-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
I wlasnie dlatego sa poprawki :calus:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Napisz do moda :razz: [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_8145.jpg?t=1297031781[/url] AAAAA BOSKAAA :loveu: A muszka chyba lepiej by wygladala gdyby wiecej ostra byla :cool3. A galazki megaaaa.... :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dasz rade, dasz rade, DASZ!!!! :calus:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
A jak sie zachowuje? Nie jest osowiala? Jak sie nie zalatwi do rana to lepiej weta odwiedzcie. -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Ok, nie wnikam :diabloti: Ale co jesli.... yyy.... zalozysz kolejna? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Wiem wiem... chciałabym jeszcze jednego, ale niestety nie da rady, może kiedyś w przyszłości :p[/QUOTE]Dwa dalmaty to prawie jak jeden :evil_lol: Ale wiem o czym mowisz, wierze ze przyjdzie czas.... i Mia bedzie smigac po domu z kolega badz kolezanka :diabloti: [quote name='Chantell']o a gdzie to? x)[/QUOTE] To pytanie do Detki :D [quote name='nicnasile']To jest PANDA! Kocham Pandy, więc śmigałam z taką po stoku, niech Ci będzie... [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs783.ash1/167385_1266189110893_1714760494_469655_2464271_n.jpg[/url] haha! :D Ze 100dn? Hmmm :D Jedynie na PW ! :) Hmm, ja mam właśnie tego nikkora. I w sumie, jak mam być szczera, to szkła sigmy, czy tamrona nie umywają się do Nikkora :) Nie miałam styczności z akurat tą sigmą, ale 50tka wygrywa wszystko! :)[/QUOTE] Aaaaa! Ale bosska! :loveu: A na poprzednim zdjeciu wygladala jak rogi :diabloti: Hahaha mega zdjecie :evil_lol: To czekam na pw :cool3: Ok, zobaczymy jeszcze :D BO w sumie tez bylam bardziej ku tej 50mm bo jest duzo tansza - bede mogla ja miec za ok miesiac ;) A na te sigme musialabym ze 2 chyba poczekac :hmmmm: Kurcze. Dylemata mam. Booo... :oops: Na wakacjach chcialam do PL na 3tyg i prawko na motor zrobic :loveu: Ale jak bede wydawac tak wszystko co zarobie na szkla... to doopa z prawka bedzie :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']:splat: Boje sie zagladac ile to moze kosztowac.... :lol:[/QUOTE] Heee, porownywalnie do sigmy :hmmmm: Nie wieeeem :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Dozbierać i kupić Nikkora 85mm f/1.8 :diabloti: :cool3:[/QUOTE] :splat: Boje sie zagladac ile to moze kosztowac.... :lol: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Ale... ale .... :placz: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Teraz hiene daj ;) I pytam raz jeszcze - co sie stalo z poprzednia galeria? -
:kciuki: :kciuki:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']my owce spostrzegawcze stworzenia jesteśmy 8-)[/QUOTE] I cieszy mnie tooo :loveu: Bo balam sie ze nikt nie zauwazy jak sie staram :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Ja kocham góry tylko zimą! :) Noo! Ja zawsze mam fotkę kurde nieostrą, albo mam zamknięte oczy :( na szczęście kolega miał kamerkę na kasku, się bawi w takie rzeczy, to mi fotkę zrobił: [URL]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs274.snc6/180205_1266188990890_1714760494_469654_6002250_n.jpg[/URL] Ale ruchu to tam nie ma, hahah! btw jeszcze na 100dn zrobiłam takie fajne niektóre foty, a ja jestem na 2 :( Na szczęście koleżanka jeszcze coś mi dosłała, ale tak właśnie jest jak się idzie z aparatem i nikomu innemu się fot nie chce robić :( Ej, kupuj stałkę! Ja miałam w wakacje taki dylemat. Jechać na windsurfing, czy stałka. Wzięłam stałkę i do dziś żałuję, że...nie kupiłam jej wcześniej! :) A jaką chcesz kupić? :D[/QUOTE] W lecie tez jest tam pieknie! :loveu: Kocham szlaki, jaskinie, piekne widoki i biegajace wokol psiaki :loveu: Faaajna ta fotka :multi: Zajebiste rozki :evil_lol: A ze 100dn pokazesz? :siara: Serio? :) Mysle o nikkorze 50mm f/1.8, albo moze lepiej dozbierac i kupic sigme 70mm /2.8 ? -
[url]http://img824.imageshack.us/img824/6851/dsc0189etd.jpg[/url] :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://img35.imageshack.us/img35/3069/dsc1358x.jpg[/url] Laaaaa... jak ja kocham gory :loveu: Mnie tez denerwuje to, ze jak ide gdzes z aparatem to na 200 fotek jestem na 1 i to nieudanej :roll: Zazdroszcze Ci tej deski :( Ja musze wybrac teraz czy kupie sobie stalke za 100€ czy pojade 2 razy na deske? Nie wiem :shake: -
Bo to oryginalna psinka jest a cooo :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pewnie ze chceeee :loveu: Spij dobrze :calus: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Co sie stalo z wasza stara galeria? :hmmmm: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_H3S_n8Zuukw/TU1LKcQXr0I/AAAAAAAAGEY/gplAyatDbqo/_DSC6060.jpg[/url] Patrzac na to zdjecie mialam wrazenie ze ten kot ma KOLCE nie siersc :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Chantell']zawędrowałyśmy i tu :D ale masz zwierzyniec też niezł :loveu: u nas nowe fotki xD[/QUOTE]Czeeesc :evil_lol: DZiekujemy i zapraszamy czesciej ;) I za moment do Was zagladne ;) [quote name='Vilena'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5e-qYsII/AAAAAAAAAe8/x52Vw-SBY9A/_DSC2587.JPG[/URL] Ale fajnie jest mieć dwa dalmaty :loveu:[/QUOTE]Villena, sa takie mlodziaki do adopcji teraz ze uoooo... :siara: :evil_lol: A mowie Ci - dwa dalmaty to bez porownania lepiej :loveu: [quote name='nicnasile']Figa...WRÓCIŁAM! :) Jestem cała i zdrowa, nie zabiłam się na stoku!:-P I już nadrabiam zaległości :-p[/QUOTE] Laaaaaa :sweetCyb: Ciesze sie ze zyjesz :loveu: A fotki jakies ciekawe masz? :cool3: [quote name='Czarna_Owieczka']ooo w końcu zamiast Figowych portretów więcej jej zdjęć w ruchu :multi: :razz:[/QUOTE] Uoooowco :multi: Tak wlasnie sie zastanawialam czy ktos zauwazy ze Figowa sie RUSZA :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5hQHFRoI/AAAAAAAAAfM/4x8W4prkE68/_DSC2604.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5h12tceI/AAAAAAAAAfQ/EIxbGnEyFEs/_DSC2605.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5i_AhTjI/AAAAAAAAAfY/UK5WKRVHF00/_DSC2621.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5jtWQ06I/AAAAAAAAAfc/LAa_ENbBh2Y/_DSC2628.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5kH_FwSI/AAAAAAAAAfg/OePXUA4ICwI/_DSC2629.JPG[/IMG] Figowa sie lepiej foci bo na Marcelu trudniej ostrosc zlapac :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5dh-swPI/AAAAAAAAAe0/fisJrQ1Datg/_DSC2581.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5e-qYsII/AAAAAAAAAe8/x52Vw-SBY9A/_DSC2587.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5foYIf2I/AAAAAAAAAfA/LL9eo-MRuik/_DSC2588.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5gGAfPbI/AAAAAAAAAfE/VEzJ_uFlHDU/_DSC2589.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5gtaw0mI/AAAAAAAAAfI/a00sDEiCuWg/_DSC2593.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ok. Nudzi mi sie cholernie. Przebrnelam nawet przez chwilowa chec pojechania do tych pojebkow, zobaczyc co robia. Nie dalam sie jednak i siedze dalej :P Moze w koncu zaczne ten 3 sezon Plotkary :diabloti: Chcecie jakies gniotki moze? :lol: Rzuce kilka ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsZR4kSSJI/AAAAAAAAAd0/PjNZeRI7vkA/s576/_DSC2546.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUsZAxcVzSI/AAAAAAAAAcA/-vbqRvVTy48/_DSC2465.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5aSZTWqI/AAAAAAAAAec/HQRpyQ6VkZA/_DSC2572.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5bQlu9pI/AAAAAAAAAek/lNIPkY3CAx0/_DSC2574.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5cF-uazI/AAAAAAAAAeo/To0X-qEHlFs/_DSC2578.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie lubie pic :diabloti: Pozniej mi glupio za siebie i kurowac sie 3 dni musze :diabloti: -
No w koncu najpiekniejsza modelka tej galerii :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with: