-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='baster i lusi']nie wiem czemu ale kocham duże psy,choć małe tez.[/QUOTE] Bo male psy to nie psy :evil_lol: -
Dziewczyny, jaki tytul w ogloszeniach? Pisac ze to mloda amstaffka o umaszczeniu sharky? :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zaczelam kombinowac.. ale sie wkurw... i tylko zmniejszylam te fotki :diabloti: T Macie Marcelka na dobranoc i spadam ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvGZHpOHI/AAAAAAAAAmI/Y7vO_guDGfo/_DSC3313.JPG[/IMG] Okooooo ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvFXQ0q8I/AAAAAAAAAmE/uPJsjLHR2Gg/_DSC3306.JPG[/IMG] Ok to Figowa tez ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvHzgB_hI/AAAAAAAAAmM/5KELtSyqaA0/_DSC3326.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie gram, przerabiam te fotki :watpliwy: I gadam z kuzynka ;) No dobra - glownie gadam z kuzynka :D Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jutro mam wolne :diabloti: Psy zalatwie o 6 i bede spac do poludnia :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Spac :mad: -
Wooooow ona jest pieknaaaa :loveu: A moze rodzice sie zakochaja i zostanie u was? :siara:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wciagnelo mnie CityVille na fb hahaha :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Ufff! :) To Marcelkowi się upiekło :-P[/QUOTE] Nie upieklo mu sie :lol: Wrzasnelam na niego, a w jego mniemaniu to i tak zycie mu sie konczy, bo to taka ciota jest ze podniesiony ton sprowadza go do lini podlogi :lol: Teraz zmniejszam zdjecia i... Figowa wraca do korzeni :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: DZIALA!!! :lol: Ja wiem... tak z wysokosci kolana na parkiet.... serce mi peklo kiedy uslyszalam ten dzwiek :placz: Ale... robi zdjecia, AF dziala tak jak ma dzialac wiec chyba bez problemow sie to skonczylo... uch. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
BOJE SIE NIE IDE TAM :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
SPadl aparat i obiektyw....... -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jedno przepalone reszta superrr :multi: Tobie tez swietnie fotki w ruchu wychodza :) -
Brawooo :klacz: i... :kciuki:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mnie tak 2 dni temu klasc zaczelo ze spalam juz o 19 :D a wstalam o 14 jak Ty dzis :evil_lol: Moje musza sie obrobic... :siara: A to najmniej przyjemna czesc zabawy z fotkami... Marcel przed chwilka zrzucil aparat z szafki... myslalam ze mu leb urwe :mad: Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok... nawet nie bawie sie nim teraz by to sprawdzic... boje sie :placz: -
[url]http://img829.imageshack.us/img829/695/09022011v.jpg[/url] haha szkoda ze nie ma na tym zdj wiecej psa :D
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Przytulam... :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ostatnia sniegowa seria ;) I zajme sie obrobka wiosennych :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6QsBdQ5I/AAAAAAAAAkk/8_40NPOve2E/_DSC3226.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6RMqKY6I/AAAAAAAAAko/VIFPWh0Jm3g/_DSC3229.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6RiMEuQI/AAAAAAAAAks/u7G7dNlmztI/_DSC3230.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6SBYCOBI/AAAAAAAAAkw/-LdyfVuZfSo/_DSC3239.JPG[/IMG] Tu juz sie zarty skonczyly :evil_lol: I Figowa pokazala Marcelkowi ze tak sie bawic nie bedzie :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6Sm7fQMI/AAAAAAAAAk0/4v-AmMlFg6A/_DSC3248.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I i jeszcze jeden Marcelek ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6TqrdnxI/AAAAAAAAAk8/bQERczkA1Gw/_DSC3275.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Przepraszam : ( Już nie będę ! PS. Dopiero wstałam :evil_lol:[/QUOTE]No, zeby mi to bylo przedostatni raz! :mad: :crazyeye: Tej to dobrze... a ja juz w pracy siedzialam :( [quote name='Kaja10014']Zdjęcia w ruchu rewelacyjne! :loveu:[/QUOTE]Dzieki :loveu: [quote name='sunshine'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6O8T11sI/AAAAAAAAAkU/Lcv_JZiiOQA/_DSC3218.JPG[/url] baran, baran TRIK haha rewelacyjna:P i śliczny slalom:D[/QUOTE]Brrr... ciarki mam jak na to zdjecie patrze :evil_lol: [quote name='kamilka91'][url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6HQ8ki2I/AAAAAAAAAjg/hRlKoo-lXuY/_DSC3126.JPG[/url] - jakie piękne kiełki :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6MgeRu3I/AAAAAAAAAkE/_w2Np7CXxRg/_DSC3213.JPG[/url] - super! :multi: Właśnie dlatego chcę mieć dwa dalmaty (co najmniej :evil_lol:)[/QUOTE] Moim marzeniem sa teraz 3 :diabloti: -
To ja poczekam z gratulacjami jeszcze kilka dni :cool3:
-
Biedactwo :calus: :calus:
-
Dasz radeee mala :diabloti: Co do aparatu to wierze ze SAM sie popsul :evil_lol: Wyszedl z pudelka i popelnil samobojstwo rzucajac sie z polki :evil_lol: