Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ojoj w sumie dobrze że przybiegł do bosku, ale żeby się zbytnio nie przyzwyczajał...
  2. ojoj grubasko piękna, kiedy zaufasz swoim wybawcą?
  3. Mój tata (jest leśniczym) też zrobiła takie cuda, wyposadzał takie drzewa, że teraz też nam koło domu pełno grzybków rośnie:) A z Isi piekna panienka, pewnie ma duże powodzenie:)
  4. Ale pięknotka!!!!:) Taka morda, a wciąż bez domku:(
  5. [quote name='medar'] Znalazłam grzyby, pewnie dadzą za to kość.. O RANY jakie Isia zbiera grzyby!!! Zuzia będzie miała z niej pocieche i dużo grzybków na zupke:)
  6. takie cugo i nie ma domku:shake:
  7. a to łobuzy, wiedzą jak Cie podejść:)
  8. O nie biedny Pajko:( to może się źle skończyć:(
  9. Czy ktoś może wziąć TIMBE na tymczas? Przeciez to taki OKRUSZEK!:(
  10. Zmieniłam tytuł, TIMBA musi mieć dom i to szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY!
  11. kiwi pojdziesz z jamniorkami na "marsz jamników" 10 września? W Krakowie jest, widziałam plakat na przystanku:)
  12. aukcja na allegro wstawiona od nowa:)
  13. Kurcze skoro od początku było wiadomo, że Isia będzie na polu, to dziewczyny źle zrobiły ucząc ją spania na poduszkach. Chyba nikt się tu nie bedzie obrażał, ja tez nie będę togo "pudrować", źle i już. Ja wiem, że dużo przeszła, wiem, że biedna ale raczej jej to tylko zaszkodzi jeszcze bardziej. Pozatym, nierozumiem, dlaczego większość dogomaniaczek uważa, że pies woli być w domu, spać na poduszkach, na łóżku... Pies to pies, nie można robić z niego człowieka, może on tego nie chce? Mój pies nienawidzi spania w domu - jest mu za ciepło, i nielubi być w zamkniętych pomieszczeniach. Pies nie rozumie tego, że w domu ma luksusy, a w budzie nie. Dla niego buda jest domem, takim jak dla nas nasze domy, gdzie może się schronić, gdzie jest bezpiecznie. Jak się nauczy psa, że jego buda, to nasz dom, to nie wiem czy potem będzie się czuł w nowej budzie dobrze, i właśnie bezpiecznie. Mój Denis wskoczył do budy w pierwszy dzień jak ją zobaczył! A do domu niechce wchodzić, a jak wejdzie, czuje sie jak intruz, boi się.
  14. Jestem za, trzeba coś zrobić!!!:angryy:
  15. hehe, może i tak, ale jakoś nie widze Denisa SŁUCHAJĄCEGO mnie, a juz napewno nie dającego łape, czy reagującego na polecania "siad" i inne: Ale są naprawde bardzo podobni, identyczni.
  16. Tylke że to inteligentna wersja Deniska...
  17. [quote name='Jagienka']Widziałaś black_sheep?? Denis ma brata: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27281"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27281[/URL][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jestem w SZOKU! Są identyczni!
  18. Jasyrek jest teraz skinheadem:) Ale przecież sierść mu odrośnie:)
  19. Piękna Łysineczka! ŚŁiczne stworzonko... serce się kraje, jak człowiek widzi taką smutna minke... a potem taki uśmiechnięty aniołek!
×
×
  • Create New...