Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='nicnasile']hahaha, no co Ty ? :D ej ogladam wlasnie to o czym mowila night queen, Chuck za hotel oddal Blair ;-P Faceci, haha[/QUOTE]Oj no prosilam Was, bez spojlerowania mi tu :placz: Nie mam czasu nawet zaczac 3 serii :placz: [quote name='Chantell']u mnie też jest 500 ;p[/QUOTE]Ja mam ustawione 10 postow na strone, bo wku*wialo mnie to krecenie koleczkiem :p [quote name='Anusia&Saba']A u mnie 1249, macie inne ustawienia :cool3:[/QUOTE] Jestesmy te lepsze :evil_lol:
  2. Lo k*rwa :evil_lol:
  3. [quote name='nicnasile']czyli jestes oszustem i dajesz stare foty ;-P btw gratuluje 500 stron :D[/QUOTE] Pfff.... Co ja Ci poradze na to, ze 5 lutego bylo jeszcze pelno sniegu? :evil_lol: U mnie jest 1248 strona, ale dzieki :evil_lol:
  4. Moja sunia tez nabrala pewnosci siebie po sterylce ;)
  5. Chetnie bym sie na zlocie pojawila, bo to akurat okres kiedy do PL sie z psiakami wybieram, no i blisko bede miec, ale jednak jesli mam wybrac zlot czy znajomi ktoych rok nie widzialam.. :diabloti:
  6. A mnie ciekawi czy jakies nowosci dla nas masz :diabloti:
  7. [url]http://img69.imageshack.us/img69/9838/1004349i.jpg[/url] Takie ryjki jeszcze bardziej uwielbiam :loveu:
  8. Zleci to nim sie obejrzysz, moja tez niedawno konczyla 6, a tu juz 9 sie zbliza :placz: Spoznione 100lat :loveu: Piekne zdjecia (ciagle brakuje mi 2 kropka u jej boku hahaha :evil_lol:) Co do kolczatki - jesli juz jestescie zmuszone ja nosic to obroccie ja kolcami do zewnatrz ;)
  9. [quote name='nicnasile']Wy jeszcze śnieguuuu macie, a u nas puściutko, suchutko...moze to dobrze! Ale na desce nie mozna jezdzic wtedy :( [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6HQ8ki2I/AAAAAAAAAjg/hRlKoo-lXuY/_DSC3126.JPG[/url] fajne zębolki ;-P[/QUOTE] Tak, sniegu u nas co nie miara :diabloti: Po pachy! :evil_lol: 6 lutego: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7224/dsc3696av.jpg[/IMG] [quote name='agrazka']jak one razem pięknie się prezentują :)[/QUOTE] 2 dalmaty to masssssakra :loveu: Ale znam cos lepszego :cool3: 3 dalmaty :evil_lol:
  10. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6PVU4-2I/AAAAAAAAAkY/viDN5SP5_gQ/_DSC3219.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6LgqfoFI/AAAAAAAAAj8/-J4aYFRNE9U/_DSC3206.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6MgeRu3I/AAAAAAAAAkE/_w2Np7CXxRg/_DSC3213.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6NL_7COI/AAAAAAAAAkI/WVa6otHd35I/_DSC3215.JPG[/IMG] Jesli widze TE mine u Figowej wiem ze zle ze mna :lol: Swiadczy ona o tym ze teraz glownym celem do unicestwienia jest pancia :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6O8T11sI/AAAAAAAAAkU/Lcv_JZiiOQA/_DSC3218.JPG[/IMG]
  11. [quote name='justyska2'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5r9ZHvLI/AAAAAAAAAgY/cbR7mo8HArU/_DSC2707.JPG[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5-r7SOfI/AAAAAAAAAik/rzSZpsDM4_c/_DSC2945.JPG[/URL] Marcel!!! Kocham tego psa :D[/QUOTE] Czesc Justyska! :)
  12. Marcelek ma brzydki zwyczaj brania do pyska wszystkiego co sie w jego strone wyciaga :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6HQ8ki2I/AAAAAAAAAjg/hRlKoo-lXuY/_DSC3126.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6JBQcIHI/AAAAAAAAAjs/yAaSbGXWi4g/_DSC3173.JPG[/IMG] I rzuca :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6InDDfII/AAAAAAAAAjo/IjYsh_rKLe0/_DSC3149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6HzerNBI/AAAAAAAAAjk/vT6e38mrg5A/_DSC3132.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6JqSoXrI/AAAAAAAAAjw/XTmo30fwZPY/_DSC3186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6K8nQF1I/AAAAAAAAAj4/33P5Ri8GZoQ/_DSC3204.JPG[/IMG]
  13. [quote name='Chantell']hihi xD taa... tylko kto by zarobił na wyżywienie tylu pycholi xD[/QUOTE]A tam, jeden w te czy w te :diabloti: To wiesz jak koniecznie chcesz kropka to na tymczas wez, a my Ci wyzywienie zapewnimy :cool3: Bo nie zostawiamy naszych tymczasowczow z niczym :lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Coraz lepsze zdjęcia Ci wychodzą :D [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw53NcFF9I/AAAAAAAAAho/gjw4Q2DhaaM/_DSC2808.JPG[/url] jaki rzut Figiem o ziemie :o [url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6DUuZ6DI/AAAAAAAAAjE/F-SpJPGuOg8/_DSC3046.JPG[/url] :loveu:[/QUOTE]A dziekuje, staram sie :oops: Figowa jest w tym taka jak ja - koordynacje ma dosc niepewna :evil_lol: [quote name='BBeta']N 85mm f/1.8 to zdecydowanie moje ulubione szkło :loveu: 50mm używam głównie w pomieszczeniach ;) Nie zazdroszczę dylematu :shake: :cool3: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6FiglalI/AAAAAAAAAjU/KgceIsAqD9w/_DSC3086.JPG[/url] :roflt:[/QUOTE]Maam czas :diabloti: Moglabym juz zlapac kase i pojsc do sklepu po nowa zabawke :diabloti: Ale musialabym przymierac glodem do konca miesiaca :evil_lol: Poczekam :diabloti: Jeszcze tego obiektywu nie opanowalam dobrze a juz za nastepnym sie rozgladam :lol: Co do dylematu... tylko te staleczke... i juz bede zbierac na prawko i moto :oops: Naprawde... :oops: [quote name='Anusia&Saba']Wszystko w porządku, nawet słońce dzisiaj zawitało :multi:[/QUOTE]Aaaaa :loveu: Sloneczko jak najbardziej porzadane :loveu:
  14. Figa sledzi watek i o ogloszonkach pamieta :cool3:
  15. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6Byj0EjI/AAAAAAAAAi8/sjaz6L1JFqM/_DSC3026.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6DUuZ6DI/AAAAAAAAAjE/F-SpJPGuOg8/_DSC3046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6FiglalI/AAAAAAAAAjU/KgceIsAqD9w/_DSC3086.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6GSkzo7I/AAAAAAAAAjY/chjXkOzEUBA/_DSC3094.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6Gwv9kCI/AAAAAAAAAjc/XFPL3clJ5eA/_DSC3100.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw565B8ulI/AAAAAAAAAiI/6ACUA96F-H0/_DSC2876.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw57W-_RSI/AAAAAAAAAiM/fK02nJ3sqG4/_DSC2885.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw59BlqWxI/AAAAAAAAAiY/z1OzGLGBcIA/_DSC2910.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5-r7SOfI/AAAAAAAAAik/rzSZpsDM4_c/_DSC2945.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5_rsz7_I/AAAAAAAAAis/HgAOvNSeO00/_DSC2987.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6Bec97GI/AAAAAAAAAi4/AH8qxQ8sWiM/_DSC3025.JPG[/IMG]
  17. Chcecie jeszcze moze pare przeterminowanych fotek? :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw51vbB5qI/AAAAAAAAAhc/8U6bJDQvS4o/_DSC2804.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw52DXtw6I/AAAAAAAAAhg/cDA0ESd1Shk/_DSC2805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw52oPgkmI/AAAAAAAAAhk/k8nDL-5siPE/_DSC2807.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw53NcFF9I/AAAAAAAAAho/gjw4Q2DhaaM/_DSC2808.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw53lm-qnI/AAAAAAAAAhs/gk8BL0YGuVE/_DSC2813.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw55954ShI/AAAAAAAAAh8/Z-oggJg2zvU/_DSC2872.JPG[/IMG]
  18. [quote name='Czarna_Owieczka']Mi to tam nie przeszkadza, poza tym jak przyjdzie wiosna to pewnie ruszy do akcji :cool3: Zdjęcia Twojego pokoju z martini w tle wiele mówią :eviltong: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5yDqpGSI/AAAAAAAAAhE/wa2fJiZZZlE/s576/_DSC2760.JPG[/url] świetne, mina Figowej :lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5wEk8xSI/AAAAAAAAAg4/_kSZmsMkQWo/_DSC2741.JPG[/url] no no jaki wykrok :razz: z resztą Ty chyba niczego nie potrzebujesz do dobrej głupawki :p[/QUOTE] Wiosna? :siara: Wlasciwie nasze zimowe fotki sa troszke przeterminowane bo wczoraj mielismy 15° na plus :evilo_lol: Martini to nie alkohol :diabloti: To prawie jak soczek :diabloti: [quote name='Chantell']nie no zazdrość mnie zżera, że Ty masz dwa kropczaste a ja żadnego :diabloti: XD[/QUOTE]Chcesz moze kropka? Fajnie by sie prezentowal z Twoimi :siara: A ok 20 sztuk potrzebuje domu :( [quote name='Kaja10014'][url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5yDqpGSI/AAAAAAAAAhE/wa2fJiZZZlE/s576/_DSC2760.JPG[/url] świetne zdjęcie! :D[/QUOTE]Dz :loveu: [quote name='Vilena'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5phST2II/AAAAAAAAAgI/INn1QPrkdHU/_DSC2677.JPG[/URL] Jak Ty robisz te zdjęcia? Świetne są!!![/QUOTE]Wciskam spust migawki i... jest! :lol: [quote name='Anusia&Saba'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5wEk8xSI/AAAAAAAAAg4/_kSZmsMkQWo/_DSC2741.JPG[/url] Jaki kłus :razz: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5yDqpGSI/AAAAAAAAAhE/wa2fJiZZZlE/s576/_DSC2760.JPG[/url] świetne :lol:[/QUOTE]Czesc Aniu :calus: Co u was? :)
  19. Kudlacz kochany :loveu: A labadek.... ciekawe co mu to zrobilo? :(
  20. :kciuki: :kciuki: Mam nadzieje ze zrobila siq ;)
  21. Zmus go do wysilku i jazzzda ;)
  22. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5uFuVHkI/AAAAAAAAAgo/_NtwkNzgFvY/_DSC2719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5umDBwQI/AAAAAAAAAgs/bPZMjA8YgsM/_DSC2731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5vmFN0rI/AAAAAAAAAg0/kjwg_jsFQeM/_DSC2740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5wEk8xSI/AAAAAAAAAg4/_kSZmsMkQWo/_DSC2741.JPG[/IMG] Oni chyba wspolnie cwiczyli kroki taneczne :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5yDqpGSI/AAAAAAAAAhE/wa2fJiZZZlE/s576/_DSC2760.JPG[/IMG]
  23. [url]http://img708.imageshack.us/img708/310/1004260.jpg[/url] Uwielbiam takie portreciki :loveu:
  24. Synchro hahaha :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5o95suTI/AAAAAAAAAgE/kpy3BvueHkU/_DSC2675.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5phST2II/AAAAAAAAAgI/INn1QPrkdHU/_DSC2677.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5qHspnRI/AAAAAAAAAgM/UoEWDdwCaCo/_DSC2678.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5qvyOQqI/AAAAAAAAAgQ/EHr2fYfby2I/_DSC2680.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5r9ZHvLI/AAAAAAAAAgY/cbR7mo8HArU/_DSC2707.JPG[/IMG]
  25. [quote name='Czarna_Owieczka']a wiesz ile Figa musiała włożyć w to wysiłku? :lol: a poza tym buahahah :evil_lol:[/QUOTE]Teraz bedziecie musieli przez pare miesiecy zadowalac sie zdjeciami pyszczka Figowej, bo wyruszala sie na zapas i to sporo na zapas :evil_lol: Oj no. Nie wiem czemu nikt mi nie wierzy ze nie lubie pic :diabloti: Jesli chodzi o piwo to ok, strzele sobie ze znajomymi po powiedzmy 2-3 i oni siedza i normalka a ja smieje sie jak idiotka bo jestem juz wstawiona :lol: Bardzo ekonomicznie sie upijam :evil_lol: A to, co czuje kolejnego dnia NIE JEST WARTE tych kilku godzin glupawki :lol: [quote name='nicnasile']Prawko na motor? Ja też chcę!:evil_lol: Na razie w sferze marzeń, ale coś czuję, że postawię na swoim kiedyś, ha! :) Na razie zostają mi 4 kółka albo rower :lol:[/QUOTE]Jezuuu ja marze o moto juz tak dlugo :placz: Ale i tak moze okazac sie ze np na wakacjach nie bede mogla pozwolic sobie na PL... a prawka tutaj robic nie bede - ponad 1000€, a za to to ja zrobie to w PL i wyimprezuje sie w dodatku :diabloti: 4 kolka tez som fajne :evilbat: [quote name='_ChiQuiTa_']Halo:) No Co Ty chcesz, fajne masz włosy :) Stylowe. Szybko odrosną zobaczysz :) Dawaj zdjęcia bo czujemy niedosyt :D[/QUOTE] Stylowe, tos mnie dobila teraz :placz: Zdjecia? To moze ciag dalszy... ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5n68vRvI/AAAAAAAAAf8/o8wjs4OrO9c/s576/_DSC2662.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5lc_16fI/AAAAAAAAAfs/2FOB3mBpHm0/_DSC2641.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5nPv6DCI/AAAAAAAAAf4/d9KYx34hbHU/_DSC2651.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5ocZHLRI/AAAAAAAAAgA/YgaKaqNoIvM/_DSC2663.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...