Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jeszcze go mala przerosnie :lol: Planujecie sie wystawiac? :cool3:
  2. Gratulujemy, idziecie wyraznie do przodu :multi:
  3. Emi delikatna jest dla maluszkow :loveu: Madra sunia :)
  4. Oj z Marcelkiem i jego ahdh nie daloby rady tego zrobic :lol: Brawo! :klacz:
  5. Co tam Luizko? :) Jak sie maja skarby?
  6. Trzymamy kciuki za was, za urwisa Butka szczegolnie :) Chetnie obejrzymy filmiki :)
  7. Figowa tez tak robi. Jest taki pies ktorego mijamy codziennie i tez ujada za plotem. W wiekszosci przypadkow Figowa go ignoruje, ale czasami przebiegnie wzdluz plota drac morde i machjac przy tym wscielke ogonem :evil_lol: Ona ma z tego niebywala frajde :lol: Wczoraj mijalismy tego psa na spacerze z wlascicielem. Figowa tylko spojrzala w jego strone, juz nie byla taka odwazna :D
  8. Ja wszedzie widze 5 zdjec ;) Czytam o tych waszych zmaganiach treningowych i coraz bardziej doceniam mojego ciotowatego Marcelka :lol: [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0504.jpg[/url] Sonia ma cudowne oczy :) Staraj sie czesciej robic fotki w takim sloncu, chyba sama widzisz roznice w jakosci i kolorach :)
  9. Mysle ze Torka nie jest nastawiona agresywnie tylko drze morde dla zasady, tak jak Figowa :D
  10. Teos pewnie walczy "aaaaa chce wyjsc!!! wypusccie mnie!!!" :evil_lol: Figowa jest do wszystkim psow olewajaco nastawiona, poza niektorymi. Np byl taki Rottek jeszcze jak mieszkalismy w PL na widok ktorego Figowa dostawala malpiego rozumu, biegala wokol niego, podskakiwala i widac bylo wyraznie ze facet jej imponuje :evil_lol:
  11. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-64aswnJTpJI/T-oRA9KbFhI/AAAAAAAABKE/qdr5If7cEsY/s654/P6268762.JPG[/url] Piekny :) I jak wam sie podoba praca na nowym sprzecie? ;)
  12. [url]http://img210.imageshack.us/img210/1399/p6277350.jpg[/url] Piekny profil :) Nie ma :mad: Jakie kolejne dni :mad: Nastepne dawaj :mad:
  13. U mnie tez jest szczeniak, na ulicy obok, wczoraj jak mnie zobaczyl wracajaca z pracy to olal wlasciciela i bawil, szedl za mna do domu. Chyba lubi kobiety malec :evil_lol: Czekamy na filmik :cool3:
  14. W ruskiej wsi jest pies co mi na jamnika wyglada, normalnie serce sie kraje :placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat%21%21Ruska-wie%C5%9B-E%C5%81K-SYF-NIEGOSPODARNO%C5%9A%C4%86-%C5%81AMANIE-PRAWA-%21%21POTRZEBNE-DT-NA-CITO-%21%21?p=19300190#post19300190"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat%21%21Ruska-wie%C5%9B-E%C5%81K-SYF-NIEGOSPODARNO%C5%9A%C4%86-%C5%81AMANIE-PRAWA-%21%21POTRZEBNE-DT-NA-CITO-%21%21?p=19300190#post19300190[/URL] A Ty Samus wracaj do zdrowka chlopak szybko :)
  15. Siemacie :multi: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6870.jpg[/url] Widze ze Torencja kolega oczarowana? :cool3: Powiedz jak poszlo u lekarza :cool3:
  16. Oj tak, czytalam ze wlasciciel przechrzcil go na Lutoslaw, ale piszac posta nie pamietalam dokladnie :oops: To teraz odliczamy dni do 8 lipca :multi:
  17. Alez sie ciesze ze udalo ie zebrac pieniazki :multi: BASZA JEDZIESZ DO DOMKU!!!! :multi:
  18. Ostatnie ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0402.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0381.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0396-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0397-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0400.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0401.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0363.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0364.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0366.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0367.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0370.jpg[/IMG]
  21. No to fotaskiii ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0320-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0336.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0337.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0338.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0355.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Ptysiak']Tez całkiem normalna nie jestem :evil_lol: Rozpieszczaj, rozpieszczaj ;) Uwielbiam oglądać zdjęcia :) Musi się udać :) Jak polowanie ? Upolował czy dostał igiełką w nosek ? :evil_lol:[/QUOTE]A na dogo siedzi ktos normalny? :siara: Zaraz jakies fotki wygrzebie jeszcze ;) A co do jezyka to Marcelek pokrecil sie wokol niego i tracal lapka, nie wiedzial co to :evil_lol: Ale szybko mu sie znudzil i poszlismy dalej ;) [quote name='magdabroy']Ja sobie zrobię kilka słoików, ale poczekam na te co mi szwagierka zrobi :evil_lol: Mam w domu truskawki :loveu::eviltong:[/QUOTE]Tobie to dobrze :loveu: Powtorze :placz: TOBIE TO DOBRZE :placz: Ale w sumie to ja tez wczoraj mialam :diabloti: Zrobilam koktajl i pilismy go przez caly dzien :loveu: Wieczorem brzuch mnie bolal, bo sie zapchalam koncowka :oops: Ale wyro bylo :evil_lol: [quote name='Ptysiak']No i jeszcze wszędzie sie chwali truskawkami :mad::evil_lol:[/QUOTE] Ma czym :grins: [quote name='magdabroy']Chciałam Sylwię podenerwować :diabloti:[/QUOTE] Zaraz wsiade w auto i pojade sobie nazbierac, o :eviltong: [quote name='Ptysiak']To udało Ci się nie tylko Ją podenerwować [/QUOTE]Jakis odzew z naszej strony? :evil_lol: [quote name='monika&karol']Sylwia jakieś nowe zdjęcia? :razz: P.S. Ja dzisiaj jadłam pierożki z jagodami [/QUOTE] Za chwile cos dodam ;) Nastepna przyszla sie znecac :placz: Jak ja dawno nie jadlam takich pierogow :shake: [quote name='DominikaAnna']czekamy na fotki [/QUOTE] Juz szukam ;)
  23. [quote name='Vilena']Co Ty mi tu za kit wciskasz :diabloti: Gdybym tylko umiała ostrość taką ustawić jak Ty :loveu:[/QUOTE]Paulinko CWICZ, PROBUJ, nic nie przychodzi samo od siebie ;) A jesli ostrosc Ci nie pasuje to mozesz ja poprawic na jakims programie graficznym ;) Ja jak mam wiecej czasu to poprawiam fotki. Ale ogolnie to tylko wpadam, zmniejszam i na serwer... :oops: Len jestem :oops: [quote name='Ptysiak']Nie chodziło mi po głowie chodzenie do szkoły plastycznej. Nie nadaję sie na to. Rysunek to tylko hobby i wielka przyjemność a tam pewnie przestałabym to lubieć. Na poprzedniej stronie to już dawno było :eviltong: Masz szczęście, że są i na tej :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0197-1.jpg[/URL] jak ja bym chciała robić takie zdjęcia :placz: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0205-2.jpg[/URL] on chyba uwielbia te piłeczki :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0227.jpg[/URL] znowu sexy kuperek :evil_lol::loveu:[/QUOTE] Tez mi sie tak wydaje, ze kiedy bylabys pod przymusem to mniej przyjemnosci moglabys z tego czerpac ;) Plastyk jest dla prawdziwych psycholi (w pooooozytywnym tego slowa znaczeniu). Znam kilka osob z plastyka i wszyscy sa specyficzni ;) Widzisz jak was rozpieszczam :D Jak uda sie przyjechac i was odwiedzic to porobimy takie Ptysiowi :multi: Kocha pileczki :loveu: A dzis polowal na jeza :grins: I'm sexy and I know it! :D [quote name='kalyna']Jejku ale tam jest woda czysta :mdleje: ja byłam z G. nad jednym jeziorem i same glony tam pływały... :D My zawsze sami siejemy ogórki i je kisimy :loveu: bo ja je ubóstwiam....no i my rocznie zaprawiamy samych kiszonych ok 100 słoików...:loveu: ja jestem od nich uzależniona od dziecka... nie mamy zaufania do kupnych ogórków, bo co zakisiliśmy to nam zgniły :([/QUOTE] Tutaj bardzo dbaja o to. Masa ludzi sie tam kapie :mdleje: Co poniedzialek jezdzi pan kosiarka i czyszcza wode ;) I wiem niestety jak wygladaja jeziorka w PL... Co do ogorkow to powiem Ci ze sama jestem uzalezniona :loveu: Jak bylam w PL to przytachalam z powrotem 10 sloikow od cioci w zeszlym roku. CIezkie cholerstwo, ale warto bylo :evil_lol:
×
×
  • Create New...