-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Pochlastam sie :evil_lol:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']Ha ha ha padłam jak to zobaczyłam:loveu::D hia hia hiaa..!! Mówię wam zobaczcie sobie:D:D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1HqSdQAl2RM&feature=player_embedded[/URL][/QUOTE] :megagrin: Hahahaha -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Widzisz czlowieku te zdjecia i piszesz ze SPOTKALO GO, bidaka, ZLE TRAKTOWANIE Z NASZEJ STRONY??????? Pokaze zdjecia ktore NIE BYLY robione przez nikogo z oczernianych przez drakule osob: Viktoria, schronisko To zdjecie wstawil sam DRAKULA na watku suni KLIKNIJ-SAM SIE PRZEKONAJ To zdjecie to nie jest fotomontaz - chyba ze drakula sam go dla siebie zrobil. Tak wygladala po niecalych 2 tygodniach pobytu w tym cudownym miejscu. Jak bylo po ponad miesiacu - zdjecie wstawila dalmibea. No tak, bo przeciez powinnysmy po raczkach calowac, dziekowac za tak cudowne traktowanie tych psow........ To co piszemy podparte jest DOWODAMI, ale do niektorych jak grochem o sciane! ************ Co do adopcji niemieckich - nie popieram w 100% kazdej. Popieram jednak dzialania SOS. Tymczasowalam u siebie w PL kilka psow, ktore znalazly dom przez te fundacje - zdjecia i info na biezaco mam co jakis czas. Wiem ze psom krzywda sie nie dzieje, WIEM ze z psami sie spotkam. Popieram wasza walke z tym - nie popieram jednak wrzucania wszystkich do jednego worka. Psie wolny - pisales o wyrzuconych dalmatach. To, ze ktos jest niemcem/belgiem nie znaczy ze jest swiety. Idioci sa wszedzie... Mieszkam w Niemczech od niedawna, ale to ze Niemcy sa bardziej swiadomi co niesie ze soba posiadanie psa widac golym okiem - chocby na spacerach z moimi kropkami. -
Az zglodnialam gdy tu weszlam :) Smakowicie wygladaja! Uwielbiam oponki :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Oczywiscie :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hahaha :megagrin: Vilena, Avaloth, pani Grazynko, dziekujemy :loveu: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Marcel po prostu trzyma je uniesione w gorze, ale u Sopelka te zlaczone lapcie rozbrajaja :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Koza [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMviROOLTI/AAAAAAAAAnM/eSxTzR1Sa5o/_DSC3475.JPG[/IMG] I krow [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvjz4PB0I/AAAAAAAAAnQ/_VqA40vEeAc/_DSC3478.JPG[/IMG] I koza :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvldvIcUI/AAAAAAAAAnU/8lowzVt1Jys/_DSC3482.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvoeWmAKI/AAAAAAAAAnc/DwQpGEnUCYE/_DSC3485.JPG[/IMG] I krow [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvp88Hg_I/AAAAAAAAAng/FHzgeT26qe0/_DSC3509.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Krow [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvW_7KBhI/AAAAAAAAAms/1x5VPWUnAPA/_DSC3401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvVcCnR1I/AAAAAAAAAmo/pp4h9ou37mE/_DSC3394.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvg-dxEqI/AAAAAAAAAnI/2tYCbP5zRzk/_DSC3471.JPG[/IMG] I koza [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvedlwqsI/AAAAAAAAAnA/uxQm5cwmkwo/_DSC3427.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvflhfoFI/AAAAAAAAAnE/ibfqGsvXhe4/_DSC3449.JPG[/IMG] -
Kochany nochal :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kropeczkiiii mrrr :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziekujemy Niuciak :loveu: -
[url]http://i51.tinypic.com/9awhw7.jpg[/url] To cierpienie w psich oczach :lol: Wie chlopak co robi :grins:
-
SLiczna onkowata :loveu:
-
Jaki grubas :megagrin:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Fajny ten marsz :multi: [url]http://img130.imageshack.us/img130/3666/dsc2279o.jpg[/url] Aaaa :loveu: On tak uroczo laczy przednie lapkiiiii :loveu: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Rob fotek jak najwiecej, bedziesz kiedys mogla wrocic i ogladac jakie to male i slodkie bylo :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Qnikiiiii :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Koniecznie go przepros! Za to ze nie robisz czesciej takich pieknych fotek :razz: -
[url]http://img440.imageshack.us/img440/1016/dsc0705q.jpg[/url] Jaka urocza dziewczynka :loveu:
-
Narzekam, bo mi sie fotki przepalaja :evil_lol:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Aaaaaa.... :loveu: