-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Trochę sie to pokomplikowało... Domek tymczasowy (a miałam nadzieję, że może i stały) niestety nie radził sobie z psem- w takim sensie, że nie umieli sobie poradzić z chorą skórą, kroplami krwi z ran na podłodze i kanapie... Łysinka (w schronisku nazywana Lucy a u nas Konga) mieszka teraz u innej koleżanki, niestety to bardzo hmmm... niebogata osoba i obiecałam za przechowanie psiny przez 50 zł. To i tak taniej niż w hoteliku. Potem pojedzie do ZuziM. Wydaje mi się, że mała jest alergikiem pokarmowym, od jutra spróbujemy karmić nieuczulająco... Bardzo proszę o pomoc!!! To co jest w skarpecie mich psiaków musi wystarczyć na leczenie Mili, ew. diagnostykę Aksy, teraz dochodzi Konga, której muszę kupić jeszcze lekarstwo... :-(
-
Będzie ktoś w sobotę czy nie??:roll:
-
Chyba tak... Tzn. Mila miała ok 20 kg niedowagi:-( jak trafiła do schronu i pożera do dziś wszystko, tak jej zostało- no a Aksa małpuje. Poza tym się jak się nudzi to i rozrabia, a to zżeranie to skutek uboczny:shake: Gallegro zakładam, że wszystko poszło, bo teraz juz koo normalne, a nie białe:diabloti: i idą.. ładnie by było, gdyby się zagipsowała w środku:roll:
-
Oj sie nie kłóćcie o te zasługi i tak wszyscy jesteście KOCHANI!!!!:loveu: Aksa goi sie ślicznie, Pao wzdycha u cioci, serenady wyśpiewuje... A żeby różowo nie było, to głupol kółkowy się dorwał do gipsu sztukatorskiego:shake: Na szczęście "wyszło drugą stroną", ze się tak wyrażę... tylko podłoga była dziwnie umazana na biało i zapaszek taki tego...:angryy:
-
[quote name='Kasia25']ulv, sama ciotka sobie winna, trza zwiedzać a nie spać:eviltong:[/quote] Ciotka wcale nie spała tylko najpierw była na spacerach z psiakami, a poem dogo się zbuntowało:mad: We Wrocku na patologii na AM są takie fajne eksponaty... od XIX w... fakt, że w formalinie i spirytusie, ale wrażenie robią (aha tego sie nie zwiedza:eviltong: ale...) ...a poważnie, to mnie ruszył dopiero Ozzy, ale nie z obrzydzenia oczywiście:-( :-( :-(
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Było: Mila 0 Aksa 0 wspólny -82,5 Wpływy: Aniołki 20+10 = 30 zł Iwona G. 15,0 zł Wydatki: Żarło Mila i Aksa 4,25+4,66+4,00=12,91 3x8,50= 25,5 Zostało: Mila 0 Aksa 0 wspólny -75,90 -
pies w typie RODEZJANa RIDGEBACKa nareszcie ma DOM !!!!!!!!! :))
ulvhedinn replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
A "w naturze" wypada znacznie lepiej. chociaż trudno w to uwierzyć... :evil_lol: -
Dianka z Uciechowa ma dom z ogrodem w Głogowie
ulvhedinn replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
I wprowadza tyranię wobec innych psów:evil_lol: -
Sznuki bez łapki i sierści! Jest chory! :( Za TM [*] :(
ulvhedinn replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To my łysą też pomierzymy i uśmiechniemy się ładnie do cioteczek o wdzianko...:lol: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Malutka" sie już chyba całkiem zagoiła, węzly wcale nie najgorsze, co prawda zaraz chemia, ale żle to nie wygląda!!! a raczej dobrze!!!! Wet powiedział, że te hormony szalone miały wpływ na chłoniaka i teraz może sie trochę wolniej rozwijać... i będzie łatwiej leczyć! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
halo!!!:multi: :multi: :multi: -
Aksa się właśnie przekonała, że ciotka potrafi być piekielnie niemiła:diabloti: Wyszłam dosłownie na 15 minut z Miśką do weta tuż obok, a te potffory zżarły mi ciasto kupione za ostatnie 5zł... Podejrzewam, że Pałek zrzucił je na ziemię, żeby okazać uczucia wybrance... w każdym razie jak wróciłam to nie było ani ciasta ani bułek które leżały obok (naprawdę wysoko)... Obydwoje dostali ostry OPR. No i nie wytrzymałam i trzepnęłam po tych durnych mordach gazetą:oops: Poza tym Pałek powędrował już do cioci. Koniec amorów!!!:angryy:
-
No ja myślę!!!:evil_lol: