Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Normalnie. Sama nie wiem z czego ten pies jest zrobiony. O ile to JEST na pewno pies..... A tamte fotki to są z majowego nagłego ataku zimy. Temperatura wynosiła jakieś 3 stopnie w porywie, popadywał deszcz ze śniegiem, a te wariatki latały szczęśliwe. Za to my z Iskrą wróciłyśmy mokre po kolana i zmarznięte na kostkę.
  2. Cześć ciocie! Słuchajcie ta duża ma nie po kolei. Przyniosła znów do domu psa. No dobra, jest nas stadko, to moze być kolejny. Tylko, żeby ten nowy kolega był w normalnym rozmiarze..... Można by się pobawić, albo bijatyke urządzić ;) No ja tam wielki nie jestem, ale toto to wogóle prawie jak nie pies. Taki mikro. Koty sa od niego większe.... I do łóżka się pcha. I z MOJĄ Pi chce się bawić, a niedoczekanie!!!!!!!
  3. Kra przebiła swoje dotychczasowe wyczyny. Przegryzła dwie szklane, grube butelki po likierze. Butelki czekały na wymycie i pomalowanie..... Zastanawiam sie teraz, lecieć z nią rano do weta, czy liczyć na wrodzoną odporność...?
  4. Ani ja, ani Basia1244 się nie nadajemy (Basiu, mam nadzieję że się nie obrazisz ;) ) na skarbników..... Caromina, weź pod uwagę, ze we Wrocku jest nas w sumie kilka osób, większość pracuje, każdy właściwie ma też swoje zwierzaki; a każdy robi dla zwierzaków w potrzebie ile da radę.
  5. Jostel, trudno nie martw się (aczkolwiek też chciałam Was poznać ) - perfidnie się cieszę, że to jednak nie moja wina -bo mi się niestety dość często zdarzają podobne wpadki....
  6. [QUOTE]Jostel dzwoniła kilkakrotnie o umówionej godzinie, ale nie odebrałaś. [/QUOTE] Nie mam nic w nieodebranych. Szkoda..... Czekam niecierpliwie na wiadomości (jak odeśpicie oczywiscie ;) )
  7. Myślę, że ok. 130 zł/miesiąc razem z suplementami diety (znaczy tablety, olej itp)
  8. Ja też proponuję Poker ;)
  9. Dziewczyny miały do mnie zadzwonić jak dojadą, ale nie zadzwoniły, ja zaspałam (byłam wczoraj w Toruniu i wróciłam o 4 nad ranem) i nie dojechałam do kliniki, a miałyśmy się spotkać.... Czy ktos ma numer do osób które są z Żabką?
  10. Są tylko ja nie piszę.... ;) Maciekz panią pojechali na wakacje do domu rodzinnego, gdzie są dwie sunie. Maciek szybko objął przywództwo w stadzie :) Poza tym Maciek jest pewny siebie, kocha bawić się frisbee i piłką, jest aktywny i szczęśliwy ;)
  11. Jednodniowo-nocny wypad. Z Torunia wróciłam o 4 nad ranem, a zaraz jadę do Katowic...... Jamnisia jest w tej chwili ok 80zł na minusie u weta, a musimy znów się wybrać. Ciągle są kłopoty ze stawami :( 150 zł w całości poszło na weta. 70 zostało przeznaczone na jedzenie. Nieco ciężko jest to rozliczyć, bo wygląda to tak, ze ja albo ciocia kupuje kurczaka i inne składniki, oraz serek stopniowo. A czasem gotuję hurtem dla stada (bo ten skład watrobowy bardzo odpowiada bandzie, a jest zdrowy i dla nich). Jeśli już, to mozna to liczyć bardziej szacunkowo. Do tego kupiłam tabletki na wątrobę (hepatil) i olej z ostropestu. 110,65 zł od Nikaragui było z dopiskiem "na tymczasy" i w całości przeznaczyłam to na karmę i żwirek dla kotów. Było również 20 zł od Słomki i 120 zł od zlotowiczów, co przeznaczyłam na wydatki wet (m.in odrobaczanie stada, szczepienie Mańka na wirusy, doszczepienie szczeniaka, podkłady dla małej połamanej suni itd). Do jutra wieczorem wstawię DOKŁADNE rozliczenie na wątku ogólnym, o ile dożyję, wczoraj 650 km, a dziś to nie wiem ile ;) Fotki tyż zrobię ;)
  12. Jestem ciekawa, czy jakakolwiek osoba popierająca kopiowanie miała kiedyś zrobione nacięcie w chrząstce (już nie mówię o upierniczonym uchu), albo uraz w obrębie kosci ogonowej.....
  13. Zrobię sobie z foty Piku tabliczkę "Ja tu pilnuję" ;)
  14. Dzięki, śliczne fotki :) Od Mania: Cześć!!!! Co by tu powiedzieć ciekawego... A- po pierwsze Piki jest kochana :) Bardzo ją lubię i ona mnie też. I lubię jak mi iska mi futerko ;) Poza tym - wczoraj narozrabiałem i okropnie wystraszyłem dużą. NA spacerze byłem bez smyczy- już wiem, ze mam się pilnować. No to się pilnowałem. Aż już wracaliśmy do auta i było ciemno i pobiegłem przodem. No słyszałem że duża mnie woła, ale i tak pobiegłem. Usiadłem i czekałem na dużą przy lampach i duża przybiegła i chyba się bardzo bała.... Wiem, że nie powinienem tak uciekać, ale widzicie.... to troche wstyd, ale ja się boję ciemnych krzaków......
  15. Chyba nie - jutro dopytam, czy ma jakieś schroniskowe imię.... Dziękuję bardzo za założenie wątków- a nóż się dobra duszyczka zlituje :)
  16. Dixonka waży jakieś 2,30-2,50 kg, przy niej to nawet Pi wyglądała jak wilekopies ;) Obstawiam, ze Lusi podobnie.... czyli Smyku wcale wielki nie jest ;)
  17. [QUOTE]tak dla zobrazowania , proszę sobie wbić igiełkę w ucho i w srom i napisać tu odczucia - co bolało bardziej [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/90516-Kopiowanie-uszu-i-ogonów-jest-zgodne-z-prawem/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] mocno unerwione i ukrwione narządy rodne , czy małżowiny uszne , składające się głownie z chrząstki [/QUOTE] Chrząstka w uchu boli bardziej i dłużej. Żeby nie było- pracuję w branży piercingowej.....
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212281-Anioł-modlitwy-na-dług-Laleczki-do-12.08-g.20.00-każdy-grosik-na-wagę-złota[/URL]!!!!!! Bazarek, żeby chociaż odrobinę odzyskać "wkład" w Laluchę ;)
  19. Lepiej nie ;) Pozwolę sobie zaprosić cioteczki na anielski bazarek- na spłatę wydatków na Laleczkę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212281-Anioł-modlitwy-na-dług-Laleczki-do-12.08-g.20.00-każdy-grosik-na-wagę-złota[/URL]!!!!!!
  20. Pewnie tak ;) Ostatnio jak byłam, to przez kraty reagowała zupełnie ok. Poza tym jest nieduża, a więc po prostu łatwiej nad nią zapanować. Poza tym jest wysyp beni, Aśka ma jeszcze jedną poza Naną, i Gośka (od kotów) tez coś znalazła :(
  21. Heda wygląda na mixa owczarek-husky, albo coś w ten deseń, a to często daje trudne psy..... ------- Kurcze, a jak benia zachowuje się do innych psów?
  22. Baśka,a gdzie te fajne suczki są?
  23. Bardzo dobrze :) Słuchajcie jutro jadę do schronu, potrzebuję kogoś kto by mi wyprowadził sukę benia z boksu do porządnych fotek.... Edit, jakbyście mieli kogoś chętnego na starego pinczereczka, to na Paluchu siedzi taki mikro biedny, aczkolwiek dość energiczny chłopaczek... A w tamtym molochu psy z geriatrii nie mają żadnych szans na przypadkową adopcję, jedynie z "promocji" wolontariatu.
  24. Bezpieczna w superdomku od roku ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185458-Dixi-tłuścioszek-pora-na-dietę[/URL]
×
×
  • Create New...