Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. "Gdzie śpią psy":evil_lol: : Pałek uwalony zadkiem na mojej poduszce, z urazą na moje "wynocha": [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5729/image002vt5.jpg[/IMG][/URL] Piesia koło pańci na jej ciuchach... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9028/image019pl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/2294/image003ws6.jpg[/IMG][/URL] ...a tego to nawet nie skomentuję....
  2. [COLOR=red]Zastrzegam- od 18 lat, chociaż to wielki poeta napisał był...[/COLOR]:diabloti: O Gospodyniej Proszono jednej wielkimi prośbami, Nie powiem o co, zgadniecie to sami. A iż stateczna była białogłowa, Nie wdawała się z gościem w długie słowa, Ale mu z mężem do łaźniej kazała, Aby mu swoję myśl rozumieć dała. Wnidą do łaźniej, a gospodarz miły, Chodzi by w raju nie zakrywszy żyły. A słusznie, bo miał bindas tak dostały, Że by był nie wlazł w żadne famurały. Gość pogladając dobrze żyw, a ono, Barzo nierówno pany podzielono. Nie mył się długo i jechał tym chutniej. Nie każdy weźmie po Bekwarku lutniej... [I][B]Proszę mnie nie banować, toć to słowa wieszcza!!!!:evil_lol: [/B][/I]
  3. Wiemy :-( Wrocław, co jest??? Ciepło, ładnie i nikt nie chce na spacer?:mad:
  4. Wiesz, my mamy jako posłanko miękką, gruba na 8-10 cm gabkę, a na to materacyk w stylu drybeda (od Ani-Soni:loveu: ) i jak na razie nic nowego się nie zrobiło, a stare się goi... Czy Oskarek jest może naświetlany lampą np. Bioptron? bo u Aksy sprawdza sie świetnie!!! no i ostatnio bardzo sobię chwalę maść Lorinden N... Słuchaj, jak Aksa się pogoi może AFN się zgodzi wypożyczyć lampę Oskarkowi? Bo u niego to chyba gorsza sprawa to i dłużej się będzie goić...:-( Mam nadzieję że się nie wymądrzam? mówię po prostu co zauważyłam u KrAksy:evil_lol: Pozdrowienia dla kółkowca:loveu:
  5. Łeee... cioteczki spać poszły i nie mam z kim gadać...:shake: A chciałam wam taki ładny wierszyk pokazać:diabloti:
  6. Poczytaj wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26786[/URL] jak walczyli o swojego pieska!!! No nie bedę cie oszukiwać nosóka to wstrętna choroba i często śmiertelna, ale... czasem się udaje. Porozum się z Krzyskiem, jake dawali antybiotyki, wiem że jakieś strasznie silne... ew. jest cos takiego jak interferon ale upiornie drogie...
  7. Ciotka... a w razie gdyby nas chcieli pod most wywalic z chaty za długi, to znajdzie się tam mały kącik dla kółkowej i reszty?:oops:
  8. Oj chodzimy, chodzimy- chemia raz na tydzień:roll: A fotek nie ma bo cioteczka nie ma aparatu:-( i szybko nie będzie miała:-(
  9. Aha pewnie że pomaga, trudno siedzieć smutno w kąciku, jak przybiega wesoły bernardyn i rycząc szturcha cię nosem... a jak trzeba to i łapą przywali dla zabawy:evil_lol:
  10. Jeśli mnie nie zabiły poranne całusy Mileny...:diabloti:
  11. "Ja" się sobie właściwie podobam:evil_lol: w zielonej skórze
  12. Zwierzyna fufrem porasta w tempie bambusa:evil_lol: Niedługo będzie piękna, jeszcze tylko ciągle przy szyi ma zaczerwienione, no i zostana jej na zawsze podwójne końcówki uszu... ma takie- rozerwane? przecięte?- na ok 2 cm, dokładnie na samych czubkach:-( na szczęście też się ślicznie goją, no ale zrosnąć to się nie zrosną.... Komu pieknego, młodego, wychowanego, wesołego psa?:cool3:
  13. Jaki on piękny:loveu: Wiecie co... Aksa leży mi za plecami, śpi słodko i chrapie przy tym jak stary chłop w rowie:evil_lol:
  14. ...a może by tak ciotki zajrzały do biednego łysego psa?:-(
  15. Zobacz jeszcze jeden pałkowaty:placz: moja ukochana "rasa"... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5819/axt8.jpg[/IMG][/URL]
  16. Rany ale wam toto urosło:crazyeye: Ciotka Ulv usiłuje sie pozbierać do kupy, jak jej się uda, to was nawiedzi:evil_lol:
  17. W ostateczności nawet dużą szmatą można psa zagarnąć... jednego łapałam wyjściowym płaszczem MGosi...:evil_lol: tylko proponuję mieć grube rękawy i ew. rękawice:diabloti: Żeż cholera za daleko od was jestem, nie stać mnie na przejazd do Warszawy....:shake:
  18. Żeby tak można zasnąć i już się nie obudzić...
  19. Chyba mam dość wszystkiego...:-( Czuję się cholernie bezradna i wściekam się że nie mogę zrobić więcej:-( A do tego od jakiegoś czasu zdarzaja mi się same paskudne rzeczy... Ostatnio zepsuło sie auto ciotki i nie wiadomo, czy w ogóle jest sens je naprawiać, więc nie mamy transportu, ani dla psiaków, ani nie możemy nic przywieźć do sklepu... nie ma spacerów za miastem :placz: Wszystko inne też się sypie:shake:
  20. Było: Mila 0 Aksa 0 wspólny - 5,90 Wpływy: Irma 100,0 łysolka loozerka 70,0 psiaki Rossa 30,0 Mila loozerka 80,0 psiaki Pacific Aksa 50,0 AFN 120,0 Konga AFN 222,0 psiaki Wydatki: Mila wet 30+58+58=146zł Mila żarło 25+20+ok.30 zł=75 zł Mila zioła(brzoza) 2,50 Aksa żarełko 2x7,5+8,5+4x7,5=61zł Konga hotelik 2x50 Konga maść 22,99 (23zł) Bazarek rozliczę osobno, bo po pierwsze muszę się połapać:oops: , a po drugie jednak odliczyć część kosztów (karabińczyki, wysyłka itp...) :oops: Zostało: Aksa 0 Mila 0 Konga 97,0 wspólny 167,0 :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: No fakt, muszę kupić zapas żarełka dla KrAksy i Mili no i jutro kolejna chemia:roll: ale na razie jesteśmy do przodu i to się liczy:evil_lol:
  21. Wysyłam dziś pocztą do Emir.:lol:
  22. Z fotami kłopot, nie mam aparatu i muszę bazować na innych:shake: ale się postaram...:evil_lol:
  23. [quote name='Matisse']Nie wiem jak dalece jesteś na bieżąco w sprawach polityki, ale reklamę z wariatami wycofali tuż przed wyborami, by na billboardach ustąpić miejsca Donaldowi. Jakiś czas po wyborach reklamy powróciły. A protest stowarzyszenia to raczej pic na wodę był. A do reszty: Ja wolę jednak napisać, nawet jeżeli miałoby to nic nie zmienić niż tak siedzieć i wyzywać autorów od idiotów, nie robiąc nic by to zmienić. Nie znoszę bezproduktywności. A napisanie maila, oprócz paru minut nic nie kosztuje.[/quote] Wiem:diabloti: Ale szum wokół był? Był. I w zasadzie o to bardziej chodzi, niż o wycofanie reklam po cichu...
  24. Dałoby efekt, gdyby wysłała jakaś organizacja i nagłośniła jeszcze sprawę "nieodpowiedniej" reklamy... Pamietacie kampanię "stop wariatom drogowym"? - tam zaprotestowało jakoweś towarzystwo lekarzy psychiatrów... taki masowy protest jest niezłym punktem wyjścia do dyskusji...
×
×
  • Create New...