-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Jakoś mało wiarygodne mi się to wydaje. Oficjalnie muszą jakoś zdementować tak skandaliczną decyzję, bo się zrobiło głośno. Ale czy to nie zamiatanie pod dywan? Tu publicznie Wam mówimy, że coś tam, coś tam. A po cichutku róbmy swoje... "Pojecie eutanazja oznacza uśmiercenie istoty nieuleczalnie chorej i cierpiącej." Nie, pojęcie eutanazja oznacza eutanazję, koniec kropka. Nie jest w to pojęcie wpisana zasadność w postaci choroby czy cierpienia.
-
[quote name='tripti']w poniedziałek miałam bardzo fajny telefon w sprawie Bawarki, Pani miała się kontaktować na oglądanie z Anią, ale ponoć nie dodzwoniła się, mimo wszystko jest nadal zainteresowana, będę z nią rozmawiała jutro. Państwo z Warszawy są w stanie przyjechać. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Trzymajcie kciuki! na wizytę i umowę zgadzają się.[/QUOTE] I co? Coś ruszyło może?
-
[quote name='paula82']Rozwaliła mi 30kg. drewnianego żwirku moich świń. [/QUOTE] Ona chciała dobrze :evil_lol: Chciała Ci przypomnieć, że już najwyższy czas na przedświąteczne porządki :diabloti: :lol: A uśmiech cudny!
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']przykro mi bardzo, a z drugiej strony może i lepiej, już nie cierpi, a ostatnie dni życia był otoczony miłością, ciepłem... niestety taka smutna kolej rzeczy nie można było nic zrobić, teraz już nie cierpi, biega szczęśliwy po drugiej stronie tęczowego mostu z innymi psiakami, które nas na chwilę zostawiły. Jeszcze ich kiedyś zobaczymy. na pocieszenie dodam, że z bazarku książkowego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217524-Fantastyka-i-inne-do-22.11-br.-dla-Samby-i-Niry[/URL] mamy 202zł na Sambę i Nirę po połowie.[/QUOTE] Nie no, zgadza się, nie cierpi, nic go już nie boli. Ale szkoda mi go strasznie, bo od początku śledziłam jego losy. Pamiętam jeszcze, że gazzy zanim go wyciągnęła dzwoniła kilka razy do mnie w jego sprawie właśnie. To młoda dziewczyna, coś tam się chciała poradzić. Potem był u Arktyki, aż wreszcie trafił do Czarodziejki. Strasznie mi przykro :( No ale dobra, wracając do Samby. Paula, super! Gdzie takich DT szukać, że jeszcze pomagają kasę na psa zbierać :loveu::loveu::loveu: Kochana, czyli żeby mi się tu rozliczenie zgadzało dopisuję wpłatę +101zł i wydatek -300, czyli przelewam Ci dokładnie 199 za grudzień :) Zaraz zlecę i pouzupełniam w rozliczeniowym. A, i zamówiłam dzisiaj karmę dla kruszynki. Ale to z pieniędzy bazarkowych p.Jola kazała. No i pewnie zejdzie się ze 2-3 dni zanim wyślą, bo w tym sklepie chwilę to trwa. Tak czy inaczej, przyjdzie do przytuliska, a p.Jola Ci podrzuci, bo więcej zamawiałam jedną przesyłką. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Był. Umarł :( Napisałam tu, bo Alla pomagała Ząbalowi, a akurat dowiedziałam się... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196776[/URL] -
Zgadza się, pani Jola planuje zrobić mu badania w tym kierunku. Póki co, ustaliłam z p.Jolą, że psiaka nazwiemy [B]Tores[/B], także jolam stajesz się matką chrzestną :lol: No i biorę się za robienie tekstu dla Toreska i za zmianę imienia na znajdkowej www. _____________________________________________________ Tytuł: Owczarkowaty szczeniak-bohater Tores szuka domu! Tores ma około 6 miesięcy. Mimo młodego wieku, już ma na swoim koncie niebywałe osiągnięcia. Był bezdomny wraz ze swoim bratem i siostrą (już mają domy). Psiaki zostały zauważone w trawie, gdzie mocno szczekały wołając o pomoc. Okazało się, że dalej w trawie leżał malutki szczeniaczek, umierający piesek z babeszjozą. Musiał leżeć od jakiegoś czasu, bo miał białe dziąsła i nie miał siły się podnieść. On także, już zdrowy, znalazł dom. Został jedynie bohaterski Tores i teraz prosi Cię, abyś go pokochał... Tores jest młodym, radosnym psem. Przypomina owczarka niemieckiego. Jest naprawdę piękny i kochany. Przebywa w okolicach Warszawy. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: tel. 501 980 665 [email][email protected][/email] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/bracia01.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2505/bracia01.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/bracia02.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2743/bracia02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/bracia03.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2517/bracia03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/bracia04.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9964/bracia04.jpg[/IMG][/URL]
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Allu, zajrzyj do Ząbala :((((( -
:-(:-(:-( Brak słów... Dziękujemy Czarodziejko, trzymaj się...:(
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
U Samby cisza. Siedzi przytulak i domy go nie chcą zauważyć :( Przy okazji, zapraszam wszystkich na nowy bazar Znajdkowy. Właśnie otwarty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219321-**-Ksi%C4%85%C5%BCki-pomoce-naukowe-kosmetyki-perfumy-pr%C3%B3bki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci.-Znajdki-25.12[/url] -
[B]Wadercia [/B]podarowała fanty dla Znajdek. [B]Jolam [/B]zgodziła się je przejąć, obfocić i zająć wysyłkami. Ja właśnie otworzyłam bazarek. Taki łańcuch i wspólnymi siłami zrobiłysmy bazarek:) : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219321-**-Ksi%C4%85%C5%BCki-pomoce-naukowe-kosmetyki-perfumy-pr%C3%B3bki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci.-Znajdki-25.12[/URL] Zapraszam! Dziękujemy dziewczyny! :multi: :loveu: Przy okazji, karma od [B]Pomorskiego Domu Tymczasowego[/B] dotarła, bardzo dziękujemy! :Rose: Także dzięki [B]negrobelli[/B], która je przywiozła do przytuliska. :Rose:
-
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
bric-a-brac replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kaja :loveu: -
Matko.... Ale myślę sobie, że chyba Ci opiekunowie mogą nie wypełnić polecenia służbowego, skoro jest niezgodne z prawem. Wiadomo, nikt nie chce podpaść szefostwu, ale przecież mieli te psy w domu, to dla nich członek rodziny. Nie wierzę, że po prostu mogliby zawieść psa i uśpić... Co za kretynizm :(
-
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
bric-a-brac replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ładniutka Miśka :) Faktycznie kluseczka :) -
[I]Spadła z nieba[/I] i pewnie nie długo będzie czekała aż[I] wpadnie komuś w oko[/I] ;) Piękna jest, maleńka, młoda, znajdzie domek na pewno. Swoją drogą, dobrze "wpadła" ;)
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
bric-a-brac replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nawet w rowie mikrusa wypatrzy... Rozmiarem dla Molki dobre towarzystwo:evil_lol: Nie zazdrosna? -
A może to tylko chwilowy spadek formy.... Życzę Ci Ząbalku tego. Może za parę dni odzyskasz siły, staruszku, i jeszcze wszystkich zaskoczysz :)
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy za deklarację stałą z dodatkiem od cioci Magolek :iloveyou: Dopisana do rozliczenia. Za grudzień mamy jeszcze nie zapłacone. Paula, jak ogarniesz ten bazarek książkowy, to daj znać ile dopłacić, to przeleję ;) No i rozmawiałyśmy z Paulą, że karmę będzie trzeba zamówić. Nasza kruszynka chętnie je DogChow z kurczakiem :lol: To pewnie zamówię razem z tym, co do przytuliska będę zamawiać. -
..............nieaktualne..................