-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Czesc ;) Widze ze podkarpacie - a skad konkretnie ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']tylko tyle masz mi do powiedzenia?? :mad: ja po prostu bylam w szoku, bo kuszla mi sie troche odpiela :shake: na szczescie nic nie widac :evil_lol:[/QUOTE] W takim razie co TO jest? :shake: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1571/005cq9n.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale to wyglada jakbys sobie fotke z gwiazda robila i... tak naprawde nic was nie laczy :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']No, bo zapomniala Ci sie pochwalic, z eja zdjecie z chuckiem juz od dawna mam! [url]http://img534.imageshack.us/img534/8726/wesikzchuckiem.jpg[/url][/QUOTE] :roflt: :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Przestan, dawaj :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']hahah, no moze troche, ale nie bardziej niz chuck, ej ja generalnie mam dziś gorączkę, więc się nie zdziw, ale zaraz coś tutaj wstawię haha[/QUOTE]Oczka Oczka Oczkaaa Nie krepuj sie :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2'][URL]http://mobini.pl/upload/files/129/526/065/591/694/730_Johnny_Deep_i36.jpg[/URL] oooooo w końcu ktoś sensowny :D achhhhh a w piratach, ta dzikość jest taka... mrauuuuuuuuuuu :D[/QUOTE] Ed tez jest sexy :oops: I mlodszy :loveu: Ale za to Johnny jest ZAJEBISTYM akrotem i ma TAKIE oczka :loveu: -
[quote name='agaga21']wiesz, to działa w dwie strony: wy możecie pomóc innej potrzebującej psinie ;) będę ci bardzo wdzięczna za ogłoszenia jak już mała będzie gotowa. mam nadzieję, że nie będzie między nami urazy :) po prostu zaangażowałam się w hesie mocno i chcę doprowadzić jej leczenie i adopcję do końca. już ci wysyłAm dane do przelewu. dziękuję :)[/QUOTE] Niestety jest inaczej - wiesz ze nie na kazdego psa ludzie zaczna kasa rzucac. A jednak malenstwo, ktore juz na starcie zostalo pokrzywdzone rusza serducha ludzi i otwiera ich portfele. Obawiam sie ze tym razem pozostanie on zamkniety. Nie ma mowy o zadnych urazach, nie jestesmy dziecmi ;) Dzieki, przekazuje dane dalej.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']mamusiu co wy w nim widizcie? :D[/QUOTE] Jest sexy :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Dobradobra, Ty tak wybrzydzasz i będziesz miała...figę z makiem! :evil_lol:[/QUOTE] Nie wybrzydzam :loveu: Mam swojego skarba w ktorym kocham sie juz baaardzo dlugo :loveu: [IMG]http://mobini.pl/upload/files/129/526/065/591/694/730_Johnny_Deep_i36.jpg[/IMG] (wiem, ZA DUZE, [B]ale nikt tego nie widzial![/B]) :diabloti: -
Nie bierzcie tego jako atak na was - to Wy decydujecie o malej. Jednak jest tyle potrzebujacych psiakow, wszedzie brakuje kasy, a kiedy pojawia sie deklaracja ktora pokrywa wszystko nie korzystacie z niej :shake: Te ktore zostaly zlozone tutaj moglyby pomoc innemu psiakowi. Ja ogloszenia jej zrobie, bez wzgledu na to czy tu czy za granica - chodzi o dobro malenkiej i najlepszy domek musi sie znalezc. EDIT Aha - wrzucilam ja na dalmatkowe nk i napisala do mnie osobka chcaca wspomoc finansowo, prosze o namiary na pw ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Figa,w zeszlym roku jeden typek cwiartke powiesil na nitce i na karku! i szedl wyprostowany, nikt nic nie zczail :D obu? ja chce tylko chucka! Edd mi niepotrzebny. Sprzedam![/QUOTE]:megagrin: U nas dziewczyny w rajstopkach po dwie wniosily :diabloti: Do smieci wyrzuc :shake: [quote name='Czarna_Owieczka']:lying: aż się zapowietrzyłam[/QUOTE] Hahahaha chcesz go? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']haha, u nas już sa plany jak wnieśc, niestety moja rodzicielka jest w komitecie 100dn, ale jakos damy radę :-P jaaaa, po 100dn to juz musze sie zaczac uczyc :O Figa, grabisz sobie z tym CHuckiem! mam pomysl!! ja biore Chucka, a Ty Edda, zgoda? ale jestem zaje... ;d haha[/QUOTE] Czego to nie wymysla zdesperowani licealisci :shake: :diabloti: :roflt: Dalas rade :D Albo inaczej - wez sobie ich obu, bo ja juz kogos mam od kilku ladnych lat :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']Figa z jakich tajnych mocy korzystasz, że odpisujesz mi na posta który pojawia się dwie minuty po Twojej odpowiedzi :question:[/QUOTE]Upilam was :evil_lol: [quote name='nicnasile']a ta wywłoka, to całowala sie z ejgo kumplem, wiec juz z nim nie jest, teraz chuck czeka az spotka mnie 8-):iloveyou:[/QUOTE]Ojj to musze Cie rozczarowac - juz MNIE spotkal :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']ja się dziwię, że jeszcze nie umilacie sobie tutaj wieczoru piosenkami Eda Westwicka :p[/QUOTE]:roflt: [quote name='nicnasile']Hola, hola, moja ulubiona to ta [video=youtube;0N-Fsqo8SZw]http://www.youtube.com/watch?v=0N-Fsqo8SZw[/video][/QUOTE] :roflt: :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Ja tam głosowałam na My Myself and I, to moje klimaty ;-P[/QUOTE]A ja nie glosowalam wcale, bo o Bednarku dowiedzialam sie dlugo po zakonczeniu MT ;) [quote name='nicnasile'][url]http://www.nypost.com/rw/nypost/2009/03/18/pagesix/photos_galleries/G2714_photo21.jpg[/url] co to za rasa, albo kundel, ja sie nie znam, wybaczcie? ale tej pani po prawej to nie lubimy !!![/QUOTE] Nie interesuje sie malymi rasami :hmmmm: A ta wywloka obok niego to mu psa wyprowadza przeciez :D -
-
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: