Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Agata, obecnie mam 6 tymczasów a łacznie z moimi mam 10 psów i już tego nie ogarniam.... u Megii1 w Serockiu w hoteliku była 10 letnia chora patinka, tez onka i znalazła dom. Spi na kanapie i żyje jak w raju. Nie możemy sie poddawac. potrzeba mnóstwa ogłoszen
  2. [quote name='andzia69']nioooo - jest urocza:) a jakby ktoś szukał szczeniorka w podobnym typie (coliowatym) to wuala: [URL="http://img707.imageshack.us/i/p1015812.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/776/p1015812.jpg[/IMG][/URL] cv plus list motywacyjny na pw:eviltong:[/QUOTE] Andzia a skąd ty takie piekne psy bierzesz? jakąs pseudo masz pod ręką ??????
  3. zaznaczam wieczorem wkleje moje szczeniaki
  4. TribalWolf, możesz mi pomóc z określeniem do jakiej rasy podby jest pewien molos ze schronu> podasz maila? wyślę fotki
  5. Piękny, bardzo w moim typie ;). podobny do Reksia - mojego tymczasu, którego też nikt nie chce...
  6. Na pierwszej stronie jest informacja że Na konto fundacji wysłałm 60 zł. Ostania pozycja Beata K 60 - to za grudzień styczeń i luty. dopiszcie to do moich deklaracji proszę :)
  7. Jeśli chodzi o neurologo to polecam dr Olkowskiego. Ma swają lecznicę w Milanówku, ale przyjmuje róznież na SGGW. mam tel w razie co
  8. [quote name='idusiek']ta oneczkę zobaczycie tutaj jako pierwszą na filmie; [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jjbYfj7-1v0[/URL][/QUOTE] Ida zadzwon do mnie
  9. Jak duży jest killer? wielkości owczarka czy mniejszy?? A Romeo??
  10. Demi czy owczarki 60 i 61 są? Wiadomo w jakim są wieku?? Chce im założyc wątek na owczarku. W razie co dane do kontaktu proszę
  11. Tara już u mnie z powrotem. Biedna skołowana sunia :(. Siedzi w kojcu i nie wie co sie dzieje :(. Chciała wsiąśc z nimi do samochodu.... Nie chce komentowac. Powiedzieli że pies bez wad tylko u nich sie pozmieniało. Mam dośc głupich i nieodpowiedzialnych ludzi. Miluś rozrabia na całego :) i ma w nosie że szukam mu domu. Jutro porobie nowe fotki Milusiowi.
  12. super że właściciel się odnalazł
  13. Dzwonił dzis do mnie pan z okolic Zamościa. szuka psa/suki w typie owczarka, do budy na ogród. Ja dziś wyjeżdżam nie zajme sie juz tą sprawą. Powiedziałm Panu że ktoś z Zamościa się z nim skontaktuje. Tola, Funia zadzwonicie? Moze jakiś psiak znajdzie dom tel 506652781
  14. Wiadomo co z Prezesem?? Było prześwietlenie?
  15. To już dziś . Zobaczymy co powie doktor
  16. Dorianek biedaczek :(. Ile on może mie lat?
  17. Piękny, maxi jorek :) jak futerko się doprowadzi do porządku to się nieopędzisz od chętnych :)
  18. Piękne dziewczynki :) miały szczęście że trafiły na łańcudszek ludzkich serc....
  19. Luka ja ledwo znajduje czas żeby zajrze do wszystkich sybskrybowanych wątków sochaczewskich a Ty co chwilę nowe wrzucasz....
  20. Elv pamietaj o Roksie, ona też długowłosa :) Tarcia odpoczywa po wczorajszym zabiegu, jest u Gajowej i tam poczeka do 1 bo w sobote wyjeżdzam. Sonią zajmie się Golf która i opiekuje się Roksą. A miluśiem i pozostałymi 5 psami u mnie w domu moja córka . COrko dziękuje :). Dziś dzwonił pan o Milusia ale chciał go do kojca :(. Także szukamy dalej.
  21. Megii Ty masz chyba dom z gumy ;) Sunia piękna, Myszka a gdzięs Ty ja znalazła?>
  22. Ale ona tylko na siusiu i dalej w klatce, tak???
×
×
  • Create New...