Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='funia'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6458/dsc00474lv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img261/dsc00474lv5.jpg/1/"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/dsc00474lv5.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL][/quote] Piękny ten szczenior, pozostałe też śliczne :(:( To niesprawiedliwe że takie maluszki saw takich warunkach
  2. Jakie pięknoty .... Żeby tylko przeżyły...:(
  3. wpaciłam 50 zł na konto pani księgowej ;) a czemu to Andzia ma bana???
  4. Wyglada na starszego psiaka :( Biedactwo.....
  5. [Anouk, Tifet, nie macie może lepszych zdjeć Brązowego z # 13 i Dużego z #14???
  6. Takie maleństwa -wyrzucone :(:( jutro jakies ogłoeszenia zrobie ..
  7. Fajny terierek z niej. Poproszę Ritę 60 żeby wstawiła na wątek terrierkowy...
  8. Monika super ze mogłaś dać mu dt. Śliczny psiaczek...
  9. Przyłączam się do trzymaczy kciuków.
  10. [quote name='funia']mam nadzieję ,że z nią nie jest żle.....:shake:[/quote] A ona lepiej wyglada od Zoski czy gorzej???
  11. Jak piękny Sznureczek dziś sie miewa ?
  12. Jaki sliczny maluszek, jak można byc takim bezdusznym człowiekiem żeby na taka pogode takie maleństwo wyrzucić :( A malutka też ma pierwotniaki....jutro zaczynamy sie leczyc: mala i 3 moje psy...
  13. Baryłek w typie corgi szuka pilnie domu..
  14. Ale słodka klusia :) cudny jest..
  15. Co za tępaki okropne :angryy: Nie wiem jak Ewa to znosi. Ewuniu trzymaj się kochana. Szkoda psiny, ale jak ma byc w takim domu to za tm przynajmniej cierpiec nie bedzie :( Co za beszczelni ludzie, za tyle serca ile Ewa włożyła w Cariego takie "podziękowanie":angryy::angryy:
  16. Rzućcie okiem czy ta sunia na Paluchu to akita lub mix.. opisana jako mix huski spróbuje wkleic link [url=http://www.paluch.org.pl/doadopcji.php?pokazadopcje=1&page=1]Oficjalna strona Schroniska na Paluchu w Warszawie[/url] drugie zdjecie od góry.
  17. Zrobiłam jej wczoraj kilka ogłoszen a Olga132 alegro
  18. Od ubiegłego czwartku chodzimy codziennie na zastrzyki. Mała dostaje antybiotyk, a jutro mam dostarczyc próbke kału do badania pod kątem koksydii i lambri.. Poza tym niuńka jest wesoła i stanowcza. Wie ze spi sie w łóżku i nie odpuszcza :diabloti:.
  19. Sznureczek jest piekny :)
  20. Pies rzeczywiscie ładny. Ale nie wiadomo jakiej płci, a ja mam obecnie dominujaca suczke i drugiej nie moge wziąc... CZy ktos je dokarmia??na szczęście nie wygladaja na zabiedzone..
  21. [quote name='tifet']niestety Pani dziś dostała nieoczekiwany prezent od rodziców - małego owczarka niemieckiego... Baal szuka dalej domku...[/quote] A mnie się to jakoś kupy nie trzyma, tak nagle dostała??
  22. [quote name='funia']TOla wstawi zdjęcia pózniej bo jej mąż robił dzisiaj zdjęcia i ją o to poprosiłam.[/quote] No to czekamy
  23. [quote name='Zbójini'] tylko jest jeden problem...[/quote] nie trzymaj mnie w napięciu.. jaki problem ????
×
×
  • Create New...