-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
oj Aga, żartowałam, przecież wiem, jesteś cudna z tym co robisz i rób dalej! Nie tłumacz się:) Murzyn na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item123010533_nieoszczedzony_przez_zycie_i_ludzi_murzyn_czeka_.html"][B][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/B][/URL] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
przysiegam ze szukałam fotek, bo podejrzewałam ze mogą byc, bo mnei nie było dwa dni w domu, i nie znalazłam, albo ten wątek tak leci, albo mi sie nie otworzyły!:):):) no ale pięknego nigdy nie za wiele!!!!!!!!:):):):) Aga, a ty byś mogla zaufać jednej z nas, a nie do wszystkich słać;) Zaraz poszukam aukcji i wstawie link -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black][B]MURZYNEK -KOPIA ZACHIRKA- JUZ W KRAKOWIE!:):):):)[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/103/a0d94d3192992d99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/139/e965d8da9383d2dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/103/dd613b6a6d0fe3f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/139/f1766ceabbb6438e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/139/0f0a690022ef8ae0.jpg[/IMG][/URL] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
juz wstawiam fotki:) -
ojej biedne słoneczko, taka chora:(
-
[quote name='Kar0la']Zawiadamiam wszystkie cioteczki, że dzisiaj Czaruś i Łapek z Psiego Losu będą gwiazdami telewizyjnymi!!! :cool2:Oglądajcie Teleexpress o godz. 17.00 i trzymajcie kciuki, :cool3: żeby ktoś się zakochał i dał dobre domy słodziakom. O nie! A ja specjalnie przełaczyłam Telekspres! Akurat dziś! Bo niechciałam sobie psuć humoru ile ludzi znowu zgineło! Szkoda ze wczesniej nie wiedziałam:(
-
ojejku to poważnie chora:( Moja świnka - Kosiarka, też jest chorowita, ale mniej. Gdy tylko robi się zimno, zaraz ma kaszel. Ale to chyba symulacje, bo dziwnym tafem, zaraz gdy tylko wezme ją do łóżka, przestaje być, chora:) Ma też dużą kulke na udzie - wet mówi że to tłuszczak, mam nadziej że mnie nie oszukuje. Powiedział, że gdyby to był rak, to moja stara świnka nie przezyła by operacji:( Ile twoja ma lat? Moja 4,5. Ale świnki podobno dożywają 8, więc jeszcze sobie pożyje... Ritka, pamiętamy o tobie;)
-
Zuziu nie pisz tak, przecież ty tylko Ozziemu pomogłaś, nie ty jesteś winna:(
-
Odpowiedź z allegro, o auckej charytatywne: Na poniższy adres: QXL Poland Sp. z o.o. p. Krzysztof Śpiewek ul. Marcelińska 90 PGK II (5-te piętro) 60-324 Poznań muszą zostać dostarczone pocztą tradycyjną następujące dokumenty: - kopię KRS Fundacji która wspiera akcję - kopię dokumentu dot. przyznania konta bankowego dla fundacji - lub inne dokumenty potwierdzające statut fundacji np. ważne zezwolenie ministerstwa finansów na przeprowadzanie publicznych zbiórek pieniężnych.
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
black sheep replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Murzynek słodki, myślimy o tobie! -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ślicznościowe! Ostatnio jak byłam w schronie wyprowadzałam Potopika:) Podobno trzeba na niego uważać, i "lepiej go nie głaskać". A to taki anioł spacerowy! -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]DARMA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Wciąż czeka na dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]To wspaniała, śliczna sunia, bardzo towarzyska i radosna![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Kto da jej dom, to[/COLOR] żywe srebro w schronisku!!!![/COLOR][/B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/134/12ac65d3b0c22390med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/80/908d170603a95170med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/80/88e22dda4f73c926med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/103/d7fc9b7f83c8caf0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/140/4ed50f7798c02fb4.jpg[/IMG][/URL] [B]POTOP [/B] [B]ma dom[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/140/2e6e4086c7bc8d58.jpg[/IMG][/URL] [B]PAJKO[/B] [B]w domu[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/140/2a2c103791161600.jpg[/IMG][/URL] [B]OMAR[/B] [B]już w domku:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/140/a1b92b909b6f2b4f.jpg[/IMG][/URL] -
Kiwi znam życie na tyle, że biore to pod uwage, tylko nie jestem pewna czy te babki odpuszczą, bo mówiły, że napewno nie. Nie wiem. Jak dostane wezwanie do sądu, będę bardzo szczęśliwa i napewno zaraz o tym napisze.
-
Hym, można zrobić tak jak piszesz Tweety. Fotki elektroniczne. Ale zawsze moze sie znaleść jakis palant, któremu to sie nie spodoba i zgłosi na allegro. Mogę spróbowac z taką aukcja, juz wystawiałam charytatywną, ale troszke inną:) Dopisze się, że dowody wpłaty dla tych którzy będą chcieć, po wpłaceniu za znaczek, ale chyba to by trzeba było na inne konto? Kto by wysyłał takie potwierdzenia??? I na czyje konto te cegiełki? Psiego losu? Potrzebne by były wszystkie telefony, strona internetowa, jakieś nazwiska, np. tego pana Tomka, że wyraził zgode itp.