Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Vilena']A ja zaraz wychodzę :D Co prawda jedziemy po kolegę, żeby go przywieźć do domu z imprezy, ale zawsze coś :evil_lol: Miusia też jedzie - nudzi się biedaczka pod biurkiem od kompa :diabloti: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5s5e40sI/AAAAAAAAAgg/h4OL3EjpqCs/_DSC2713.JPG[/URL] Cudeńka DWA :loveu: A to pewnie młodsza siostra? :p[/QUOTE] A moi znajomi dzis robia to co wczoraj - pijanstwo :diabloti: Powiedzialam dziekuje tym razem :diabloti: Tak, mlodsza siostra ;)
  2. Cooo? :placz: Powiedzcie ze to nieprawda :placz:
  3. [quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://img25.imageshack.us/img25/25/dsc2724.jpg[/url] wariaci :lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5s5e40sI/AAAAAAAAAgg/h4OL3EjpqCs/_DSC2713.JPG[/url] Figowe modły, hyhyhy :cool3:[/QUOTE] [quote name='olusia977']mg25.imageshack.us/img25/25/dsc2724.jpg :lol: szaleństwo:cool3:[/QUOTE] Czesc dziewczyny :calus: Niebywale. Jest sobota, a ja siedze w domu :lol: Az glupio sie czuje :lol:
  4. [url]http://img827.imageshack.us/img827/4360/sdc11635i.jpg[/url] :loveu:
  5. Dzien dobry weekendowo :multi: [quote name='kamilka91']Marcello piękny ;) No to spadaj. :eviltong:[/QUOTE]Prawda :grins: Sama spadaj :obrazic: [quote name='Anusia&Saba'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TUc5UzNdV8I/AAAAAAAAAak/F_gjYIilhoI/DSC_1867.JPG[/url] Wow, a u mnie wiosny w ogóle nie widać! Dziś śnieg padał :shake: Nie martw się, włosy Ci szybko odrosną, ja jakieś półtora roku temu dużo ściełam, i już mam ok. :loveu:[/QUOTE]U nas tez snieg ;) Ale dzis sloneczko piekne :loveu: A ja za chwilke wychodze i nie mialam okazji aparatu zabrac na spacer w to sloneczko :( 1,5 roku musze czekac... :placz: [quote name='Vilena'][URL]http://img25.imageshack.us/img25/25/dsc2724.jpg[/URL] Tylko Marcel i Marcel...a Pańcia Figą to się w ogóle zajmuje? :eviltong:[/QUOTE] Fizgula tez :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5s5e40sI/AAAAAAAAAgg/h4OL3EjpqCs/_DSC2713.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5tWNPijI/AAAAAAAAAgk/4VdraYaAQJQ/s576/_DSC2716.JPG[/IMG]
  6. Macie Marcelka i spadam :bye: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6UOtlblI/AAAAAAAAAlA/bATY2FD_K60/_DSC3280.JPG[/IMG]
  7. Spoko :diabloti:
  8. :siara: :siara: :siara: Jaka dzis pogode mieliscie? :lol: Wrobili mnie w picie dzis wieczorem :mad: Nie chce mi sie jechac :placz:
  9. Naucz mi tego Figowa :shake:
  10. [quote name='kamilka91']nie widziałam? Wydaje mi się, że widziałam - na fejsie. Ale to już późno było, więc mogłam mieć majaki :oops:[/quote] cichoooooooo!!!!!!!
  11. Te rozwarte szczeki sa najlepsze :evil_lol:
  12. [quote name='Kaja10014']Myślałam, że krócej jesteś obcięta. ;) Dobrze jest ;)[/QUOTE]Krocej.... :scared: to bym sie chyba.... :evil_lol: [quote name='kamilka91']Sylwiaa, nie narzekaj, ładnie Ci tak ;) Też miałam kiedyś do pasa. Ale ścięłam je na... dość krótkie. Wtedy to ja wyglądałam jak... brak słów :D Może znajdę zdjęcie, to się pośmiejemy. I stwierdzisz, że zawsze mogłaś wyglądać gorzej :razz:[/QUOTE]Nie widziala mnie a stwierdza :diabloti: Posmiejcie sie :evil_lol: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/25/dsc2724.jpg[/IMG] Cieplo dzis bylo :grins:
  13. [url]http://images49.fotosik.pl/595/e12c6b3662addf82med.jpg[/url] Parowa kochana :D:D Swietna ta fotka!
  14. [quote name='DominikaAnna']Dobrze, że wszystko odzyskałaś. To chyba rzadkość, że tak się zdarza :D E tam włosy nie zęby- odrosną :)[/QUOTE] Tutaj na szczescie jest to normalne :diabloti:
×
×
  • Create New...