Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Dorcia dochodzi do siebie, w zasadzie jest gotowa do adopcji. Komu piekna oneczke
  2. Kolejka już się ustawila po pieknego?
  3. Byłam u lekarza wet z malutka. Dostała kroplówkę, i dwa zastrzyki (antybiotyk i cos jeszcze) Jutro też idziemy. Dzis prawie nie jadła w ogóle :(
  4. [quote name='zaginiona sara'] byla u weta ale wyniki dopiero jutro chyba maja byc [/quote] Nie wiem co Ci powiedził wet ale po jednym dniu nikt grzybicy nie stwierdzi. Pobiera sie zeskrobinę i wrzuca na hodowle . Wyniki po ok 3-4 tygodniach. Wiem bo jeden z psów ktory był u mnie na dt też miał grzybicę. I żaden inny a nikt z mojej rodzi sie nie zaraził. Miłam też suczke z nużyca - która powodowała wyłysienia wokół oczu i na pyszczu i na brzuszku - i też żaden z psów nie zachorował.
  5. [quote name='beka'] Ida serce mi peka :([/quote] podrzuce maluszki...
  6. [quote name='betka-sp']może lakcid ... na uregulowanie flory bakteryjnej jelit.....i delikatna dieta.... musi sie to w końcu uregulować..........[/quote] tylko że ona w ogóle nie chce jeść, ani miesko, ani puszki (dla kociąt też nie), gerberki kuja w zęby, tylko ta kaszke ryżową na mleku dla niemowląt, ale przecież musi coś zacząć jeść. Jest chuda okropnie :(:(:(
  7. Po odstawieniu antybiotyku znów rzadka kupa ...:( i skubana dalej nie chce jeść
  8. [quote name='idusiek']Ciotki, prosze...pomóżcie...:-([/quote] Ile one maja czasu.???? Ida serce mi peka :(
  9. One są cudne ..... Podnosze pilnie maluszki Ile one mają???
  10. To na 100 % sunia z miotu mojej tymczasowiczki.. Funia mówiłaś że z przystanku zgarnięto wtedy piec szt. Czy biedakom sie udało???
  11. Śliczny pies. Mam nadzieje że tym razem trafi do odpowiedzialnych ludzi..
  12. Wygląda jak szczenie z miotu mojej małej :( JAk wróci to napewno nie przeżyje :( A tu jeszcze raz maultka [IMG]http://i33.tinypic.com/2rw6zw8.jpg[/IMG]
  13. Jakie piękne psiaki sa w Bytomskim schronisku...
  14. [IMG]http://images26.fotosik.pl/301/a08d543f702d8efamed.jpg[/IMG]
  15. Ale ze mnie chamidło. Lara bardzo Ci dziękuję za fotki. Są piękne :)
  16. [quote name='Tola']Beka nic nie pisze o malutkiej, jestem ciekawa co z nią:roll:[/quote] U nas lepiej. Powolutku zaczyna sama jeść ale wybredna jest okropnie. Je tylko to co może wychłeptać jezorkiem - nic co trzeba gryźć. Dużo śpi (w łózku ) i jest bardzo grzeczna
  17. [quote name='Witokret']W rzeczywistosci Dorka jest jeszcze piekniejsza :loveu:[/quote] To prawda :) Dorka czeka teraz na wspaniały dom
  18. Co z Baalem?? Jak bardzo żle?
  19. A co to ? Nikt dziś dziewczynki nie odwiedził?
  20. Ale ma fajne radary :) podnoszę
  21. Ta sierść rzeczywiście okropna. Moze ja Advocatem potraktować? A wet co powiedział?
  22. Ja też wyślę 50 złotych. Ewciu zdrowiej....
  23. [quote name='Erazm']Co tam u naszych psiaków?[/quote] No właśnie ciekawa jak tam psiaczki?
  24. Biedne suczydło. musimy jej znaleźć dt..
×
×
  • Create New...