jest brzydki, bo nie ma sierści na jednym boku."[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=#4700b1][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Ja wiem[/COLOR][COLOR=black] czy brzydki... może raczej oszpecony...[/COLOR][/FONT] :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=#4700b1][COLOR=black]Ale jesteś cudna, że się za to zabrałaś[/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR=black]I znasz polski naród, napewno ten tytuł przyciągnie widownie :evil_lol: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Jagienko tu chodzi o dramatyzm! Wiesz, że dla mnie Teo jest przepiękny! PAROS wystawiaj te ogłoszenia:)
  11. [quote name='Jagienka']black_sheep i jakby ten domek wypalił to może tej pani z allegro podeślemy tą mała sunie od mar.gajko, tylko nie wiem czy ona taki ideał jak Misiek :roll:[/quote] tylko że ona narazie nie odpisała, może dlatego, że weekend...
  12. Oto ten piesek: Czyż nie jest boski? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/141/27b9298e08e83dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/104/af7633c080e08783.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/141/d5a9d195b9c25af0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='ach21']hej, mam sznse napisać na dogo i ciesze sie ze Murzynkowi sie udało... [SIZE=4][COLOR=red]Mam traz inna sprawe: mówiłam już Agnieszce [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][COLOR=lime]Potrzebuję malutkiego pieska dla 50-letniej kobiety,[/COLOR] jest wdową [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]i chciałaby do towarzystwa malutkiego pieska. Ale musi być na tyle mały zeby mogła go wziąść pod pachę i jechać z nim auobusem.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Myśle tez ze najelpiej suczka,ale nie jest to wytyczna...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Macie pomysł ????[/COLOR][/SIZE][/quote] ach 21 widzialam ślicznotke maluśką w schronie i zrobiłam jej foty, podaj mail to Ci wyśle zdj albo wstawie tutaj, jednak nie wiem czy piesek znajduje sie jeszcze w schronisku. Był przepiekny i przesłodki, miał tylko mały "defekt" - brak oczka:(
  14. [quote name='AgaG'][SIZE=4][COLOR=magenta]wytrzymuje. [COLOR=black]Foty są, zaraz je wyślę Black-sheep[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] A więc czekam na fotki:)
  15. Aga to napisze po aukcją że średni piesek
  16. To zdjecie Tea, jak patrzy przez kraty, zwróćcie uwage, że JA mu się w tych oczkach odbijam:(:(:( W tym powyżej i w tym na allegro:(:(:(
  17. Wstawiłam Tea na allegro, i zrobiłam nowy opis, sama ułozyłam... Co myślicie? Troche [COLOR=black][FONT=Verdana]kontrowersyjny... [URL="http://www.allegro.pl/item123608423_nie_zagladaj_tu_bo_co_to_pomoze_nie_ma_nadziei_.html"][COLOR=red][B]TUTAJ [/B][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
  18. Jeden plus, sprawdziłam po nicku na allegro, ta pani jest z Krakowa! No i zauwazyłam, że przed chwilą Misio miał jednego obserwatora, a teraz ma dwóch... Czekamy na odpowiedź... z sercem w przełyku...
  19. Jagienko, ja to się nie nakręcam, bo często dostawałam takie listy... nawet o więcej fot prosili... i nic...:( ale to nie nzaczy że teraz tez tak będzie, bo przecież Misio nasz to ideał!!!
  20. W sumie to dobrze, że MY mamy odmienne zdanie na ten temat, a nie takie, jak nasze psiorki:);)
  21. Ojoj, Isiu nasza, tak nie ładnie! Od kupek trzymamy się z daleka!
  22. Jest pytanie w sprawie misia, dostałam na email: [I]Witam,[/I] [I]ile Misio ma lat?[/I] [I]Wiadomo jak się zachowuje jak zostaje sam w domu na kilka godzin? Jest głośny? Jak toleruje inne zwirzęta? Mogłaby coś widzieć nt jego historii?[/I] [I]Dziękuję i pozdrawiam serdecznie[/I] Jagienko prosze o szybką odpowiedź! Wiem tylko że ok 1 roku?
×
×
  • Create New...