-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Rzeczywiście, piękne miejsce ;) No i zdjęcia niczego sobie :cool: Teej, u Was w rodzinie wszyscy tacy ładni? :evil_lol: No tak, ale ja moje ścięłam naprawdę sporo. I miałam wtedy jakieś... 10-11 lat :D[/QUOTE] Monachium ogolnie jest CUDOWNE :loveu: Kiedys rolki - aparat w lape i caaly dzien na foceniu spedze, obowiazkowo!!! :loveu: Taaaaa.... poza mna :evil_lol: 2 lata temu mialam do pasa :loveu: Co prawda moje klaki cienkie i nijakie, ale lubie miec dlugie :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zakupy :evil_lol: W przebieralni :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY-bpwujI/AAAAAAAAAbs/UdEyvxBmyXY/_DSC23227h.jpg[/IMG] Wieczor :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY9xqljYI/AAAAAAAAAbo/D1BktNvaMa0/_DSC2295.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY-iKatzI/AAAAAAAAAbw/RCQHf9fUg3A/s576/_DSC2336.JPG[/IMG] Musze sie tam kiedys wybrac na porzadne focenie bo jest naprawde pieknie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zdjatka z czasow jak byla jeszcze moja kuzynka... :( Poganiala mnie maUpa, wiec zdjecia zrobione na szybko. Marienplatz w Monachium ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY7WgPnWI/AAAAAAAAAbU/-lDl8kWX5fY/_DSC2242.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY7m3j0fI/AAAAAAAAAbY/_g8daL_tnHs/_DSC2252.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY8rxkgkI/AAAAAAAAAbc/vq-HM9ayzPo/_DSC2253.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY8yA5CZI/AAAAAAAAAbg/NF74q71y3k8/s576/_DSC2255.JPG[/IMG] I sprawca zamieszania... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsY9UgqDSI/AAAAAAAAAbk/bKtMpZhYjCE/_DSC2262.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Tak panikowałaś, że myślałam, że co najmniej łysa jesteś :D Nie jest źle, włoski ładne i na pewno Tobie w nich ładnie :cool3: P.S. Pamiętam, jak ja rozpaczałam, kiedy ścięłam włosy... :razz: Poza tym - włosy to nie ręce, odrosną :lol:[/QUOTE]Sama rozpaczalas a mi tu teraz piszesz ze ja mam tego nie robic :placz: Ić Ty :evil_lol: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
U nas bylo pelno takich "niedoszlych wlascicieli" ostatnimi czasy :angryy: Zlecilismy schronisku kastracje, powiedzielismy ze psa zabieramy a oni milkneli nagle :angryy: A my na lodzie bo nie ma psa gdzie zabrac :angryy: -
Ja bym takich problemow z wyborem psa nie miala :evil_lol: Ale dobrze ze wiesz dokladnie czego chcesz :)
-
Mordka kochana :loveu: Pongo przypomina mi Figowa tym swoim "madrym" spojrzeniem :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']łooo tyle metrów poszło :o ale Ty te rude na włosach to wcześniej miałaś? :hmmmm:[/QUOTE]Jasny braz to jest - rude wyszly przez swiatlo ;) Cem dlugie z powrotem... :( FOcha puszcze... :( -
Pies - demolka :loveu:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
CIeszyc bedziemy sie dopiero jak wstawisz :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Niufciak']Ale miałaś wrażeń:razz: Pokaż nam zdjęcie przed i po :cool3:[/QUOTE] Troszke duze, ale nie chce mi sie zmniejszac :diabloti: Zdjecie robione 2 tyg temu :placz: (*) [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs273.snc6/180171_191276724231809_100000484477503_669678_4429988_n.jpg[/IMG] I wczoraj :placz: Dzis mi sie juz nie chce :evil_lol: Takze pokaze siebie jak yyy znajde chwilke :diabloti: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6003/dsc2461m.jpg[/IMG] [quote name='NightQueen']apropo telefonów, ja w zeszłym roku zgubiłam ipoda (teoretycznie - bo po 2 miesiącach znalazł się w koszu na pranie :diabloti:) i telefon na przystanku... zorientowałam się na uczelni że nie mam telefonu, na którymś wykładzie siedzę z koleżanką i patrzymy a tu Ja czyli mój telefon dzwoni do niej :evil_lol: okazało się że jakiś miły pan znalazł mój telefon i zaniósł go do sklepu i panie sprzedawczynie zadzwoniły do mnie :evil_lol:[/QUOTE]Ja moj juz 2 razy tak zgubilam :diabloti: Ostatnio zostawilam go w Sbahnie... jak sie zorientowalam to widzialam odjezdzajacy S z moim telefonem, pomachalam mu na do widzenia :diabloti: I przez tydz mozna bylo sie na niego dodzwonic! Az w koncu ktos odebral i powiedzial ze znalazl :loveu: [quote name='Kaja10014']Dobrze, że tak się to skończyło. Pokaż się w nowej fryzurce :cool3:[/QUOTE]Siebie w pelnej okazalosci nie pokaze, nie wygladam, ciezki dzien mialam :oops: [quote name='kamilka91']Ja też chcę zobaczyć! I nie rozpaczaj, na pewno wyglądasz ślicznie :calus:[/QUOTE]:placz: W tym rzecz ze NIE WYGLADAM WCALE :placz: -
Heej to jak malego psiaka od poczatku bedzie uczyc ze kroliki "som fajne" :cool3: To chyba problemu nie powinno byc? :cool3: Moli :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']odzyskałaś telefon, buty i dowód, ale kasy i perfum to już nie oddali...a perfumy to ładne były? :oops: kto Ci kazał włosy ścinać? :x[/QUOTE]Ja i tak sie ciesze ze odzyskalam torebke i telefon :loveu: Kasa i perfumy? Wiadomo ze zlodziejowi wlasnie o to chodzilo :shake: Kupilam sobie nowke Coco Chanel za 70€ i mi ja ukradli :placz: - a moglam sobie staleczke zamiast tego kupic, bo wchodzila taka opcja w gre :placz: Nikt :placz: To moja wlasna glupota i decyzja podjeta w ciagu minuty :placz: [quote name='Vilena'][URL]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5hpBHKII/AAAAAAAAAa4/ghSzMQgxdyU/DSC_1913.JPG[/URL] ha ha ha, prawie jak Alien :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Bylismy na spacerku i mamy kilka fotek (ze sniegiem :cool3:), ale to wieczorem ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
O llludzieeeeee.... ale sie ciesze :multi: W ostatni piatek ktos ukradl moja torebke na imprezie :angryy: Stracilam cala kase jaka mialam, musialam pozyczac od mamy by wyzyc do konca miesiaca, stracilam telefon :placz:, perfumy, buty i DOWOD OSOBISTY... :placz: A dzis dzwoni tel ze sie znalazla!!!! :multi: Odzyskalam telefon, buty i dowod :loveu: Moze moj tel nie jest jakis stary i niemodny, ale tak poobdzierany ze nie mial dla zlodzieja zadnej wartosci :diabloti: :loveu: Swoja droga - dobrze ze policja nie przegladnela zdjec na tel... bo moglabym miec problemy :oops: :siara: Usunelam zdjecia zielska i wiecej podobnych nie zrobie :lol: I scielam klaki......... :placz: Ja chce je z powrotem :( [quote name='Czarna_Owieczka']ja mam kota ninja :diabloti:[/QUOTE]A ja psy- kocich zwarodnialcow :diabloti: [quote name='DominikaAnna']Eee, to jak tylko dlatego, to spoko. :D Myślałam, że może wyglądam tak groźnie, że trzeba się mnie bać ;pp[/QUOTE] Nie widzialam Cie niestety wiec tego stwierdzic nie moge :evil_lol: -
Ona jest nieziemska :loveu:
-
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_3033.jpg[/url] Cezarek :loveu: Mam nadzieje ze mu tam dobrze....
-
Laaaaal Tineczkaaa :multi: Piekna jest, nic sie nie zmienila :loveu:
-
Figowa weszla na wyzszy poziom - tez nie moze siedziec na kanapie (poza ta "psia kanapa") i rzeczywiscie trzyma sie od niej z daleka :diabloti: Jednak kiedy psy zostaja same w domu.... przy otwieraniu drzwi slysze tylko jak psiory zeskakuja z czegos w salonie :diabloti: Bo marcel menda sie od niej uczy :shake:
-
[url]http://img819.imageshack.us/img819/6420/chlopaki.jpg[/url] Boskie :loveu: A teraz Dianke :mad:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mika kpi sobie z normalnosci :evil_lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']mój koteczek chętnie by się pobawił...właśnie demoluje dom :lol:[/QUOTE] A czy Twoj kotecek lubi zabawe w "zadeptywanie kotecka" i "żucie kotecka"? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Psie doopki sa superrrr :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzien dobry ;) Pogoda du.pna :shake: Nikodem powiedzial ze pier**li i na spacer z nami nie idzie. No ja nie wiem co sie z nim dzieje :niewiem: [quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5HTN737I/AAAAAAAAAZw/8hQq7QqcTCA/DSC_1812.JPG[/url] ale fajne zadki 8) [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5hpBHKII/AAAAAAAAAa4/ghSzMQgxdyU/DSC_1913.JPG[/url] Figa zobaczyła coś na niebie? :lol: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5UzNdV8I/AAAAAAAAAak/F_gjYIilhoI/DSC_1867.JPG[/url] aaaaaaa ! :Cool!:[/QUOTE]Na niebie to pewnie wielka chmura w ksztalcie kotecka :evil_lol: [quote name='Niufciak'][url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5hpBHKII/AAAAAAAAAa4/ghSzMQgxdyU/DSC_1913.JPG[/url] jaka paszcza:loveu: :D [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5HTN737I/AAAAAAAAAZw/8hQq7QqcTCA/DSC_1812.JPG[/url] synchronizacja:) [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc2v3UuqQI/AAAAAAAAAZQ/GIJN1FXO0T8/DSC_1793.JPG[/url] uwaga wieża - lądujemy:D[/QUOTE]:megagrin: [quote name='baster i lusi']ale ma fajną japę [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5hpBHKII/AAAAAAAAAa4/ghSzMQgxdyU/DSC_1913.JPG[/url][/QUOTE]WItamy :) [quote name='DominikaAnna']Mnie? dlaczego?[/QUOTE] W razie przypadkowego spotkania na ulicy zmolestujesz mi psa! :evil_lol: (o ile ja pierwsza nie zrobie tego z Twoja mala :evil_lol:) -
A ja wiem! :sweetCyb: Ja wiem kiedy dodasz! :sweetCyb: Jeszcze dzis :diabloti: