-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Nie ma o czym pisac? To czesciej fotki dawaj :razz: :evil_lol:
-
Ogloszonka sie wlasnie robia ;) Przepraszam ze tak pozno, ale dopiero dzis znalazlam czas na to.
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Cos z lapke zrobila? :calus: -
Podobnie bylo z kropkiem ktory byl trzymany cale 5-letnie zycie w kojcu - rzucal sie po siatce. Poza kojcem nastawial tylek do drapania i machal ogonkiem. Jesli nie znajdzie sie dla niej DT to naprawde marne szanse ta sunia ma. Oglaszanie jej bedzie mialo sens dopiero jak bedziemy miec pewnosc co do jej zachowania.
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Zofia.Sasza, to Kochana walka z wiatrakami. Dajcie spokoj juz z tymi zdjeciami, zaczynam zalowac, ze w ogole zostaly pokazane. Pewne jest jedno - weci wystawiali orzeczenie nie na podstawie zdjec, a badanych psow. Ciekawe co teraz wymyslicie :evil_lol: Weci przekupieni? :razz: -
[B]ciemnaczekolado[/B], ja moge powiedziec tylko na podstawie tego co widzialam- Hera gryzla kraty, nie bylo szans by ja dotknac. Kinga wkladala dlugopis w siatke - gryzla go ze zloscia. Nikt nie wie dlaczego. Widzialam jej reakcje na p Wiktora - sunia cud marzenie. Podejrzewam ze w domowych warunkach to bedzie normalny pies. Sunia bez DT nie ma szans na adopcje...
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magda_z'][B]Hej, hej :) Dawno już mnie u Was nie było :diabloti:[/B] [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvg-dxEqI/AAAAAAAAAnI/2tYCbP5zRzk/_DSC3471.JPG[/url] [B]Skąd ja znam te miny? :lol: Normalnie jakbym Ponga widziała :eviltong:[/B][/QUOTE]CZesc Madziu :multi: Bo dalmatki maja te swoje minki :loveu: [quote name='Czarna_Owieczka'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvldvIcUI/AAAAAAAAAnU/8lowzVt1Jys/_DSC3482.JPG[/url] "ma czarne podniebienie, na pewno agresywny" :evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMviROOLTI/AAAAAAAAAnM/eSxTzR1Sa5o/_DSC3475.JPG[/url] jaki obrażony Fig w tle :lol: Marceli ma ładną obrożę :D[/QUOTE]Taaa naczelny agresor :evil_lol: Przystalam fotki robic... foszek :lol: Staaaara... musze jakies nowe zakupic :siara: [quote name='agrazka']foty jak na wystawę :)[/QUOTE] Taaa :lol: [quote name='kamilka91']Już chciałam napisać, że Figowa ma wszędzie tę samą minę, ale wtedy odkryłam... [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvp88Hg_I/AAAAAAAAAng/FHzgeT26qe0/_DSC3509.JPG[/url] Suuper! :loveu: Marcepan wymiata :multi:[/QUOTE]:mad: No, zeby mi tu nie bylo :mad: Czemu marcepan? :hmmmm: -
Przekonasz sie :megagrin:
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
[url]http://img840.imageshack.us/img840/8587/dsc6316c.jpg[/url] Sliczny psiak :cool3: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Szantaz a branie na litosc to, moim zdaniem, ZUPELNIE CO INNEGO :diabloti: -
[quote name='WeronikaM'] postaram się :D [/QUOTE] [B] Zacytuje sobie, cobys nie wyedytowala [/B] :diabloti: [url]http://img265.imageshack.us/img265/5117/dsc8686.jpg[/url] :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Czy mozna zobaczyc psy, ktore zostaly przez Ciebie wyadoptowane? Ile ich bylo? Dostajesz zdjecia z nowych domow czy robisz wizyty poadopcyjne? (bo przeciez zdjecia moga byc zmontowane a psy tak naprawde maja sie zle) Podpisujesz umowy z nowymi rodzinami? Niemcy placa za psy - oddajesz je za darmo? A jesli nie, to z kim sie z tego rozliczasz? Z tymi dogomaniakami, ktorzy robia zbiorke? Nie szukam brudow. Jestem ciekawa jak w Twoim wykonaniu wygladaja zagraniczne adopcje ;) To odpowiedz do Twojego stwierdzenia ze nalezy nam sie opie*****. Jesli chodzi o to, ze uwierzylysmy na slowo dane przez DT - ze psy sa karmione, leczone itp - masz racje. Nalezy sie porzadny opie****. Ale czlowiek uczy sie na bledach. I przez cale zycie. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Forum bylo zamkniete przez kilka dni, to raz. Nie usuniete zostalo nic, co dotyczylo historii psiakow, to dwa. I najwazniejsze - trzy: powodem zamkniecia forum bylo TROLOWANIE, a glownym smiecacym byles Ty. Nie mamy czasu 24h monitorowac forum, na ktorym wypisywales bluzgi. DLatego zostalo zablokowane PISANIE NA NIM, do czasu az Ci opadlo ciesnienie, natomiast wglad na watki byl caly czas otwarty. Taaaak a moze od razu poddalismy obrobce psy przed pokazniem ich lekarzom weterynarii - i to w przeciagu paru godzin. Takie PODSTEPNE jestesmy :cool3: Bo fotki obrobic mozna - psa juz nie. (chociaz nie - niektorzy potrafia w pare tygodni tak psa OBROBIC ze hoho :cool3:) Jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem panie Arku? :cool3: Napisalam ze sunia wygladala chudo, a nie ze byla wychudzona :razz: I zachwycalam sie :loveu: Bo to piekna psina :loveu: wellington, potencjalnie w kazdym polskim schronisku grozi psom smierc. Chocby przez zagryzienie - ile bylo przypadkow ze byl pies i byyyl.... i nagle go nie bylo? I bynajmniej nie znikal bez wiesci, a zostal zagryziony. Albo zszedl, bo byl chory, a nikt sie tym nie zainteresowal. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Jak dla mnie ta wypowiedz byla skierowana do Drakuli. A ze on skarzyl sie NA NAS, tak przedmiotem obrazy jestesmy my, "handlary psami". Bo jakie inne osoby mogla miec na mysli? Wiki w schronisku byla takim psem jak piszesz o swoich - nie widac jej bylo zeberek przy skrecie ciala. Sam stwierdziles ze pies byl chudy (nie zachudzony! i ja tez tego nie napisalam). Zachudzony byl po dluzszym pobycie w "SPA". Co do przerobki zdjecia - nie zaprzecze ze bylo przerabiane, ale nie przeze mnie. To zdjecie wstawil na naszym forum [SIZE="4"]drakula, wiec w razie ew przerobek sam sobie kopalby dol. Widzicie sens? Heeeeej, juz pisalam - nie wszyscy Niemcy sa super. To tylko LUDZIE. A jak to z nami - ludzmi - bywa, sa wsrod nas i sk*****le, narodowosc nie ma tu nic do rzeczy. Ty nie, ale inni z checia wieszaja na nas mieso nie majac konkretnych dowodow tylko zaslyszane od osob ktore za nami nie przepadaja brednie. -
Nam wszyscy zarzucaja z Figowa monotematyczna jest :evil_lol: Nie, ja NIC nie sugeruje :megagrin:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Zachod slonca i kropek :loveu: -
I co tu tak cicho? :mad:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
ALez Sopelek swietnie wyszedl na tej fotce z pania od smaczkow :loveu: -
Pongus, cos Ci sie przykleilo do noska piesku :lol:
-
[url]http://img688.imageshack.us/img688/1565/dsc1833o.jpg[/url] Ale ma miesnie na nogach :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
:megagrin: Mysle ze mozesz sprobowac... najwyzej bedziesz miec a'la dobermanke :lol:
-
Dianka :loveu: Ja chce zdecydowanie czesciej jej fotki tu :razz:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A na oponki oczywiscie z przyjemnoscia wpadne :loveu: I przy okazji zmolestowalabym aparatem Twoje piekne potworki :loveu:
-
Ciekawe jak dlugo ten prezent przetrwa :evil_lol: