Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. no niestety, smutne i okrutne, ja najbardziej lubie rase "kundel bury", ale większość ludzi niestety nie:(
  2. o wy:) 1 os obserwuje, ale to pewnie też dogomaniak, albo Tropek:)
  3. Jaka grzeczna, jaka madra, jejku anioł w psiej skórze!
  4. Cioteczki! Wy mnie tak chwalicie, a prawda jest troche inna:( Co prawda z Deniskiem jest duża poprawa, ale Denis zawsze będzie Denisem:( Co to znaczy? Ma stare nawyki, czasem pogryzie się w łapke, dalej "podszczypuje". Niestety, z bólem serca muszę stwierdzić, że nie podołałam zadaniu:( Mineło już 2,5 miesiąca! Wiem, że Denis zawsze będzie inny. Ze będzie inaczej się zachowywał. Tak długo mażyłam o piseku, a teraz dalej z zazdrością patrze na ludzi spacerujących ze swoimi pociechami. Denis nigdy nie będzie nawet spacerował tak jak inne psy. Nie umie chodzić na smyczy! Ciągle się wyrywa, gdy tylko widzi auta, a jak nie ma aut, to prawie nie chce iść, bo ciągle coś wącha. Spacer z nim to męczarnia nie na moje siły. Ludzie pukają się w głowe jak nas widzą. Czy jest możliwość, żeby jakoś go wyleczyć? Ja chocbym 100 ksiązek przeczytała, nie umiem do niego dotrzeć. On jest w innym świecie. Chociaż czasem się "łaczy" ze mną, zachwile nic nie pamięta. Gdy go wołam, często nie biegnie do mnie, tylko przed siebie. Ręce opadają. A ja tak go kocham. Tak bardzo bym chciała, żeby był tylko moim pieskiem, żeby mnei słuchał i chociaż zdawał sobie sprawe z mojej obecności. Wy piszecie, że nieraz rozłąka z jakimś psem wzbudza w psu smutek, nie wiem czy Denis by się skapnął, że mnie nie ma:(
  5. Jechałam autem, i byłam świadkiem wypadku, w którym facet jadąc z duża prędkością potrącił psa:-( Leżał sztywno i dostał drgawek, miał zakrwawione oczy. Uderzenie było tak silne, że z auta odpadła tablica. Natychmiast zebrało się tylu życzliwych ludzi, którzy poradzili panu, by wrzucił psa do rowu i sie nie przejmował. Krzyczeli, że nic mu nie będzie, i że zaraz wstanie i pójdzie!!! Nienawidze takich ludzi! Natychmiast wyskoczyłam z auta, i zaczełam krzyczeć, żeby sobie poszli i dali mu spokuj. Oni zciągneli psa za ogon z drogi. Po mojej, tzn psa, stronie były też dwie panie, wczasowiczki z ...Krakowa. Wezwałyśmy policje i weterynarza. Ludzie rozeszli się, a pan wzioł swoją tablice rejestracyjną i odjechał w siną dal. Te panie to były mama i córka, które przechodziły z pieskiem na spacer. Córka, starsza dużo odemnie, strasznie płakała na ten okropny widok konającego psa, to były naprawde wspaniałe i miłe panie, gdyby nie one, sama bym sobie z tym tłumem nie poradziła:-( Policja przyjechała nawet szybko, weterynarz jechał z daleka, wiec byl dopiero po godzinie. Pies cały czas leżał, z pyska leciała mu ślina, miał rane nad okiem, napewno dostał wylew krwi, bolało go też z tyłu. Weterynarz powiedział, że jeśli ma złamaną miednice, to trzeba będzie go uśpić!!!:-(:-(:-(:-( Policjant spisał nasze dane, i powiedzial ze w razie jakiegos procesu bedziemy świadkami. Mam nadzieje, że temu bandycie się nieźle oberwie. Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak podli, bezwzględni dla psów. Nigdy nie zapomne tych gęb, wykrzykujących: głupi pies, niech zdycha, do rowu go wrzućcie, zaraz wstanie i pójdzie... Niezapomne tego grubego faceta, który wybiegł z domu, patrzyć się i wykrzykiwać te rzeczy:-( Tej koloni dzieci! Niektórzy z nich tez tak krzyczeli! To było okropne. Nie potrafiłam wziąć nr. telefonu do tego weterzynarza, żeby zadzwonić i spytać co z psem. Bałam się. Teraz żałuję.
  6. ja niesety byłam świadkiem takie zdarzenie i wyglądało to inaczej, zaraz wkleje, same smuty!!!!
  7. Oj Jagienko, Aga tak powiedziała, żeby się mi "podlizać":evil_lol: ale to nie moja zasługa, tylko tego, że te zwierzaki, które znalazły domek z allegro przyciągały wzrok, kotki egzotyki, Grappa prawie rasowa, a Misio... też ślicznotek, ale taki pospolity:-( Będzie ciężko:-(
  8. Zrobiłam pożadki z fotkami, teraz mozna lepiej ogarnąć psinki wzrokiem:):):)
  9. oki poprawiłam aukcje [B][URL="http://www.allegro.pl/item123470241_zah_lagodny_piesek_pieszczoszek_szuka_domu_.html"][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/URL][/B] Aga nie wiem o jakie literowki Ci chodzi? Bo jesli te braki "ogonków" to ich nie ma spcejalnie, bo to nie jest polska czcionka i nie ma "ą", "ę" itp, ale to tylko na końcu tak jest.
  10. to niech będą te dwie aukcje, bo nikt się nie skapnie na allegro, że to ten sam piękniś!:)
  11. Zah na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item123470241_zah_lagodny_piesek_pieszczoszek_szuka_domu_.html"][B][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/B][/URL]
  12. Aga, wstawie Zaha, tylko tamta auckja musi byc zamknieta, nie moge miec tego samego tekstu, bo zaraz zawieszą nam konta, a ja mam pieski wystawione dwa.
  13. Aga, ale tekst ten, który ona miała? Bo jak tak, to chyba się nie da mieć dwóch aukcji... moga którejś z nas zawiesić konto
  14. [quote name='Patia'] A propos nazywania psa Murzyn , jakiś czas temu na osiedle niedaleko mnie wprowadził się czarnoskóry pan , po studiach w Krakowie , postanowił zostać juz w Polsce na stałe , w tym samym bloku mieszkała starsza pani z kundelkiem czarnym jak smoła o imieniu Murzyn. Wieczorem , w pierwszym dniu po wprowadzeniu się do mieszkania pan usłyszał przez okno jak jakaś pani krzyczy " Murzyn !! Gdzie łazisz , ty czarny włóczęgo ! znów grzebałeś w śmietniku !! Do nogi , darmozjadzie !!" Aga, czy u Twojej mamy na osiedlu nie mieszkają czasem osoby o ciemnej skórze :cool3: ;)[/quote] Prosze na co się natknełam, dwa dni nie zagląda człowiek na dogo:evil_lol: Niezła historia. Murzyn, dziwne imię dla psa, ale dosyć częste
  15. Aga, ale narazie jak tamta auckja trawa, nie moge wystawić drugiej aukcji tego samego psa. Choć pewnie się nie skapną, inne imie, inne foty... A co mi tam, wstawiam. Zaraz dam link, 15 min
  16. Czy nie da się zrobić Sarze lepszych fotek do allegro? Gdzies widziałam, na tym wątku fotki na rękach, są lepsze, nie dało by się ich wymienić?
  17. [quote name='Majawrc']ello!, super że wreszczie ma dach nad głową, martwi mnie jeszcze jego przyjaciółka z pierwszych zdięć Mała-która podobnoż z nim mieszkała-przecież on z pewnością za nią tęskni.....:sadCyber: (przecież wystarczy spojrzeć na jej kochane oczęta jak blagalnie prosi o odrobinę pieszczoty.........[/quote] Wątpię żeby tesknił w tak cudnym miejscu, w jakim teraz jest!:loveu:
  18. Tweety, dwa dni mnie nie ma i już się wszystko wali:evil_lol: No nie! Co wy bezemnie zrobicie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Co do przeniesienia, to ja tego chyba zrobić nie mogę, jedynie zmienić tytuł (mam racje czy cos mi się myli?) Bo przeniesc moze chyba moderator?
  19. Aga, dlaczego ty mnie pytasz, jasne. Tylko musi sie ta aukcja skończyć, bo nie moga byc dwie tego samego pieska. Zostało 7 dni, ale szkoda zakańczać przed czasem...
  20. oki zmiejsze fotki, mam nadzieje ze jeszcze będą, bo teraz nie wiem czy się wyrobie
  21. tylko tyle?:( a z allegro? co za ludie, taki piękny piesek!
  22. o Timbie pamietamy, ale co to da, Timba potrzebuje konkretów!
×
×
  • Create New...