-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
o wy:) 1 os obserwuje, ale to pewnie też dogomaniak, albo Tropek:) -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka grzeczna, jaka madra, jejku anioł w psiej skórze! -
Cioteczki! Wy mnie tak chwalicie, a prawda jest troche inna:( Co prawda z Deniskiem jest duża poprawa, ale Denis zawsze będzie Denisem:( Co to znaczy? Ma stare nawyki, czasem pogryzie się w łapke, dalej "podszczypuje". Niestety, z bólem serca muszę stwierdzić, że nie podołałam zadaniu:( Mineło już 2,5 miesiąca! Wiem, że Denis zawsze będzie inny. Ze będzie inaczej się zachowywał. Tak długo mażyłam o piseku, a teraz dalej z zazdrością patrze na ludzi spacerujących ze swoimi pociechami. Denis nigdy nie będzie nawet spacerował tak jak inne psy. Nie umie chodzić na smyczy! Ciągle się wyrywa, gdy tylko widzi auta, a jak nie ma aut, to prawie nie chce iść, bo ciągle coś wącha. Spacer z nim to męczarnia nie na moje siły. Ludzie pukają się w głowe jak nas widzą. Czy jest możliwość, żeby jakoś go wyleczyć? Ja chocbym 100 ksiązek przeczytała, nie umiem do niego dotrzeć. On jest w innym świecie. Chociaż czasem się "łaczy" ze mną, zachwile nic nie pamięta. Gdy go wołam, często nie biegnie do mnie, tylko przed siebie. Ręce opadają. A ja tak go kocham. Tak bardzo bym chciała, żeby był tylko moim pieskiem, żeby mnei słuchał i chociaż zdawał sobie sprawe z mojej obecności. Wy piszecie, że nieraz rozłąka z jakimś psem wzbudza w psu smutek, nie wiem czy Denis by się skapnął, że mnie nie ma:(
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
trzeba uważać! :( -
Jechałam autem, i byłam świadkiem wypadku, w którym facet jadąc z duża prędkością potrącił psa:-( Leżał sztywno i dostał drgawek, miał zakrwawione oczy. Uderzenie było tak silne, że z auta odpadła tablica. Natychmiast zebrało się tylu życzliwych ludzi, którzy poradzili panu, by wrzucił psa do rowu i sie nie przejmował. Krzyczeli, że nic mu nie będzie, i że zaraz wstanie i pójdzie!!! Nienawidze takich ludzi! Natychmiast wyskoczyłam z auta, i zaczełam krzyczeć, żeby sobie poszli i dali mu spokuj. Oni zciągneli psa za ogon z drogi. Po mojej, tzn psa, stronie były też dwie panie, wczasowiczki z ...Krakowa. Wezwałyśmy policje i weterynarza. Ludzie rozeszli się, a pan wzioł swoją tablice rejestracyjną i odjechał w siną dal. Te panie to były mama i córka, które przechodziły z pieskiem na spacer. Córka, starsza dużo odemnie, strasznie płakała na ten okropny widok konającego psa, to były naprawde wspaniałe i miłe panie, gdyby nie one, sama bym sobie z tym tłumem nie poradziła:-( Policja przyjechała nawet szybko, weterynarz jechał z daleka, wiec byl dopiero po godzinie. Pies cały czas leżał, z pyska leciała mu ślina, miał rane nad okiem, napewno dostał wylew krwi, bolało go też z tyłu. Weterynarz powiedział, że jeśli ma złamaną miednice, to trzeba będzie go uśpić!!!:-(:-(:-(:-( Policjant spisał nasze dane, i powiedzial ze w razie jakiegos procesu bedziemy świadkami. Mam nadzieje, że temu bandycie się nieźle oberwie. Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak podli, bezwzględni dla psów. Nigdy nie zapomne tych gęb, wykrzykujących: głupi pies, niech zdycha, do rowu go wrzućcie, zaraz wstanie i pójdzie... Niezapomne tego grubego faceta, który wybiegł z domu, patrzyć się i wykrzykiwać te rzeczy:-( Tej koloni dzieci! Niektórzy z nich tez tak krzyczeli! To było okropne. Nie potrafiłam wziąć nr. telefonu do tego weterzynarza, żeby zadzwonić i spytać co z psem. Bałam się. Teraz żałuję.
-
ja niesety byłam świadkiem takie zdarzenie i wyglądało to inaczej, zaraz wkleje, same smuty!!!!
-
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam pożadki z fotkami, teraz mozna lepiej ogarnąć psinki wzrokiem:):):) -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
oki poprawiłam aukcje [B][URL="http://www.allegro.pl/item123470241_zah_lagodny_piesek_pieszczoszek_szuka_domu_.html"][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/URL][/B] Aga nie wiem o jakie literowki Ci chodzi? Bo jesli te braki "ogonków" to ich nie ma spcejalnie, bo to nie jest polska czcionka i nie ma "ą", "ę" itp, ale to tylko na końcu tak jest. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
to niech będą te dwie aukcje, bo nikt się nie skapnie na allegro, że to ten sam piękniś!:) -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Zah na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item123470241_zah_lagodny_piesek_pieszczoszek_szuka_domu_.html"][B][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/B][/URL] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
oki to robie juz -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Aga, wstawie Zaha, tylko tamta auckja musi byc zamknieta, nie moge miec tego samego tekstu, bo zaraz zawieszą nam konta, a ja mam pieski wystawione dwa. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Aga, ale tekst ten, który ona miała? Bo jak tak, to chyba się nie da mieć dwóch aukcji... moga którejś z nas zawiesić konto -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia'] A propos nazywania psa Murzyn , jakiś czas temu na osiedle niedaleko mnie wprowadził się czarnoskóry pan , po studiach w Krakowie , postanowił zostać juz w Polsce na stałe , w tym samym bloku mieszkała starsza pani z kundelkiem czarnym jak smoła o imieniu Murzyn. Wieczorem , w pierwszym dniu po wprowadzeniu się do mieszkania pan usłyszał przez okno jak jakaś pani krzyczy " Murzyn !! Gdzie łazisz , ty czarny włóczęgo ! znów grzebałeś w śmietniku !! Do nogi , darmozjadzie !!" Aga, czy u Twojej mamy na osiedlu nie mieszkają czasem osoby o ciemnej skórze :cool3: ;)[/quote] Prosze na co się natknełam, dwa dni nie zagląda człowiek na dogo:evil_lol: Niezła historia. Murzyn, dziwne imię dla psa, ale dosyć częste -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Aga, ale narazie jak tamta auckja trawa, nie moge wystawić drugiej aukcji tego samego psa. Choć pewnie się nie skapną, inne imie, inne foty... A co mi tam, wstawiam. Zaraz dam link, 15 min -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majawrc']ello!, super że wreszczie ma dach nad głową, martwi mnie jeszcze jego przyjaciółka z pierwszych zdięć Mała-która podobnoż z nim mieszkała-przecież on z pewnością za nią tęskni.....:sadCyber: (przecież wystarczy spojrzeć na jej kochane oczęta jak blagalnie prosi o odrobinę pieszczoty.........[/quote] Wątpię żeby tesknił w tak cudnym miejscu, w jakim teraz jest!:loveu: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Aga, dlaczego ty mnie pytasz, jasne. Tylko musi sie ta aukcja skończyć, bo nie moga byc dwie tego samego pieska. Zostało 7 dni, ale szkoda zakańczać przed czasem... -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
oki zmiejsze fotki, mam nadzieje ze jeszcze będą, bo teraz nie wiem czy się wyrobie -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
tylko tyle?:( a z allegro? co za ludie, taki piękny piesek!