-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Fajneeee listeczki :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie ten sam pies :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzKfhcIOI/AAAAAAAAAX8/9VhF-c1zWS4/DSC_1480.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzKWGxlMI/AAAAAAAAAYA/k-ap9HGZGLg/DSC_1481.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzK6b_pUI/AAAAAAAAAYE/otPzruYbU-E/DSC_1497.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzTAsS1XI/AAAAAAAAAYM/pASwWvhGe4A/DSC_1499.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mam jeszcze reszte tamtych slonecznych gniotkow i musicie sie nimi zadowolic :diabloti: Teraz jest szaro, ponuro, zimno :placz: i spadlo duzo sniegu :loveu: Dotam ze te fotki rowniez byly robione na gorce. Co z reszta chyba widac :diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAAsKPMI/AAAAAAAAAXk/wkmDnK0Zb9k/DSC_1450.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAKt0MWI/AAAAAAAAAXo/T01ANPvbnzc/DSC_1454.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAU9d7II/AAAAAAAAAXs/5KQRTc7Wi5w/DSC_1459.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAeSiRlI/AAAAAAAAAXw/cRBOKodLmkA/DSC_1467.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzKKZEC8I/AAAAAAAAAX0/cV7QqU1tU6M/DSC_1472.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzKYArhVI/AAAAAAAAAX4/lnXISPXvMvE/DSC_1473.JPG[/IMG] -
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_7572.jpg[/url] Spojrzalam na to zdjecie i zaczelam sie zastanawiac co jest co :hmmmm: Chyba pojde juz spac :D [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_7595.jpg[/url] Laaaaaaaaa!!! Nie! Nie pojde spac! Bede przez nastepne godziny gapic w to zdjecie! :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']jutro nowy odcinek Gossip Girl ! :sweetCyb: od jakiegoś czasu na facebook'u jest nawet założone wydarzenie oczekujących :diabloti: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=138628466198505[/URL] hihihihihi ! :}[/QUOTE] To juz popada w skrajnosc hahahaha :evil_lol: Chociaz kto wie - moze tez tak bede sie zachowywac po obejrzeniu reszty odcinkow :lol: [quote name='NightQueen'] Ooo wezmę udział w akcji :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE]Oj niereformowalna ty :evil_lol: [quote name='nicnasile'] Co do schylania się do poziomu psa, haha, ja jestem tak niska ze nie muszę. <cwaniak> no dobra, minimalnie :-P[/QUOTE]Krasnoludek :evil_lol: Ale na 100dni, w wysokich butach pewnie nim nie bylas :evil_lol: Opowiadaja jak bylo!!! :D [quote name='limonka97']no racja, w sumie to rzadko dalmatyńczyki spotykam, ale tutaj [url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgjjFEETI/AAAAAAAAAVU/NnwntQH8DgU/DSC_1270.JPG[/url] i na wcześniej przesłanym linku, nabrałam nieodpartego wrażenia, że Figa mnie nie lubi :P chociaż Marcel pięknie się uśmiecha ;) pomyślałam tak, bo czasami maja taką zamyśloną, poważną minę (przynajmniej na zdjęciach) ;) w sumie to każdy pies może mieć minę zarówno taką, jak i inną. moja sunia często ma taki spokojny wyraz pyszczka, czasem radosny(głównie wygląda tak jak zieje i ma ten pysk otwarty ;)), a czasami wygląda jakbym ją zbiła :lol: ale Figa i tak jest śliczna ;)[/QUOTE]Ojj poczekajcie niech no uda mi sie ja zöapac na glupawce :diabloti: Najlepiej byloby zrobic zdjecia w domu - ale bez flesza ani rusz a... zepsulam go :oops: [quote name='DominikaAnna']Dobra, jesteś trochę usprawiedliwiona :D[/QUOTE]Mysle ze nawet wiecej niz troche :diabloti: [quote name='Anusia&Saba']Widziałam ostatnio taką bluzkę w sklepie, i od razu sobie o Was pomyślałam [IMG]http://www.stradivarius.es/files/3_151210_1292403023_74_.jpg[/IMG][/QUOTE] :mdleje: JA CHCE TOOOO!!!!!!! [quote name='baster i lusi']wlazłam tu przez przypadek i co widzę nakrapiane cudeńko ,poprostu śliczne [url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7aPYRrzI/AAAAAAAAAN4/iAq43D70WaI/DSC_0747.JPG[/url][/QUOTE] Witamy Basiu! :multi: Milo ze do nas zajrzalas :) A psiaki piekne bo to z naszych lezajskich okolic w koncu :evil_lol: [quote name='kamilka91']Sylwiooo... Raz na jakiś czas mogłabyś zajrzeć! :mad:[/QUOTE]:siara: Czy ktos chrząknął? Czy tylko mi sie wydawalo :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']pewnie imprezuje z Chuckiem [/QUOTE] O zesz! I wydalo sie :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie koteczki :loveu: laaaaaaaa :megagrin: Jestem! Cieszycie sie? :diabloti: Przelecialam juz wasze galerie, bezlitosnie odsuwalam nasza na koniec bo wiedzialam ze bede musiala wiecej palcami pomachac :evil_lol: Zyjemy ;) A w niedziele byc moze jade do Wrocka liii :loveu: :sweetCyb: [quote name='limonka97'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgY18hSmI/AAAAAAAAAUA/VUQjuMyvakM/DSC_1179.JPG[/url] nie wiem czy słusznie, ale cały czas mam takie wrażenie, jakby dalmatyńczyki miały wyraz pyszczka mówiący 'chcesz w morde?!' :evil_lol: śliczne masz te psiury :loveu:[/QUOTE]Generalnie to Figowa z wiekiem zgredzieje :diabloti: Jej mina nie mowi "masz stary przeje*ane", ona probuje ciagle wygladac na najmadrzejsza :lol: [quote name='kamilka91']Nie, nie zgadzam się! :eviltong: Noo, faktycznie, Figa może taka jest :lol: Ale większość ma minę 'chodź, pobawimy się', czy coś w tym stylu ;)[/QUOTE]Figowa jak dostaje glupawki to mowi wiecej "chodz zrobimy cos glupiegoooooooo" :evil_lol: (jakbym siebie slyszala :D) [quote name='NightQueen'][B]złota rada[/B] rusz pupcię i się schylaj do poziomu psa jak robisz zdjęcia :diabloti::eviltong: łaaaa skończyłam oglądać gosspi girl ::placz::placz: i teraz muszę czekać :placz::placz::placz: ale zaczęłam oglądać 90210 bo mi się nudziło :diabloti: (mój 5 serial) [/QUOTE] A tu musze sie wybronic :mad: Te zdjecia robilam kucajac badz siedzac tylkiem na ziemi :mad: Ale nie obnize sie do poziomu psa w sytuacji kiedy ja jestem na szczycie gorki a on na samym dole :diabloti: Ty tak potrafisz? :D A ja stanelam przed 3 sezonem i... nie ruszylam nic przez te ostatnie dni :diabloti: Ale House'a sobie nie odpuscilam.... Szkolil Rachel, dzieciaka Cuddy klikerem :roflt: -
Czesc gaduly... gossip girl, gossip girl, gossip..... zaczyna mi sie to nudzic :diabloti: [url]http://img35.imageshack.us/img35/1172/dsc0281co.jpg[/url] :roflt:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Buziaki dla malej krolewny... :calus: I kciukamy razem z reszta...- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
No Torus rzeczywiscie zakochany :loveu: :evil_lol: -
[url]http://images38.fotosik.pl/554/5e19ad7fcf11a347med.jpg[/url] Piekne oczy :loveu:
-
Sie witamy :loveu:
-
Alez to sa wielkie krowska :loveu:
-
I ja sie witam po przerwie :calus: I zastanawiam dlaczego nie mam 100 stron nadrabiania jak wszedzie indziej? :mad:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
:: FiGa :: replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Rudy rudy rudy liissss :loveu: -
[quote name='limonka97']hehe, no ma się to 'coś' ... :lol: albo raczej: wczoraj jak sobie wędrowałam wąską uliczką z parku widzę że idzie babcia (starsza, posępna kobiecina) z dzieckiem za rączkę. patrzę, a kobieta wciska się w kat chodnika, staje, dziecko przyciąga jeszcze bardziej do siebie i patrzy na mnie z niechęcią. ja przechodzę spokojnie obok, Diunisław ich nawet nie zauważa, a baba czeka jeszcze kilka minut aż oddalę się na bezpieczną odległość... ja w tej chwili usmeicham się kpiąco i pozwalam Diunie powąchać wszystkie krzaczki na jakie ma ochotę i powolutku oddalam się od kobieciny... Boże, czy ja wyglądam tak groźnie? :diabloti: Czy to może Diunisławowy wdzięk labradora kojarzy się jej z jakimś przykrym wydarzeniem z dzieciństwa... :cool1: nie no, ja takich ludzi nie ogarniam :roll: tak, nie m to jak posiadać takiego strasznego potfffora :cool3::loveu:[/QUOTE]u mnie w miejscowosci byla kobita ktora uciekala biegiem przede mna i moimi psami :diabloti: To nie kwestia waszego groznego wygladu a groznego skrzywieina umyslowego niektorych ludziow :diabloti: Co do sytuacji z nart - wyobraz sobie co ja mam gdy moje psiaki zobacza kotecka :diabloti: A zdjecia bossskie :loveu:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Aaaaa ile nadrabiania :mdleje: Dobrze ze duzo zdjec bylo! :multi: [url]http://img716.imageshack.us/img716/9503/dsc1210w.jpg[/url] Laaahaha to mi sie spodobalo :loveu: I slonko w koncu macie :multi: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Witaj z powrotem :loveu: Pieknie Ci w nowej fryzurce :loveu: -
3 dni bez info co u malej ksiezniczki? :mad: Moze nic nie gadam by nie zasmiecac watku ale caly czas tu jestem i chcialabym poczytac co u malenstwa :diabloti: I kiedy bedzie mozna ruszyc z ogloszeniami? :diabloti: Prosze wyprzytulac i wycmokac malenka... :oops:
-
Baron nadal czeka...
-
[quote name='Fundacja Medor']Suka 3069. Mieszaniec dalmatyńczyka, ur. ok. 2002 roku. Przyjęta do schroniska 17.01.2011. [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2769&Itemid=3"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu///images/rsgallery/thumb//3069.JPG.jpg[/IMG][/URL] SCHRONISKO PABIANICE NIE WIEM CZY WIECIE O TEJ SUNI WIECEJ PEWNIE WIE PIECHCIA ALBO MODLISZKA [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2769&Itemid=3"] [/URL][/QUOTE]Dzis sie dowiedzielismy... Takiego wysypu jak teraz nie mielismy jeszcze nigdy...