Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. No dobra to jeszcze cięższy kaliber: [COLOR=yellowgreen][I]Ciese ja sie ciese[/I][/COLOR] [COLOR=yellowgreen][I]ze mi cycki rosnom[/I][/COLOR] [COLOR=yellowgreen][I]d... mi się piórcy[/I][/COLOR] [COLOR=yellowgreen][I]bede dawać wiosnom!![/I][/COLOR]
  2. Muszę już mykać... Mila ryczy:evil_lol: No to teraz trzeba dac w tytule - od 18 lat... [I][COLOR=yellowgreen]Obiecała syr dać[/COLOR][/I] [I][COLOR=yellowgreen] żeby ją posmyrdać[/COLOR][/I] [I][COLOR=yellowgreen]obiecała duzy[/COLOR][/I] [I][COLOR=yellowgreen]coby jak najdlużej[/COLOR][/I] [I][COLOR=#9acd32][/COLOR][/I] :oops:
  3. Może juz wyzdrowieje całkiem:lol: Akucha ja tego znam więcej i takich... hmmm... bardziej ludowych:evil_lol:
  4. Ha ha ha!!! popatrz- a sa tacy co im sie kończą juz ogieńki:evil_lol: Dogomania im przeszła w dogoholizm i psi-chiatry potrzebują...
  5. Dobra to ja zaśp;iewam, ale nieprzyzwoite:oops: [I][COLOR=yellow]Kiej masz w portkach licho[/COLOR][/I] [I][COLOR=yellow]siedź w chałupie cicho[/COLOR][/I] [I][COLOR=yellow]Kiej masz w portkach korzeń[/COLOR][/I] [I][COLOR=yellow]To sie ze mna ożeń!!![/COLOR][/I] [I][COLOR=#ffff00][/COLOR][/I]
  6. Po pierwsze nie godzinę, tylko 50 minut:mad: Po drugie dlaczego twój pies ma reflektory niebieskie? dopuszczalne sa żółte!!!
  7. Patrzcie, może moja KrAksa pirat, ale reflektory to włącza po zmroku... [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/4859/2jx8.jpg[/IMG]
  8. Jak dla mnie słowem które najlepiej pasuje do Kongi jest [I][B]elegancka.[/B][/I] Ona ma taki krok sprężysty jak chart i w ogóle rusza się delikatnie, ale wyczuwa sie w tym ukrytą ogromną energię...
  9. Rebellia odrośnie, odrośnie... popatrz na najstarszą fotke- ma łysy łepek, a teaz ma juz puszek:evil_lol:
  10. Nie, w wodzie:evil_lol: Bo potem obierałysmy wodorosty i aparat był dla bezpieczeństwa schowany:evil_lol: Wodorosty proszę sobie wyobrazić, długie zielone i oślizłe:eviltong:
  11. Ja znam same nieprzyzwoite i nie zacytuję bo mnie zbanują...:evil_lol: Chyba majtasy chcę hmmm... zielone? czerwone? zastanowię się:p
  12. Właśnie wróciłysmy z dogospaceru... Byłam niestety tylko ja i Korenia + Aksa i Amy. Aksa jeszcze nieco pachnie, więc dwóch napotkanych kawalerów było mocno zainteresowanych:evil_lol: Suczydła się wyszalały, szukając myszy (bezskutecznie) i patyków (sukces).Poza tym jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości co do normalności KrAksy to mogę zapewnić że NIE jest normalna... Wariowała tak strasznie, że w końcu sturlała się ze skarpy na rzeczką:roll: Normalnie 3 fikołki i stanęła na kółkach, ale nie! jeszcze trzeba zaszaleć... no i PLUSK!!! wylądowała w Ślęzy. Każdy normalny pies przejąłby sie tym, może przestraszył... Aksa zaczęła po prostu pić wodę. Zero stresu. Jak ją wyciągnełyśmy, malowniczo oblepioną wodorostami popędziła dalej w plener jakby nigdy nic. Durnomordzik kochany:loveu: PS. Korenia mam nadzieję wklei fotki rzecznej rusałki:evil_lol:
  13. W tym problem, ze nie za bardzo widać... aż jest za późno:-( Trzeba zwracać uwagę na węzły chłonne i na zmiany w samopoczuciu... Szczególnie węzły chłonne - bo powięszone zawsze wskazuja na jakąś anomalie- niekoniecznie chłoniaka ale np. zapalenie, infekcję itp. Mila wyniki miała całkiem dobre, odrobinę gorsze samopoczucie wiązałam z hormonami (miała zawsze z tym problemy), a chłoniak został wykryty zupełnym przypadkiem. Robiłam jej USG- podejrzenie ropomacicza i wet zwrócił uwagę na nieprawidłową strukturę śledziony... Miałyśmy to szczęście, że badał bardzo doświadczony wet i choroba została wykryta stosunkowo wcześnie. Na razie Milusia czuje sie dobrze i mam nadzieje że jeszcze długo tak zostanie!!!!:lol:
  14. Nie wiem, ale wszyscy znajomi weci zgodnie mówia, ze to się robi zastanawiające... jest niesamowity wzrost zachorowań na chłoniaka wśród psów...:-( na inne nowotwory też , ale chłoniak szczególnie:shake:
  15. Aua... trzy godziny... toz ja bym była nieżywa kompletnie...:shake: KarOla- co nam tam zimno, najwyżej ciepłe majtki założym!!!
  16. To co cioteczki alkoholubne- spać juz pora?:lol:
  17. Jak to nie? ja bardzo chętnie, bo do tej pory widziałam schronisko i kawałek mały miasta po nocy...
  18. A to przyjeżdżaj i ogladaj do upojenia!! :evil_lol: i koniecznie wpadnij zobaczyc stadko... jak sie uprzemy to nawet cie przenocujemy- Mila ma duże legowicho, zmieścisz się:evil_lol:
  19. Ja na to mówiłam "buty na obcasach" jak po mnie Koralik łaziła... dobrze chociaż że Mila nie ma takich pomysłów:roll:
  20. Było: Mila 0 Aksa 0 wspólny -75,90 Wpływy: supergoga bazarek (płyty od anuleq) 40,0 kaerjot przepis i taśma 30,0 Zostalo: Mila 0 Aksa 0 wspólny - 5,90 :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Pieknie dziękujemy!!!! Mila niestety dzis czuła się trochę gorzej i coś jej się żle chodziło na tylne łapki... ale tylko z rana teraz juz jest ok. Mam nadzieję, ze to nic poważnego:shake:
  21. a jak ciotki zaniemogą, to KrAksa się przesiądzie z wózeczka za kierownicę autobusu...
  22. Wujek nie-brzydal:cool3: no no.. A dzisiaj niedobra jezdem i piffka Aksicy nie dałam:eviltong: sama wytrąbiłam... PS. Ja naprawdę byłam koniem...
  23. Aksa naprawdę sę kiedyś urżnęła... wylazłam z nią na spacer i spotkałam znajomych... i nie zwróciłam uwagi, że ona co i raz to domaga sie piwka łyczek... jak się zorientowałam- to KrAksa była już na lekkiej bani i miała taką głupawkę, że hej!!!
  24. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1586/boksbx8.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9703/boks1kr5.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/271/boks2xd6.png[/IMG][/URL] Piekny białasek:loveu:
  25. No to sie cieszę, że nie tylko moje takie małpy... Lodówka zapinana gumą od bagażnika, przegroda do kuchni bo Aksa (zębami za gałki) otwiera szafki i buszuje.. Trzecią książkę w sedesie utopiła... Nie wezmę jej na wycieczkę bo ona alkohololubna i potem na cyku chce wózek prowadzic...:mad:
×
×
  • Create New...