-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Erin, kochana, a gdzie w centrum? Wiesz może dokładniej? Jak masz jakieś konkrety, wrzuć mi na PW, proszę. I po cichutku tylko napiszę, że cuda, najprawdziwsze cuda się zdarzają! Nic więcej, bo to nowy temat i nie chcę zapeszać, a i nie wiem czy p.Jola chce już obwieszczać. Ale zdjęcia, które mam na mailu, mówią same za siebie :loveu: Nie mogłam się powstrzymać, musiałam to napisać :evil_lol:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Witamy Państwa serdecznie na dogo! Strasznie miło jak domek stały zada sobie trud, by być tu z nami :) Haha, odchudzanie po świętach! Chyba się do Was dołączę :lol: -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bric-a-brac replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']Obiecuje że rozwinę wątek królika ale troszkę później [/QUOTE] Budowanie napięcia :lol::lol::lol: -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bric-a-brac replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']Dziękuję za słowa uznania i biegnę donieść że jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia: a)Basio lubi -czesanie -różowego królika (nie odda prędzej umrze) b)Basio nie lubi -KOTÓW!!!!!!!!!!Bardzo nie lubi![/QUOTE] :lol: Różowe króliki są fajne, ale koty też Basiku! Słowo! :evil_lol: -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Allu, pięknie dziękujemy w imieniu Sambuli :Rose: Kruszy się nadwyżka wspólnymi siłami uzbierana, więc każda deklaracja jest bardzo cenna... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ale masz dobrze Oczulko.... Z takim psim kolegą i w takim domu! Aż miło popatrzeć! Zuzka z góry patrzy i też się na pewno cieszy : ) -
Rozliczam dwa bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216978[/URL] 415,60zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217990"]http://www.dogomania.pl/threads/217990 [/URL]248,40zł Razem: [B]664zł[/B] Na karmę, którą zamówiłam wydałam [B]650,42zł.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/rozliczenie.png/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/170/rozliczenie.png[/IMG][/URL] Czyli zostało mi na koncie 664 - 650,42 = [B]13,58zł [/B]i tę kwotę doliczam do rozliczenia bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218848[/URL] To rozliczenie zaraz powstawiam na wątki bazarków. Pani Jolu, jak karma doleci, proszę o potwierdzenie na wątkach obu bazarków :) [SIZE=4][COLOR=darkslateblue]I tu wielkie podziękowania dla ofiarodawców fantów i pomocy: wadercia, jolam, UlaFeta, kejciu, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkslateblue] EVA2406[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkslateblue] :Rose:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='JOHANNALIND']Mogę wysyłać- już tak kiedyś robiłam na jednym bazarku, że wystawiającej wysłałam zdjęcia i opisy, a reszta należała do mnie...Bo ja niestety żadnego bazarku nigdy nie robiłam i nie bardzo wiedziałabym, jak się do tego zabrać :([/QUOTE] To jeśli szefostwo wątku nie ma nic przeciwko, to robimy bazar :evil_lol: Mój mail taki jak nick, a dalej @tlen.pl
-
Pani Jolu, dziewczyny pakiet Seli zrobiły na Pani maila, więc na maila przytuliska poszły linki aktywacyjne, trzeba poklikać :lol: Sela: [FONT=Calibri][SIZE=1]1. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu-W0QQAdIdZ338424797"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ338424797[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]2. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85300/Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/853...a-nowego-domu/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]3. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85300/Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...a-nowego-domu/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]4. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sela,54042"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Sela,54042[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]5. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/zakonczono/i-aktywuj/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]6. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.mazowieckatablica.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]7. [/SIZE][/FONT] [SIZE=1][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]8. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]9. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1384702[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]10. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]11. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-kochajacego-domu-id32699.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id32699.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]12. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89765[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]13. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]14. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]15. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/index.php?item/17000[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]16. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2777/name/oddam-do-adopcji-mala-sunia-sela-szuka-nowego-domu-warszawa.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...-warszawa.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]17. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.warszawa.neeon.pl/194784-mala-sunia-sela-szuka-nowego-domu.html"]http://www.warszawa.neeon.pl/194784-...wego-domu.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]18. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/720572696/warszawa-Mala-sunia-Sela-szuka-nowego-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...wego-domu.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]19. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2122322-mala-sunia-sela-szuka-nowego-domu/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2122...a-nowego-domu/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]20. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://mazowieckie.lento.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]21. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290965850&ts=1323811617"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1323811617[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]22. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45214,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5214,Lw==.html[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]23. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://petsy.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]24. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://e-zwierzak.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]25. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://adsy.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]26. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/mala_sunia_sela_szuka_nowego_domu,195136/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...o_domu,195136/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]27. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/41322"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/41322[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]28. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]29. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=1]30. [/SIZE][/FONT][SIZE=1][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][/SIZE]
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bric-a-brac replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
I wreszcie będzie mowa o psie, a nie puste przepychanki. Dziękujemy! Basiczku, do twarzy Ci w pasiastych wzorkach :loveu: -
[quote name='zoja.']Inicjatywa BARDZO fajna, szkoda, ze nie w mazowieckim.. Robiac 20 sterylek dziennie u mnie na wsi musieliby chyba 2 tygodnie mieszkac :) (Tam kazdy ma po 5psow -choc przyznaja sie tylko do 2, bo za tyle podatku nie trzeba placic)[/QUOTE] Z czasem może i do mazowieckiego dotrze. Kwestia funduszy i organizacji. Ja też mieszkam na wsi i tu też byłoby co robić... Gdyby taka akcja na szerszą skalę wypaliła, to dopiero byłoby ograniczenie bezdomniaków. Prawdziwe rozmnażalnie są na wsiach właśnie. I ciemnota niestety ogromna...
-
Ja niby mam bliżej, ale też mi nie po drodze ;) Ale pomagać na szczęście można na różne sposoby, nawet na odległość :) A im więcej ludziów na wątku, tym lepiej, więc zapraszamy :p Fajna inicjatywa powstała, zobaczcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219456-MOPSiK-Mi%C4%99dzyorganizacyjny-Og%C3%B3lnopolski-Program-Sterylizacji-i-Kastracji[/url]
-
Szkoda, że daleko, ale z czasem może i do mazowieckiego zajdziecie :) Miau pewnie też coś pomoże. Jeśli jest jakiś harmonogram, propozycje miejsc, warto wcześniej popytać u sołtysów, może gminy się dołożą, o ile mają świadomych problemu urzędników. Lokalnie, w firmach można pytać. No i uderzać tam, gdzie już ciachnęliście, te miejscowości coś zyskały, więc może zechcą zaangażować się choćby w części w dalszy rozwój akcji.
-
Szansa na to, żeby na terenach wiejskich (czyli takich jak moje :lol:) wreszcie coś się zaczęło zmieniać... Czy kontakt będzie podpisany, a akcja masowo wdrożona dopiero po zebraniu sumy 100tys.? edit: Po przedzieleniu kasy na podane ilości orientacyjne ciachnięć, ceny wychodzą całkiem ekonomiczne. Chciałabym dożyć momentu, gdy wszystkie zwierza w mojej wsi będą wysterylizowane... Takie masowe ciachanie też łatwiej przekona ludzi, bo tu z ideą kastracji jest ciemnogród niestety.
-
Gazzy, Wojtuś, Wam też dzięki. To Wy Ząbala wyciągnęliście... Dzięki Wam koniec życia przeżył godnie. Tak samo jak ick bardzo dbała o staruszka, jego finanse. Atomówka, która prowadziła kaskę. Pusto bez Ząbala... Te jego pozy, opowieści Czarodziejki... ech :(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bric-a-brac replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125'] Basio nie jest psem który może chodzić bez smyczy, pakuje sie na wszystkie przeszkody, nie muszę mówic czym to grozi, to tak jakbyśmy siadali na krzesło a ktoś wysunąłby je nam z pod tyłka. Tak właśnie chodzi Basik, z całym impetem ładuje się na co się da i może sobie zrobić krzywdę.[/QUOTE] Basiku, dobrze będzie! Widać wola walki jest, skoro psiak taki "hej do przodu" ;) Zdrówka, maluchu! I samych życzliwych ludzi na wątku i wokół Ciebie. -
[quote name='Aleksandra95']mój Laki.:( nie oddawajcie go :diabloti: :mad: żartuje :roll::-([/QUOTE] Haha, Ola, ja właśnie z Twoimi zdjęciami chciałam pakiet puścić :evil_lol: Bo te poprzednie foty były beznadziejne z tych starych ogłoszeń. A z Twoimi na bank ktoś go wypatrzy! On jest rewelacyjny! Jolu, już zerkam.
-
[quote name='animalon']witajcie :loveu: nie jestem w stanie przeczytać całego wątku - czy ktoś może mi napisać jakie są losy RUDEGO z 2-ma połamanymi nogami?[/QUOTE] Rudy ma dom, psychicznie jest już ok, łapina trochę jednak się buntuje, ale jest pod dobra opieką. Dom jest w kontakcie z p.Jolą i wolontariuszką Ulą :) Jolu, dzięki za ogłoszenia :loveu:, ja już tam nie trafię drugi raz na ten ogłoszeniowy pewnie, bo gapa jestem. Wczoraj wyszukałam, bo i okoliczności tego wymagały, co by się dziewczyny na darmo nie napracowały. Ale one chcą zrobić zamiast Toresa pakiet? Zaproponowały? Bo chyba zaczęły go robić wczoraj? [SIZE=1]Oto pakiety [B]Lakiego[/B]: [/SIZE] [LIST=1] [*][SIZE=1]gumtree.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85110/8222Mopsie8221-dziecko-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/851...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85110/8222Mopsie8221-dziecko-szuka-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Laki,53981"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Laki,53981[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]tablica.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.mazowieckatablica.pl/user.php#http://www.mazowieckatablica.pl/uploads/images/6719-big-1-1323707705.jpeg"]http://www.mazowieckatablica.pl/user...323707705.jpeg[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]eoferty.com.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/mopsie-dziecko-szuka-domu/1360277"]http://www.kupsprzedaj.pl//o/mopsie-dziecko-szuka-domu/1360277[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]kokosy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mopsie-dziecko-szuka-domu-id32614.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id32614.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89708[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]zwierzaki.nasza-lista.com- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2758/name/oddam-do-adopcji-mopsie-dziecko-szuka-domu.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]swiatogloszen.net.pl- czeka na aktywację [/SIZE] [SIZE=1] [/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/844227090/warszawa-Mopsie-dziecko-szuka-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.lento.pl/-mopsie-dziecko-szuka-domu,230661.html"]http://warszawa.lento.pl/-mopsie-dzi...mu,230661.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2121389-mopsie-dziecko-szuka-domu/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2121...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290598678&ts=1323712736"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1323712736[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45139,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5139,Lw==.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]adsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31499/___mopsie___-dziecko-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...ko-szuka-domu/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/%E2%80%9Emopsie%E2%80%9D_dziecko_szuka_domu,194741/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...a_domu,194741/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]aleokazja.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petworld.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19565733_8222_mopsie_8221_dziecko_szuka_domu.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1956...zuka_domu.html[/URL] będzie też dostępne w ogłoszenia.wp.pl[/SIZE] [*][SIZE=1]pineska.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]adoptujemy.pl- czeka na akceptację moda[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.neeon.pl/194666-8222mopsie8221-dziecko-szuka-domu.html"]http://www.neeon.pl/194666-8222mopsi...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.sprzedajpsa.pl/kundelki/mopsie-dziecko-szuka-domu.html"]http://www.sprzedajpsa.pl/kundelki/m...zuka-domu.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1] na adopcje.org też dodałam ale ni huhu go nie widzę!!![/SIZE] [/LIST] [SIZE=1] [B]i Kacpra[/B] [/SIZE] [LIST=1] [*][SIZE=1]gumtree.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85111/Kocur-Kacper--zostan-Jego-przyjacielem/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/851...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85111/Kocur-Kacper--zostan-Jego-przyjacielem/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Kacper,53982"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...y/Kacper,53982[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]tablica.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.mazowieckatablica.pl/user.php#http://www.mazowieckatablica.pl/uploads/images/6720-big-1-1323707860.jpeg"]http://www.mazowieckatablica.pl/user...323707860.jpeg[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]eoferty.com.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem/1360285"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/kocur-ka...cielem/1360285[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]kokosy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kocur-Kacper--zostan-Jego-przyjacielem-id32615.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id32615.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89707[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]zwierzaki.nasza-lista.com- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2759/name/oddam-do-adopcji-kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]swiatogloszen.net.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/40915536/warszawa-Kocur-Kacper-zostan-Jego-przyjacielem.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.lento.pl/kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem,230663.html"]http://warszawa.lento.pl/kocur-kacpe...em,230663.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/2121392-kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/212...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290598852&ts=1323712811"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1323712811[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45140,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5140,Lw==.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31500/kocur-kacper--zostan-jego-przyjacielem/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...-przyjacielem/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]adsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petsy.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/kocur_kacper_zostan_jego_przyjacielem,194742/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...cielem,194742/[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]aleokazja.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]petworld.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19565751_kocur_kacper_zostan_jego_przyjacielem.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1956...yjacielem.html[/URL] będzie też dostępne w ogłoszenia.wp.pl[/SIZE] [*][SIZE=1]pineska.pl- czeka na aktywację[/SIZE] [*][SIZE=1]adoptujemy.pl- czeka na akceptację moda[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.neeon.pl/194668-kocur-kacper-zostan-jego-przyjacielem.html"]http://www.neeon.pl/194668-kocur-kac...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://www.sprzedajpsa.pl/pozostale-rasy/kocur-kacper--zostan-jego-przyjacielem.html"]http://www.sprzedajpsa.pl/pozostale-...yjacielem.html[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]na adopcje.org też dodałam ale ni huhu go nie widzę!!![/SIZE] [/LIST] Jeszcze zrobią dziewczyny dla [B]Seli[/B]. To może zrobić Rudzi tej co jeszcze u Tattoi (ale już wkrótce p.Jola zabierze)? Ona miała o foty i tekst fajny, tylko muszę pogrzebać.
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, jak głowa będzie mieć nadzieję i wiarę, to i ciało prędzej wyzdrowieje. A samopoczucie psychiczne zawsze jest siłą napędową organizmu. Będzie dobrze, fajnie że się polubili z nowym domkiem i że wszystko ok :) -
[quote name='Diora']żwirek sam się rozrzucił![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: