Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='jola_li']Do Osób wstawiających tu zdjęcia mam pytanie i wielką prośbę - przygotowuję scenariusze lekcji o traktowaniu zwierząt --- czy mogłabym wykorzystać dokumentację fotograficzną metamorfoz? Chodzi mi o zdjęcie "przed" i "po". Chciałabym, żeby było ich dużo, stąd trudno byłoby do wszystkich pisać, tym bardziej, że nie zawsze zamieszczający zdjęcie jest autorem. Kiedyś już padła tu taka zgoda, dla pewności ja też spytam. Myślę, że nawet gdyby tylko jedno serce udało się poruszyć - warto.[/QUOTE] Czestuj sie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy?p=15851572&viewfull=1#post15851572[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy?p=15851579&viewfull=1#post15851579[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy?p=16003457&viewfull=1#post16003457[/url]
  2. [quote name='Molli']Largo znalazł dom :)[/QUOTE] Molli!!!!! Aniele :multi: Dzieki za CUDOWNE WIESCI!!!!
  3. Dzieki wszystkim za odwiedzinki u nas :calus: Jestem przelotem wiec odpisze wam jak znajde czas, bo jak juz pisalam: [quote name=':: FiGa :: 17-01-2011 23:36'] Mam tez wiadomosc. Nie wiem czy dobra czy zla :hmmmm: Za jakies 3-4h jade po moja kuzynke na miasto - przyjezdza na ferie :loveu: :sweetCyb: [B][COLOR="#ff0000"]Co sie z tym wiaze? Bedzie mnie malo na dogo - jesli nie bedzie mnie wcale ;) [/COLOR][/B] [/QUOTE] :diabloti:
  4. :loveu: :loveu: I choc czasami jest ciezko, wydaje sie ze to co robimy nie ma sensu, brak kasy, nadziei... takie przyklady pomagaja naladowac baterie, daja porzadnego kopniaka w dooope :loveu:
  5. Buziaki od Marcelka [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRy__YD4SI/AAAAAAAAAXg/C1OjPHoQmIg/DSC_1445.JPG[/IMG] I ja spadam :bye: Nie wiem jak ja dam dzis rade :diabloti:
  6. Serce wyrywa sie radosnie podczas czatania tak wspanialych wiesci :)
  7. Piekna, gustowna obrozka dla pieknej panienki :razz: Macie taaaki duzy ogrod, ladniej wygladalyby na nim 2 dalmaty :evil_lol:
  8. [B]Arwilla[/B], zgadzam sie z Toba w pewnych kwestiach (biciem niczego nie nauczysz), jednak jest jedno, malenkie "ale". Czy mialas kiedys do czynienia z malym zarozumialcem? Bezczelnym dzieciakiem, ktory na kazde Twoje slowo reaguje kpina, smiechem? Takie dzieciaki jak nie dostana wpier**** to sie niczego nie naucza. Przyklad? W miejscowosci w ktorej mieszkalam jest sobie rodzina wiesniakow i zacofancow :angryy: Dzieciaki podrosniete juz, chlopak 14-letni mozg powinien miec na swoim miejscu :angryy: tymczasem wielokrotnie bylam swiadkiem jak rzucaja w psy kamieniami, jak jednak dobrali sie do mojego to nie wytrzymalam :angryy: Zatargalam gowniarza do jego ojca i wyjasnilam ze synus zachowuje sie nieodpowiednio. Zostalam wykpiona, zmieszana z blotem i tyle mi bylo z mojej dobroci :angryy: Jak przyjechal kuzyn to poobracal troche mlodego, wiecej sie do moich psow nie zblizal :angryy:
  9. Kaja :shock: Sopel tez lubi chusteczki? Czy wiesz moze z czego sie to bierze? Przez jakis czas zauwazalam ze chusteczki znikaja az nakrylam Marcelka zujacego jedna z nich :mad:
  10. [quote name='Kaja10014']:evil_lol: No a nie? :lol: Zanim któraś coś powie druga już komentuje ( skaczące posty :cool1:)[/QUOTE] Ale mi ochoty narobilas :diabloti: Ahhhhhh bo my myslimy z wyprzedzeniem :lol: [quote name='nicnasile']Spytaliby sie "kto to k... jest" a raczej bez "k..." bo w niemieckim nie ma takiego kozackiego przecineczka. W kazdym razie i tak wyszloby na twoje ;=p[/QUOTE] Koledzy probowali juz wkrecic ze znaja Piaska :evil_lol: A ochroniarz zeby sie nie zblaznic ze nie wie kto to odpowiedzial te nie interesuje go to ze go zna :evil_lol:
  11. [quote name='nicnasile']TRZEBA bylo powiedziec, ze znasz Chucka Bassa, to by Cie wpuscili z pocalowaniem raczki![/QUOTE] Hahaha widzisz nie wpadlam na to :splat: Swoja droga - ciekawe jaka bylaby ich mina :lol:
  12. [quote name='Olusia']Jak tu u Was pięknie :loveu: Sylwia, widzę, że się rozwijasz zdjęciowo :) Aaaa, no i też lubię Chuck'a :D[/QUOTE]Staram sie, staram! ale czy rozwijam? :lol: To przybij piatke :grins: [quote name='olusia977'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRyz-zwSLI/AAAAAAAAAXM/eco9J-TTnqg/s576/DSC_1421.JPG[/url] jaka minka i wesołe oczy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='przeszlus'][url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgif5RHSI/AAAAAAAAAVI/xYuTlr_L8JM/DSC_1253.JPG[/url] Ooo super :)[/QUOTE]Czeeesc :loveu: [quote name='DominikaAnna']Ja nie mogę. kolejne przepiękne fotki. Figa zwariowałaś? :D[/QUOTE]:evil_lol: [quote name='justyska2']Śliczności :) Czyżby, ktoś nie zakończył środkowania w swoim poście i cały wątek wyśrodkowało?[/QUOTE]A Ty cos palilas? :cool3: [quote name='Sylwia K']świetne fotki, [url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgoZD1XlI/AAAAAAAAAV4/VZ_DypLKfvU/DSC_1296.JPG[/url] super ujęcie[/QUOTE]Witamy i dziekuje :multi: [quote name='Avaloth']uwielbiam Marcela, robi takie fajne miny, na poziomie:evil_lol::loveu: [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgq2vei4I/AAAAAAAAAWI/AbIRMP6KPdY/DSC_1336.JPG[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zdjęcie z przesłaniem:diabloti:[/QUOTE]Na... swoim poziomie :lol: Oczywiscie! Przeslanie to "jak nie robic zdjec" :eviltong: [quote name='Kaja10014']Łaciate, gdzie się podziewacie?[/QUOTE]Myyy? Tu i tam :lol:
  13. [B]Czesc Kochani! :multi:[/B] Zyjemy sobie "spokojnie" :eviltong: Co prawda ja dzis jestem nieprzytomna po calej nocy chlania i imprez bo spalam zaledwie 2h :diabloti: Wkurzona zem :mad: Jak pisalam wczesniej przyjechala do mnie kuzynka na ferie. Dziwecze to skonczy 18 dopiero w grudniu, wiec byly pewne obawy czy wpuszcza nas do klubow :diabloti: Idziemy do pierwszego - kazali pokazac dowody.. sruuu do nastepnego, sytuacja sie powtarza. Nie poddajemy sie, na Ostbahnhofie jest ok 40 klubikow wiec w koncu musieli gdzies nas wpuscic!:mad: Podbijamy do trzeciego (dodam, ze mojego ulubionego :loveu:). Wiola przeszla obok ochroniarzy bez przeszkod, a MNIE KAZALI POKAZAC DOWOD :crazyeye: Ok, pokazalam, wazne ze w koncu niczego nieswiadomi wpuscili malolate (choc nie powinni) :cool3: A jak zdobylysmy bransoletki na lapy tak mialysmy drzwi otwarte do kilkunastu klubow :loveu: Po 2h postanowilysmy sprobowac w innym. I ta sama sytuacja - kuzynka przechodzi bez problemu ja musze grzebac po torebce za dowodem! I w 2 kolejnych klubach podobnie :placz: Czy ja musze wygladac jak dziecko???? :placz::placz: [quote name='kamilka91'][url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgrUfqDcI/AAAAAAAAAWQ/hVn4rdIhe6k/DSC_1343.JPG[/url] - Figulinka jestem w szoku :evil_lol: [url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRy0Hrm-AI/AAAAAAAAAXQ/GuGZl5yOEIU/DSC_1424.JPG[/url] - haha, jaki... debil :D:D[/QUOTE]Ja tez bylam :evil_lol: Ja Ci debila dam tyyyyy.... :mad: [quote name='agrazka']udany spacer, zabawa na całego, bardzo fajne masz te psicuchy :) Siostra jaka ładna dziewczyna :)[/QUOTE]Dziekujemy :) [quote name='Onomato-Peja']O rany, no Figa to urodzona modelka! : D Z jej zdjęc da się odczytac tyle emocji... :P[/QUOTE]Prawda? Co zdjecie to nowa poza i mina :loveu: [quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgsmxmE-I/AAAAAAAAAWY/iylUeJwBMEQ/s576/DSC_1380.JPG[/url] łaaaaanie, ma swój klimat Marceli jaki radosny :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRyz-zwSLI/AAAAAAAAAXM/eco9J-TTnqg/s576/DSC_1421.JPG[/url][/QUOTE]:oops: Taaa... on sie z wszystkiego cieszy :lol: [quote name='Kaja10014']Jak ja widzę tytuł tej galerii w subskrypcjach to automatycznie zaczynam być na haju. A tak swoją drogą piszecie bardzo ciekawymi szyframi[/QUOTE][IMG]http://www.clubbing.zgora.pl/images/smiles/ganja.gif[/IMG] [IMG]http://www.interruptor.ch/Php5/dubboard/images/smiles/ganja.gif[/IMG] :loveu: :evil_lol: Szyfry jakies? :hmmmm:
  14. [url]http://img138.imageshack.us/img138/2013/dsc1035y.jpg[/url] Poza a'la Marcel :evil_lol: czyli blizej nieokreslona pozycja :evil_lol: Aaaaaaa, wiec to jest to male szczylstwo :loveu: A taka niewinna minke ma :diabloti:
  15. Marcelek :mad: Tez lubi podjadac na spacerkach :mad:
  16. Niestety, dogo to prawdziwy pozeracz czasu :)
  17. Widze sloneczko piekne bylo :loveu:
  18. Czesc Mikulce :loveu:
  19. http://img69.imageshack.us/img69/2552/obraz013ph.jpg Cudnie z ta rzeka w tle to wyglada :loveu: Tez chce snieg :mad:
  20. Baterie w aparatach maja to do siebie ze padaja w najmniej oczekiwanych momentach :lol:
  21. :: FiGa ::

    Diana :)

    jeszcze mu piwa i pilota brakuje :D
  22. [url]http://img210.imageshack.us/img210/2609/1003810b.jpg[/url] Duuuuza psica z niej mimo wszystko :loveu:
  23. [url]http://img695.imageshack.us/img695/6821/20012011.jpg[/url] Ambitna dziewczynka! :evil_lol:
×
×
  • Create New...