Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Erin, kochana, a gdzie w centrum? Wiesz może dokładniej? Jak masz jakieś konkrety, wrzuć mi na PW, proszę. I po cichutku tylko napiszę, że cuda, najprawdziwsze cuda się zdarzają! Nic więcej, bo to nowy temat i nie chcę zapeszać, a i nie wiem czy p.Jola chce już obwieszczać. Ale zdjęcia, które mam na mailu, mówią same za siebie :loveu: Nie mogłam się powstrzymać, musiałam to napisać :evil_lol:
  2. Biedny Mariolek, znudził się, bo nie okazał się 100% yorkiem... Moja mama ma też takiego "yorka", 7kg... oj więcej waży. I jest cudowna. Domki będą na bank dzwoniły, bo w typie rasy... tym trudniej wybrać właściwy. Kastracja na dzień dobry.
  3. Witamy Państwa serdecznie na dogo! Strasznie miło jak domek stały zada sobie trud, by być tu z nami :) Haha, odchudzanie po świętach! Chyba się do Was dołączę :lol:
  4. [quote name='stonka1125']Obiecuje że rozwinę wątek królika ale troszkę później [/QUOTE] Budowanie napięcia :lol::lol::lol:
  5. [quote name='stonka1125']Dziękuję za słowa uznania i biegnę donieść że jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia: a)Basio lubi -czesanie -różowego królika (nie odda prędzej umrze) b)Basio nie lubi -KOTÓW!!!!!!!!!!Bardzo nie lubi![/QUOTE] :lol: Różowe króliki są fajne, ale koty też Basiku! Słowo! :evil_lol:
  6. Allu, pięknie dziękujemy w imieniu Sambuli :Rose: Kruszy się nadwyżka wspólnymi siłami uzbierana, więc każda deklaracja jest bardzo cenna...
  7. Ale masz dobrze Oczulko.... Z takim psim kolegą i w takim domu! Aż miło popatrzeć! Zuzka z góry patrzy i też się na pewno cieszy : )
  8. Rozliczam dwa bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216978[/URL] 415,60zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217990"]http://www.dogomania.pl/threads/217990 [/URL]248,40zł Razem: [B]664zł[/B] Na karmę, którą zamówiłam wydałam [B]650,42zł.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/rozliczenie.png/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/170/rozliczenie.png[/IMG][/URL] Czyli zostało mi na koncie 664 - 650,42 = [B]13,58zł [/B]i tę kwotę doliczam do rozliczenia bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218848[/URL] To rozliczenie zaraz powstawiam na wątki bazarków. Pani Jolu, jak karma doleci, proszę o potwierdzenie na wątkach obu bazarków :) [SIZE=4][COLOR=darkslateblue]I tu wielkie podziękowania dla ofiarodawców fantów i pomocy: wadercia, jolam, UlaFeta, kejciu, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkslateblue] EVA2406[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkslateblue] :Rose:[/COLOR][/SIZE]
  9. [quote name='JOHANNALIND']Mogę wysyłać- już tak kiedyś robiłam na jednym bazarku, że wystawiającej wysłałam zdjęcia i opisy, a reszta należała do mnie...Bo ja niestety żadnego bazarku nigdy nie robiłam i nie bardzo wiedziałabym, jak się do tego zabrać :([/QUOTE] To jeśli szefostwo wątku nie ma nic przeciwko, to robimy bazar :evil_lol: Mój mail taki jak nick, a dalej @tlen.pl
  10. [quote name='JOHANNALIND']Jeżeli będą bazarki to ja służę fantami- mam sporo książek i sztucznej biżuterii :)[/QUOTE] Kochana, a chcesz te fanty sama od siebie wysyłać? Bo jeśli chodzi o samo poprowadzenie bazarku, obróbkę zdjęć, wystawienie itp. to mogę pomóc.
  11. Pani Jolu, dziewczyny pakiet Seli zrobiły na Pani maila, więc na maila przytuliska poszły linki aktywacyjne, trzeba poklikać :lol: Sela: [FONT=Calibri][SIZE=1]1. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu-W0QQAdIdZ338424797"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ338424797[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]2. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85300/Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/853...a-nowego-domu/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]3. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85300/Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...a-nowego-domu/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]4. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sela,54042"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Sela,54042[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]5. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/zakonczono/i-aktywuj/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]6. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.mazowieckatablica.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]7. [/SIZE][/FONT] [SIZE=1][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]8. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]9. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1384702[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]10. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]11. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-kochajacego-domu-id32699.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id32699.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]12. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89765[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]13. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]14. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]15. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/index.php?item/17000[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]16. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2777/name/oddam-do-adopcji-mala-sunia-sela-szuka-nowego-domu-warszawa.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...-warszawa.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]17. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.warszawa.neeon.pl/194784-mala-sunia-sela-szuka-nowego-domu.html"]http://www.warszawa.neeon.pl/194784-...wego-domu.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]18. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/720572696/warszawa-Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...wego-domu.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]19. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2122322-mala-sunia-sela-szuka-nowego-domu/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2122...a-nowego-domu/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]20. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://mazowieckie.lento.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]21. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290965850&ts=1323811617"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1323811617[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]22. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45214,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5214,Lw==.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]23. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://petsy.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]24. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://e-zwierzak.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]25. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://adsy.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]26. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/mala_sunia_sela_szuka_nowego_domu,195136/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...o_domu,195136/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]27. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/41322"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/41322[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]28. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]29. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]30. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][/SIZE]
  12. Kiedy będzie www? Która organizacja bierze na siebie odpowiedzialność za finanse?
  13. I wreszcie będzie mowa o psie, a nie puste przepychanki. Dziękujemy! Basiczku, do twarzy Ci w pasiastych wzorkach :loveu:
  14. Kasa, jak wszędzie. Bazarki może? Może bardziej zainteresowanie akcją zaprzyjaźnionych firm, ludzi?
  15. [quote name='zoja.']Inicjatywa BARDZO fajna, szkoda, ze nie w mazowieckim.. Robiac 20 sterylek dziennie u mnie na wsi musieliby chyba 2 tygodnie mieszkac :) (Tam kazdy ma po 5psow -choc przyznaja sie tylko do 2, bo za tyle podatku nie trzeba placic)[/QUOTE] Z czasem może i do mazowieckiego dotrze. Kwestia funduszy i organizacji. Ja też mieszkam na wsi i tu też byłoby co robić... Gdyby taka akcja na szerszą skalę wypaliła, to dopiero byłoby ograniczenie bezdomniaków. Prawdziwe rozmnażalnie są na wsiach właśnie. I ciemnota niestety ogromna...
  16. Ja niby mam bliżej, ale też mi nie po drodze ;) Ale pomagać na szczęście można na różne sposoby, nawet na odległość :) A im więcej ludziów na wątku, tym lepiej, więc zapraszamy :p Fajna inicjatywa powstała, zobaczcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219456-MOPSiK-Mi%C4%99dzyorganizacyjny-Og%C3%B3lnopolski-Program-Sterylizacji-i-Kastracji[/url]
  17. Szkoda, że daleko, ale z czasem może i do mazowieckiego zajdziecie :) Miau pewnie też coś pomoże. Jeśli jest jakiś harmonogram, propozycje miejsc, warto wcześniej popytać u sołtysów, może gminy się dołożą, o ile mają świadomych problemu urzędników. Lokalnie, w firmach można pytać. No i uderzać tam, gdzie już ciachnęliście, te miejscowości coś zyskały, więc może zechcą zaangażować się choćby w części w dalszy rozwój akcji.
  18. Szansa na to, żeby na terenach wiejskich (czyli takich jak moje :lol:) wreszcie coś się zaczęło zmieniać... Czy kontakt będzie podpisany, a akcja masowo wdrożona dopiero po zebraniu sumy 100tys.? edit: Po przedzieleniu kasy na podane ilości orientacyjne ciachnięć, ceny wychodzą całkiem ekonomiczne. Chciałabym dożyć momentu, gdy wszystkie zwierza w mojej wsi będą wysterylizowane... Takie masowe ciachanie też łatwiej przekona ludzi, bo tu z ideą kastracji jest ciemnogród niestety.
  19. Malagos, propozycja pomocy fajna. Ale ja niestety nie pomogę, raz, że na miau się w ogóle nie poruszam, nie znam, zasad itd. Dwa, że ledwo ogarniam dogo. Ale może ktoś inny?
  20. Gazzy, Wojtuś, Wam też dzięki. To Wy Ząbala wyciągnęliście... Dzięki Wam koniec życia przeżył godnie. Tak samo jak ick bardzo dbała o staruszka, jego finanse. Atomówka, która prowadziła kaskę. Pusto bez Ząbala... Te jego pozy, opowieści Czarodziejki... ech :(
  21. [quote name='stonka1125'] Basio nie jest psem który może chodzić bez smyczy, pakuje sie na wszystkie przeszkody, nie muszę mówic czym to grozi, to tak jakbyśmy siadali na krzesło a ktoś wysunąłby je nam z pod tyłka. Tak właśnie chodzi Basik, z całym impetem ładuje się na co się da i może sobie zrobić krzywdę.[/QUOTE] Basiku, dobrze będzie! Widać wola walki jest, skoro psiak taki "hej do przodu" ;) Zdrówka, maluchu! I samych życzliwych ludzi na wątku i wokół Ciebie.
  22. [quote name='Aleksandra95']mój Laki.:( nie oddawajcie go :diabloti: :mad: żartuje :roll::-([/QUOTE] Haha, Ola, ja właśnie z Twoimi zdjęciami chciałam pakiet puścić :evil_lol: Bo te poprzednie foty były beznadziejne z tych starych ogłoszeń. A z Twoimi na bank ktoś go wypatrzy! On jest rewelacyjny! Jolu, już zerkam.
  23. [quote name='animalon']witajcie :loveu: nie jestem w stanie przeczytać całego wątku - czy ktoś może mi napisać jakie są losy RUDEGO z 2-ma połamanymi nogami?[/QUOTE] Rudy ma dom, psychicznie jest już ok, łapina trochę jednak się buntuje, ale jest pod dobra opieką. Dom jest w kontakcie z p.Jolą i wolontariuszką Ulą :) Jolu, dzięki za ogłoszenia :loveu:, ja już tam nie trafię drugi raz na ten ogłoszeniowy pewnie, bo gapa jestem. Wczoraj wyszukałam, bo i okoliczności tego wymagały, co by się dziewczyny na darmo nie napracowały. Ale one chcą zrobić zamiast Toresa pakiet? Zaproponowały? Bo chyba zaczęły go robić wczoraj? [SIZE=1]Oto pakiety [B]Lakiego[/B]: [/SIZE] [LIST=1] [*][SIZE=1]gumtree.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85110/8222Mopsie8221-dziecko-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/851...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85110/8222Mopsie8221-dziecko-szuka-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Laki,53981"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Laki,53981[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]tablica.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.mazowieckatablica.pl/user.php#http://www.mazowieckatablica.pl/uploads/images/6719-big-1-1323707705.jpeg"]http://www.mazowieckatablica.pl/user...323707705.jpeg[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]eoferty.com.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/mopsie-dziecko-szuka-domu/1360277"]http://www.kupsprzedaj.pl//o/mopsie-dziecko-szuka-domu/1360277[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]kokosy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mopsie-dziecko-szuka-domu-id32614.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id32614.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89708[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]zwierzaki.nasza-lista.com- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2758/name/oddam-do-adopcji-mopsie-dziecko-szuka-domu.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]swiatogloszen.net.pl- czeka na aktywację [/SIZE] [SIZE=1] [/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/844227090/warszawa-Mopsie-dziecko-szuka-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.lento.pl/-mopsie-dziecko-szuka-domu,230661.html"]http://warszawa.lento.pl/-mopsie-dzi...mu,230661.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2121389-mopsie-dziecko-szuka-domu/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2121...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290598678&ts=1323712736"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1323712736[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45139,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5139,Lw==.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]adsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31499/___mopsie___-dziecko-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/%E2%80%9Emopsie%E2%80%9D_dziecko_szuka_domu,194741/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...a_domu,194741/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]aleokazja.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petworld.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19565733_8222_mopsie_8221_dziecko_szuka_domu.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1956...zuka_domu.html[/URL] będzie też dostępne w ogłoszenia.wp.pl[/SIZE] [*][SIZE=1]pineska.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]adoptujemy.pl- czeka na akceptację moda[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.neeon.pl/194666-8222mopsie8221-dziecko-szuka-domu.html"]http://www.neeon.pl/194666-8222mopsi...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.sprzedajpsa.pl/kundelki/mopsie-dziecko-szuka-domu.html"]http://www.sprzedajpsa.pl/kundelki/m...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1] na adopcje.org też dodałam ale ni huhu go nie widzę!!![/SIZE] [/LIST] [SIZE=1] [B]i Kacpra[/B] [/SIZE] [LIST=1] [*][SIZE=1]gumtree.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85111/Kocur-Kacper--zostan-Jego-przyjacielem/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/851...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85111/Kocur-Kacper--zostan-Jego-przyjacielem/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Kacper,53982"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...y/Kacper,53982[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]tablica.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.mazowieckatablica.pl/user.php#http://www.mazowieckatablica.pl/uploads/images/6720-big-1-1323707860.jpeg"]http://www.mazowieckatablica.pl/user...323707860.jpeg[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]eoferty.com.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem/1360285"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/kocur-ka...cielem/1360285[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]kokosy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kocur-Kacper--zostan-Jego-przyjacielem-id32615.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id32615.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89707[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]zwierzaki.nasza-lista.com- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2759/name/oddam-do-adopcji-kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]swiatogloszen.net.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/40915536/warszawa-Kocur-Kacper-zostan-Jego-przyjacielem.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.lento.pl/kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem,230663.html"]http://warszawa.lento.pl/kocur-kacpe...em,230663.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/2121392-kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/212...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290598852&ts=1323712811"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1323712811[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45140,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5140,Lw==.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31500/kocur-kacper--zostan-jego-przyjacielem/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]adsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/kocur_kacper_zostan_jego_przyjacielem,194742/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...cielem,194742/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]aleokazja.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petworld.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19565751_kocur_kacper_zostan_jego_przyjacielem.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1956...yjacielem.html[/URL] będzie też dostępne w ogłoszenia.wp.pl[/SIZE] [*][SIZE=1]pineska.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]adoptujemy.pl- czeka na akceptację moda[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.neeon.pl/194668-kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem.html"]http://www.neeon.pl/194668-kocur-kac...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.sprzedajpsa.pl/pozostale-rasy/kocur-kacper--zostan-jego-przyjacielem.html"]http://www.sprzedajpsa.pl/pozostale-...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]na adopcje.org też dodałam ale ni huhu go nie widzę!!![/SIZE] [/LIST] Jeszcze zrobią dziewczyny dla [B]Seli[/B]. To może zrobić Rudzi tej co jeszcze u Tattoi (ale już wkrótce p.Jola zabierze)? Ona miała o foty i tekst fajny, tylko muszę pogrzebać.
  24. Dokładnie, jak głowa będzie mieć nadzieję i wiarę, to i ciało prędzej wyzdrowieje. A samopoczucie psychiczne zawsze jest siłą napędową organizmu. Będzie dobrze, fajnie że się polubili z nowym domkiem i że wszystko ok :)
  25. [quote name='Diora']żwirek sam się rozrzucił![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...