Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Vilena']Fajny kaktusik :p Sylwia, a Ty znowu sobotni wieczór w domu spędzasz? :cool3:[/QUOTE]Wykapalam sie przed sekundka :cool3: Tu nie ma sensu isc na impreze wczesnie - o 23 sa wszedzie pustki ;) O 23 z domu wychodze :grins: [quote name='Czarna_Owieczka']kaktusek miszcz ! 8)[/QUOTE]:B-fly:
  2. Zwinac z PL :klacz: Co nie zmienia faktu ze znajda towar gdzie indziej. Hiszpania, Grecja, Ukraina...
  3. [quote name='NightQueen'][URL]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180645_198817010144447_100000484477503_727773_4477499_n.jpg[/URL] super :loveu:[/QUOTE] O, czesc :diabloti: To moze kaktuska? :lol: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5076/dogoo.jpg[/IMG]
  4. Aaaale zajefajny tort :multi:
  5. [quote name='kamilka91'][url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv-D4nDhI/AAAAAAAAAoU/YrMsPPtxPrE/_DSC3642.JPG[/url] - buuzi! Świetne! ;) Fajna różyczka :)[/QUOTE]On taki MENski sie przy niej robi zawsze :evil_lol: [quote name='Vilena']Może to coś więcej niż tylko koleżanka :evil_lol:[/QUOTE]Ty nie strasz nawet :evil_lol: Zadnych alimentow placic nie zamierzam :evil_lol:
  6. Dobrze ze mu nie przymarzl :evil_lol:
  7. [url]http://img717.imageshack.us/img717/6439/dsc2453c.jpg[/url] Ale sie schowal :evil_lol:
  8. :: FiGa ::

    Diana :)

    :loveu: :loveu:
  9. Spooookoooo, Ty moglas zapomniec, Sarunia nie zapomniala natomiast jak sie pozuje wiec masz sprawe ulatwiona :evil_lol: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_4492.jpg[/url] :evil_lol:
  10. Jak yorunie :evil_lol:
  11. Frytke maaaaasz :multi: (no, nie masz, ale pomemlac od czasu do czasu chyba mozesz :loveu:)
  12. [url]https://lh6.googleusercontent.com/_5WZR3QTt6K4/TSYGKZyG30I/AAAAAAAACV8/NdY0lcGFo6k/s640/IMG_0073.JPG[/url] :megagrin:
  13. Marcelek zawsze sprawia wrazenie zawstydzonego gdy ja spotykamy :evil_lol: [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180645_198817010144447_100000484477503_727773_4477499_n.jpg[/IMG]
  14. Nie naleze do SOS. Co do adopcji - mysle ze napisala Bea wszystko. Zadne zdjecia nam nie udowodnia ze psy przez Ciebie wyadoptowane maja sie ok, mozemy Ci tylko zaufac, uwierzyc na slowo. Nikt nie obrzuca Cie natomiast miesem i nie nazywa handlarzem. A, jeszcze takie pytanko - w jaki sposob oglaszasz "swoje" psy? Przez internet? I piszesz ze za darmo? Jakos ciezko mi przez to przebrnac :lol: Co mi sie tu podoba - mieszkam w malym miasteczku, a co jakis czas w kilku punktach stoja wolontariusze z ulotkami dot psiakow. Zachecaja do adopcji itp. Mam kilku znajomych, ktorzy adoptowali swoje psiaki z domow tymczasowych. Adoptowali - za odpowiednia odplata. wellington, zapomnijmy ze to zdjecie bylo dodane co? Bo jak juz bylo pare razy wspominane, mamy opinie wetow - a oni nie oceniali tak profesjonalnie przerobionej przez nas fotografii. http://img833.imageshack.us/img833/3600/971013885f0bca2bmed.jpg W powiekszeniu - ja widze kiepskiej jakosci zdjecie z komorki. Co widzi wellington? :cool3: Jestes niepoczytalny? Nie wiedziales ze jak psom nie da sie dlugo zrec to zaczna schodzic? :razz: To zaden argument :diabloti: Nie tykie psy opuszczaly juz nasz kraj - przykladowo Kostuniowi (klik) paszport wystawiony zostal bez problemu. Bylam, widzialam, moje nazwisko w nim widnieje. Na szczescie Viktoria nie byla u Ciebie na tyle dlugo, by bardziej przypominac Kosteczka :loveu: Psie wolny, Bea, odrzuccie juz te uszczypliwosci - oboje walczycie o to samo - o dobro dla tych psiakow. Oboje jestescie przeciw masowkom. Bea wyjasnila jak dziala SOS, jak dzialamy my. Chyba nie ma juz zadnych niejasnosci? Dalsze sprzeczki nie maja sensu.
  15. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwCf_8BtI/AAAAAAAAAog/eIZ5SCTdNqg/_DSC3688.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwJ3BA8gI/AAAAAAAAAo0/xn3ZnRScqyE/_DSC3732.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwL4wP_5I/AAAAAAAAAo8/9g_hjzF7F-s/_DSC3740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwNeNS8uI/AAAAAAAAApA/M55aN1z7alE/_DSC3789.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwFQ6T0sI/AAAAAAAAAoo/qmIPPgxg1g8/_DSC3715.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv6q_m7QI/AAAAAAAAAoM/j1Vu-kAoI5A/_DSC3636.JPG[/IMG] Marcelek z kolezanka [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv-D4nDhI/AAAAAAAAAoU/YrMsPPtxPrE/_DSC3642.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv_kCQlaI/AAAAAAAAAoY/l9rc3tAJfvU/_DSC3675.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwAvTnJ6I/AAAAAAAAAoc/M-dUn8Z9Kh8/_DSC3678.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv4saX-QI/AAAAAAAAAoI/TVTQL9I_YPA/_DSC3602.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvruadC-I/AAAAAAAAAnk/QWm_zOlujZ8/_DSC3515.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvthRe9mI/AAAAAAAAAno/rIlzG_mlIQk/_DSC3516.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv03QcTOI/AAAAAAAAAn8/iFuCMsryiDI/_DSC3587.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv2JmYp3I/AAAAAAAAAoA/tN-Eh8xCugY/_DSC3593.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMv3T_4C0I/AAAAAAAAAoE/b0NWn2wzxbQ/_DSC3601.JPG[/IMG]
  18. [quote name='NightQueen'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvp88Hg_I/AAAAAAAAAng/FHzgeT26qe0/_DSC3509.JPG[/URL] witamy miłych gości co? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Raczej tych niemile widzianych :evil_lol: A znalazlyby sie tu na dogo takie :diabloti: [quote name='kamilka91']To już się nie mogę doczekać :lol:[/QUOTE] [quote name='Vilena']JA TEŻ CHĘTNIE ZOBACZĘ MARCELKA! :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Kaja10014']Czekamy! :)[/QUOTE] Jak znajde dluzsza chwilke to wam go nagram :lol:
  19. Auuuuuuc, widzialam reke kolegi w takim samym stanie po oddawaniu krwi... niefajnie to wygladalo :lol: Szybkiego zagojenia... zylki :lol: :calus:
  20. Marcel :lol: Ja wam musze filmiki ponagrywac jaki ten pies jest dziwny :lol:
  21. Magda ma teraz zasyp prawda? Ona lubi takie psy ktorych nikt inny naprawic nie potrafi :lol: Daloby sie umiescic te wredote na liscie oczekujacych? Wiem ze takowej nie ma, chodzi o to ze jakby zwolnilo sie miejsce by miala te sunie na uwadze. Chociaz... Zawsze znajdzie sie jakas bida w wiekszej potrzebie...
  22. Psy to psy, czasami dochodzi miedzy nimi do spiec... Moje tez czasami sa ciete na siebie. Ale jednak astki moga sobie wiecej krzywdy wyrzadzic tymi pieknymi zebiskami :lol:
×
×
  • Create New...