Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [url]http://images40.fotosik.pl/568/274d3845a59bd7a0med.jpg[/url] Niebieskie szeleczki odmladzaja :loveu: :evil_lol:
  2. Blakun jest dalmatynczykiem ktory ukrywa sie pod kreconymi klakami :loveu: Juz wiem czemu mam do niego taka slabosc! :loveu:
  3. Bidulaaa :calus:
  4. Ooo juz sa postepy, brawo :multi:
  5. A nie, mam jeszcze jedno ;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5H4Mu6ZI/AAAAAAAAAZ8/Ja0fa3WpARU/DSC_1822.JPG[/IMG] "No rusz to grube dooopsko" :evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5NkQtSII/AAAAAAAAAaA/GbWkBjBuub0/DSC_1823.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5N2CQwyI/AAAAAAAAAaM/UrxgBr4IjkE/DSC_1833.JPG[/IMG] Jeszcze troche i... wiosna :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5UzNdV8I/AAAAAAAAAak/F_gjYIilhoI/DSC_1867.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5hpBHKII/AAAAAAAAAa4/ghSzMQgxdyU/DSC_1913.JPG[/IMG]
  6. Znalazlam jeszcze kilka gniotkow z tych cieplych dni... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc2v3UuqQI/AAAAAAAAAZQ/GIJN1FXO0T8/DSC_1793.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc2wDLxSNI/AAAAAAAAAZU/5R9s3c-k6Fo/DSC_1794.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc3cDpDUyI/AAAAAAAAAZY/aYpUJey_Vss/DSC_1795.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc3cV5qlII/AAAAAAAAAZg/K9HRWLvMT2U/DSC_1801.JPG[/IMG] UWAGA! Figowa wykazala jakis ruch :evil_lol: Niestety nie zdazylam z wlaczeniem aparatu i zmiana ustawien :placz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5HTN737I/AAAAAAAAAZw/8hQq7QqcTCA/DSC_1812.JPG[/IMG] I to by bylo na tyle :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5Hbk9_uI/AAAAAAAAAZ0/WhUtZ46SAC4/DSC_1815.JPG[/IMG]
  7. :: FiGa ::

    Diana :)

    Wyladnial :loveu:
  8. [url]http://img121.imageshack.us/img121/8083/1008827.jpg[/url] :loveu: Haha Figowa ma tak samo jak zobaczy cos dobrego - bez wydawania komend kreci sie w kolko, czolga sie, przewraca :evil_lol: Te nasze kropki... czytaja nam w myslach chyba :hmmmm: Nie uwazasz? :evil_lol:
  9. Alez sie mu wyraz pyska zmienil :loveu: Widac ze szczesliwy! :)
  10. Witamy sie :calus:
  11. [quote name='kamilka91']Podziwiam Cię ;) Chyba nigdy nie przestanę podziwiać kobiet w szpilkach...[/QUOTE]Ja tez :diabloti: Bo ja naprawde rzadko szpile ubieram - czasami na imprezy i zawsze jak chce zrobic na zlosc bylemu facetowi :evil_lol: [quote name='DominikaAnna']o wróciłaś już :) fotki super. Zresztą jakie mogą być, jak jest na nich Marcelek :loveu:[/QUOTE] A teraz na dobre... :( Kuzynka pojechala... :( :placz: Zaczynam sie Ciebie bac :megagrin:
  12. Bo to kropka :diabloti: Bedzie sie grzecznie zachowywac jak uzna ze to oplacalne i ma na to w obecnej chwili ochote :evil_lol:
  13. [url]http://img220.imageshack.us/img220/8441/30012011012.jpg[/url] Figowa tez lubi kukurydze :multi: rozrywac na strzepy :evil_lol: Piekna :loveu:
  14. [url]http://img17.imageshack.us/img17/2223/69370153.jpg[/url] :loveu: Swietne loczki mialas :multi: I udanych ferii :)
  15. Hej, a mozesz pokazac scana i pochwalic sie nam? :cool3:
  16. [url]http://img262.imageshack.us/img262/7043/img0015yk.jpg[/url] OJEZUUUU :loveu: A smaczki nie dzialaja? Ja na spacerach z Marcelkiem jak zobacze w oddali obcego psa (taaaa Marcelek kocha wszystkie pieski i gluchnie na ich widok :diabloti:) to wyciagam smaczki i co chwilke go przywoluje - a ze on zarlok jest to smaczki gora :diabloti:
  17. Gratuluje czworeczki :loveu: i.... [url]http://img233.imageshack.us/img233/7089/dsc0409j.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu:
  18. [url]http://img27.imageshack.us/img27/5282/1004080o.jpg[/url] Jezyczek wystawia, nie nauczylas jej Pancia dobrego zachowania :evil_lol:
  19. Mona jest bombastyczna :loveu:
  20. [quote name='NightQueen']guru ? :roflt: oplułam monitor :evil_lol: swojego nie mam, będę tresować dziecka sąsiadów bo mnie wyprowadzają z równowagi, niewychowane gówniarze :angryy: po kilkam i będą jak w zegarku :diabloti: ja tez długo nie chodziłam w obcasach, a teraz nie pamiętam kiedy chodziłam w płaskich :evil_lol: mi też się podobają :loveu: ale w takich 14 cm to już się tragicznie źle chodzi, to sa tylko buty do stania, nie do chodzenia :evil_lol:[/QUOTE]Biedny monitor :eil_lol: Strach myslec ile razy byl juz opluwany :evil_lol: Hahaha chcialabym zobaczyc mine sasiadki nakrywajacej Cie na tym :evil_lol: Wariatka :evil_lol: To na spacery z psem tez szpile? :evil_lol: [quote name='Niufciak']Witamy i zapraszamy do nas na fotki;)[/QUOTE]Czesc ;) Jak znajde dluzsza chwile to was odwiedze ;) [quote name='kamilka91']Taak, ale muszą być do tego szczupłe... ja nie jestem :oops: No a poza tym jestem niesamowitą łajzą, kiedyś skręciłam sobie kostkę... stojąc, w zupełnie płaskich butach :oops: :D Toteż obcasy omijam z daleka, nie chcę się zabić.[/QUOTE]Obcasy wyszczuplaja lapki :oops: Ale fakt faktem nie kazdy sie w nich dobrze czuje - wroc! Nikt sie z nich dobrze nie czuje :lol: Po czasie po prostu przyzwyczaja sie do bolu hahaha :evil_lol: Ja widzialam orla cien idac po lodzie w adaskach :evil_lol: A w wysokich butach nie - bo mam sie na bacznosci :evil_lol:
  21. [B]piechcia15[/B], dziekuje za fotki! Mamy kilka DT, ale teraz taki wysyp ze ciezko bedzie cos znalezc, a na platny nie mozemy sobie pozwolic :(
  22. Pewnie dalej smiga po recepcji :loveu:
  23. Nie mam pojecia gdzie :placz: To domek z ogrodkiem, nic wiecej nie wiemy :shake: Baba jest podejrzana.... :roll:
  24. Proszeeeee :placz: Ja ich tu nie potrzebuje :evil_lol: [COLOR="#add8e6"]Wiecie kotki ze to zart :calus:[/COLOR]
  25. Ojeeej... ale podobno najlepszych przyjaciol poznaje sie w biedzie :cool3:
×
×
  • Create New...