Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. :D W sprawie Ritki... A tak to ogólnie mnie chwalą!:):):)
  2. nie przytył, tylko wrócił do wagi w której był, jak przyszedł ze schroniska. Bo napoczątku jak był u nas schudnoł, a teraz znowu grubas
  3. [quote name='Jagienka']Sugerujesz, że to minie?? :niedowia: Nic się nie bój ja się bedę dopominać :evil_lol:[/quote] Nie minie, tylko potem już się ludzi eprzekonają, jaki łobuziaczek kryje się w tym słodkim ciele (przynajmniej tak było z wiesz kim... z Deniskiem... znowu o nim wspominam:roll:)
  4. Aha, kuzyn mi mówi, że Denis znowu zgrubnoł, nie myślicie, że jest za bardzo puckowaty?
  5. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/145/d10b2356e3bf3428.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  6. W sumie przez ostatnie dni przyglądałam się zachowaniu Deniska dosyć uważnie... I odniosłam pozytywne wrażenia:) Pierwszy raz od kąd mam Deniska, dwa dni temu zdarzył się cud:) Denis usiadł, oparł głowe na moje kolana i ... PRZEZ 5 MIN się nie ruszał, a ja go głaskałam i przytulałam!:) A potem jak zwykle, szaleństwo, gryzienie itp... Ale to było coś! Wczoraj jak usypiałam Deniska (wiem, że to nienormalne, ale czasem nie może zasnąć...:roll: ) chwilami zachowywał się bardzo grzecznie, ładnie leżał na posłanku i się nie wiercił. Muszę z nim spędzać jak najwięcej czasu, żeby wiedział, że może mi zaufać. Jeszcze boi się ludzi. Mnie czasem też:shake: , ale jak się skapnie, że to ja, to podchodzi. Robi tak: widzi mnie i stoi, obserwuje. Zawołam go: Denis, zaczyna biec szybko, z taką miną wesołą, jak psy w reklamie chapi. Widze szeroki uśmiech na tej najpiękniejszej mordzie mojej. a potem zatacza kółko zarz przedemną, aż w końcu podchodzi. Tylko nie tak "normalnie". Właściwie się "przyczołguje":) Czasem też, jak go zawołam, przyczołguje się, z tego miejsca, w którym był, ale jest to przyczołgiwanie w stylu "leże- podskakuje- leże" bardzo śmieszne:) Jednak co do tęknoty, pytałam mame, mówi, że nie widac po nim, żeby tęsknił, kiedy mnie nie ma:(
  7. Tak tak, zawsze na początku smame pochwały, jaki ślicznotek itp...:) A jaki on mądry! Brawo brawo Rudku!
  8. [quote name='Jagienka']Żywe srebro szuka domu!![/quote] To będzie mocny tytuł na następnej auckji!:):):)
  9. [quote name='Jagienka']Ale Trop skoro black_sheep wystawiła na allegro to musi być dobrze!!! Wszystkie psiaki, które ONA wystawiła zanajdują domki.[/quote] :oops: :oops: :oops: nie zapeszaj Jagienko:evil_lol: Niestety, jeszcze pozostały 4 godziny... zero obserwujących... ale wystawie znowu, moze tym razem bardziej szczęśliwie!:)
  10. Jagienko, dzięki:) W sumie od początku byłam bardzo zadowolona z tego co zrobiłam, ale pierwszy raz kots mnie pochwalił. Ja lubie pochwały, może dlatego, że żadko znajduje pieską domki... :) A Denisek to moja największa duma! Chciaż od rana mnie dzis denerwuje, bo padało i on cały w błocie...:)
  11. Cudnie:):):) Onyks brzmi ładnie:) Aga jest jedyna w swoim rodzaju:):):)
  12. Boks C1 jest też wyjatkowy z tego względu, że był w nim Denisek:loveu: To jak zakładać Lękowi nowy wątek?
  13. [quote name='zuziaM'] bede Cie, kochana [B]black_sheep[/B] zameczac, oj bede ! [/quote] Bardzo prosze:) Miłych fotek nigdy nei za wiele:)
  14. Aniu, nie mam pojęcia, pewnie żadne... łudze się. Warto spróbować!
  15. Aga juz go widziała napewno, bo z tego boksu jest też Darma, której założyła wątek. Nie wiem czy wątek, licze, że pani go weźmie;p a jak nie to wtedy trzeba coś kombinować...
  16. Jagienko! No właśnie on ma taką nogę! Wogóle nią nie porusza, cały czas tak ma. Wygolony, bo pewnie miał operacje:( Ma grubą, ładną sierść. Na spacerze jest super! Super się prowadzi, dobrze też chodzi na swoich 3 lapkach.
  17. Ja to się chyba w Teosiu zakochałam... i co ja teraz zrobie!!!!!!!!! Teoś to teraz mój schroniskowy ulubieniec. Jest boski! Silny a zarazem delikanty i spragniony glaskania:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/143/1f00d03ea4cd279f.jpg[/IMG][/URL] [B]Na tym zdjęciu Teoś ma łezke w oczku. I znowu w tym oczku widze swoje odbicie[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/143/7e198e4a9fba36ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/143/e1e274e7e78c04b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/152/a1ae2842124fb1c7.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zamiast Potopika wstawiam fotki jego biednego kolegi z boksu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/106/694e19e2a4fa2244.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/106/f08506377f9aa3b3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/143/e1b758832d0dca7b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/152/b7e5089ac8e415d8.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  19. No właśnie, tym bardziej, że Rita napewno tęskni...:evil_lol: Przecież to jej bliźniak!
  20. Nie da się ukryć podobieństwa:) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/36377a82830bb583.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/143/36377a82830bb583m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/541c6b4c8100bcce.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/143/541c6b4c8100bccem.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Trop']jutro (dziś :lol:) pierwsza rozmowa z potencjalnym nowym domkiem, trzymajcie kciuki !!![/quote] I co i co?
  22. Moze ta pani która wzieła Ritke... może by się dało ją namówić...
  23. Wstawiam tu fotki kolegi Rity ze schronu... z tego samego boksu. Troszke chyba jest tam podgryzany, w każdym razie nie wyglada zbyt wesoło:shake: :-(
  24. Aga byłam dziś w schronie, widziałam pieski. Darma jest troszke agresywna w stosunku do swoich towarzyszy niedoli... Co do tego rudego, o którego foty prosiłaś, nie widziałam go w tym boksie w którym był, a był w B9, może go juz nie ma w schronie
×
×
  • Create New...