-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No ba :multi: -
Wchodzac tu nie wiem czy podziwiac psa czy widoki :megagrin: Tez uwielbiamy chodzic po lesie :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Kiedy ja będę robiła takie zdjęcia jak Ty? :placz:[/QUOTE]Przciez robisz :grins: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Tak, chrzan też tam kupiła, ale sam korzeń ;) A w liściach mam w jednym miejscu w polach ;)[/QUOTE]Super :multi: Wybiore sie na dniach na zakupy :loveu: [quote name='DominikaAnna']dziękujemy ;) widzę, że korzystacie z wodnych kąpieli :razz:[/QUOTE] Oswajamy sie z woda powolutku ;) -
Boska sunia :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']W Kauflandzie, ale pierwszy raz go tam widziałam, więc wziełam odrazu 5 pęczków :) Już myślałam, że będę musiała do Holandii na targ jechać :roll: Mi ma zakisić szwagierka 30 słoików, bo właśnie miałam problem z kupieniem kopru i chrzanu, a dziś udało mi się kupić wszystko :multi: Zostawcie koper, niech sobie rośnie, to wkońcu zakwitnie ;) Moja mama też miała na działce taki zwykły koperek, a z czasem róśł właśnie w kwiaty :) Potem zasuszycie i będzie na następny rok ;)[/QUOTE]Oooo to musze powiedziec mamie i wybierzemy sie do Kauflandu, dzieki :loveu: :Rose: Chrzan tez tam kupiliscie? Bo z tym jeszcze gorzej :roll: W PL rosl mi a domem, a tu jak chodze z psami na lakach to nie widze nigdzie :shake: -
[quote name='Ptysiak'] Gdybym wiedziała Kto ja otruł to już dawno wąchałby chyba kwiatki od spodu... :angryy: W prawdzie szkoda zabić śmiecia a siedzieć za człowieka... ale nie ręczę za to co mogłabym mu zrobić gdyby wpadł w moje ręce. Tym bardziej, że to nie tylko Lunka została otruta. A teraz znowu... w tamtym roku otruli sąsiadowi bernardyna i kilku Innym osobą. Sąsiad z trudem go uratował ale niestety tak zniszczyło mu wątrobę i coś tam jeszcze, że pożył 2 miesiące i już go nie ma :( Nie rozumiem tych gnoi co tak robią... co im to daje?... :/ Ja teraz zanim puszczę Ptysia na ogródek to wychodzę i sprawdzam czy nic nie leży... a jak biega to co chwilę wychodzę albo siedzę z nim. Może już jestem przewrażliwiona ale boje się i nie chcę stracić kolejnego przyjaciela... O... to skoro będziesz u teściów to może znajdziesz czas i się jakoś umówimy ;)[/QUOTE]I komu te psy przeszkadzaly? Ktos robil to z zazdrosci? Czerpal z tego zimna przyjemnosc? :shake: Szkoda slow na niektorych "ludzi" zyjacych na tym swiecie :shake: Wszystko zalezy od tego czy pojade na weekend czy na dluzej ;) Chetnie poznam was i Ptysia :loveu: Pofocilibysmy urwisa :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0205-2.jpg[/URL] super :loveu: Ja po dzisiejszym wypadzie do sklepu, coraz bardziej jestem przekonana jakie debile w tym narodzie są :roll: Kupiłam ogórki, chrzan i koper do ogórków, bo chcę zakisić kilka słoików. Koper oczywiście taki już trochę kwitnący ;) No i poszłam ze wszystkim do kasy, a kasierka nie wiedziała co nabić na kasę jak zobaczyła koper. Pyta mnie co to, to jej mówię, że koper. Ale ona do mnie, że to nie jest koper :roll: Zapytała ekspedientkę z kasy obok, a ona nie wie co to jest. Wkońcu wezwała kierowniczkę sklepu, która też nie wiedziała jak to się nazywa i poszła sprawdzić na stoisko. I okazało się, że to koper :evil_lol:[/QUOTE] Hahahaha :evil_lol: A gdzie kupowaliscie koper? Tj jakas wieksza siec sklepow? U nas nigdzie znalezc nie moglismy wiec posialismy swoj :) (tj nie ma kwiatow kopru ktore wklada sie do ogorkow, bo koper jako taki jest ;) My tez kisimy ogoreczki w tym roku :loveu: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Fajne :evil_lol: Jakie zdj w MP sie pojawilo? Gratki :loveu: -
On jest bezkonkurencyjny :loveu: Super decyzja z psiakiem schroniskowym :multi: A masz jakies konkretne zamiary co do danej rasy czy wezmiesz kundelka ktory akurat wpadnie Ci w oko? ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0227.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0283.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0292-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0312.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Oho, a sama se idz :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0202-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0205-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0206.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0209-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Jeszcze Cię kiedyś zaskoczy jak popłynie ;) A wtedy Ci szczęka opadnie :evil_lol:[/QUOTE]No mam szczera nadzieje ze moj Cwelek (bo tak go w domu nazywamy :lol:) da mi jeszcze wiecej powodow do dumy :loveu: W ogole zlapalam sie na tym ze jak wolam oba psy na spacerze do krzycze "Czopyyyy!!" :evil_lol: Dobrze ze niemcy nie ruzumieja :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0193.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0195-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0197-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0199.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0200-1.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Dacie radę ;) 5 dni, to nie jest wieczność :)[/QUOTE] Na pewno nie pozwolimy waszej galerii zarosnac kurzem, o to sie martwic nie musisz :multi: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Co my poczniemy jak nam nagle znikniesz z dogo :placz: Pozjadamy palce z nerwow :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='monika&karol']O kurcze jaki talent! :) tylko ja takie " beztalencie" :D Marcelek juz sie czuje jak ryba w wodzie :loveu:[/QUOTE]Przybij piatke :lol: :D No... taka ryba co plywac nie umie, ale jednak! :evil_lol: -
[quote name='Ptysiak']Dobrze, że Figunia trafiła na Was :) Biedna była... co ona tam musiała przeżywać skoro tak się bała... :( Ja nawet nie porównuję Ptysia do Lunki. Jest zupełnie inny i to dlatego tak bardzo go kocham. Racja z tym ukojeniem bólu :) Ale jak pomyślę sobie o mojej suni, które miałaby teraz 10 lat i pewnie jeszcze pocieszyłaby się zdrowiem i życiem kilka lat... to smutno mi i zarazem złoszczę się sama na siebie, że nie było mnie kiedy Ktoś rzucał za płot trutkę...:( Ja jestem z Mysłowic, mój mąż mieszkał w Tomaszowie i tam ma rodzinkę. Zawody psiaków są na Borkach koło Tomaszowa i chcemy tam się wybrać no i może poznamy osobiście Pestke i Haczyka bo Oni są stamtąd :) Może kiedyś zawitacie do cioci to zapraszam i do Nas :)[/QUOTE] Nie musiala byc w zaden sosob zastraszana, ale brak socjalizacji zrobil swoje :( Dobrze ze wzieliscie Ptysia w momencie kiedy wszystko mozna pieknie naprostowac :) A czlowieka ktory wam otrul Lune chyba bym udusila na waszym miejscu :angryy: Rozumiem :) W sierpniu (ok 10-tego) jade do tesciow :evil_lol: Ale nie wiem czy na weekend tylko czy bede mogla sobie pozwolic na dluzszy wypad. Zobaczymy ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zaczynam sie denerwowac... tak jakbym to ja miala maluszka urodzic :loveu: Czy jest jakas zmiana? Teos jest bardziej aktywny? :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='DominikaAnna'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0180-2.jpg[/URL] cóż za wygibasy :D[/QUOTE] Milo was widziec znow na dogo:multi: -
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-gdHoeDmXYDI/T-hujVofBwI/AAAAAAAAH3U/BIAJ6j_d3dc/s640/IMG_9343.JPG[/url] Jakie swietne :loveu:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
To moze zacznij je stopniowo do rozlaki pryzwyczajac? Sunia niszczy w domu? :diabloti:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[url]http://img713.imageshack.us/img713/3023/p6257245.jpg[/url] Lapkii :loveu: A podpis moich rodzicow jest nie do podrobienia :mad:
- 1616 replies
-
[quote name='Ptysiak'] Wiem, że nie powinnam... Ale jechałam zobaczyć psy z ogłoszenia. Pisało rodowodowi rodzice... oddam w dobre ręce... Pomyślałam, że nie chcieli metryk bo zostawili cały miot itd... Tak było z Luną, u niej mieli zarejestrowane coś w związkach ale bez metryki. Z nią było pięknie, pieski w domu. Szczeniaków 10 i wszystkie zaje.... odchowane, wychuchane. Nie wiedziałam przez te 6 lat życia mojej suni co to chory pies. Po Ptysia pojechałam z myślą, że tylko zerknę bo córka prosiła (w sumie to sama nie wiedziałam czy chcę psiaka bo strasznie przeżyłam śmierć Lunki:(). Ale jak już zobaczyłam Ptyśka te biedne futerka trzymane w kojcu na dworze w budzie bez dachu i ogrzewania, bez kocyka na błocie... I jeszcze 3 piękne DONki. Mama w kojcu 2 na 2 m. Tata na łańcuchu i ten trzeci w takim samym kojcu... Piękny ogród, wielki... chyba z 3 razy większy niż ja mam, Państwo odpierniczeni, dom elegancki.... a te psiaki :(.... Ja wtedy nie miałam pojęcia gdzie się zgłosić i co zrobić:(... Miałam przy sobie 450 zł. Facet chciał za szczeniaki 600-800... Dałam mu to co miałam i powiedziałam, że dopłacę jeszcze 100 zaraz jak wrócę do domu kontem... Po namowach Jego żony i moich zgodził się... Nawet się nic nie odzywałam na temat warunków i stanu psiaków... ja po prostu chciałam zabrać z stamtąd choć jednego psiaka... Jak wzięłam Ptysia na ręce tą kruszynkę, która prawie nic nie ważyła a on taki maleńki, zaspany otworzył te swoję śliczne oczka i polizał mnie po policzku... Oj,... "nie chciałam" psiaka ale nie wyszłabym bez niego w życiu. Teraz tylko czekam na ogłoszenie następne Tych Państwa... I nie popuszczę... Ale Ptysia nie żałuję. Wyleczył mnie z 4 letniej żałoby po Lunie( choć nadal mam ją w sercu i na zawsze tam będzie). Teraz wiem, że ja bez psa się po prostu męczyłam...[/QUOTE] Z Figowa bylo podobnie. Z tym ze my ja odebralismy jako 9-10 miesiecznego podrostka. Siedziala w malej komorce z banda psow :shake: Wzielismy ja. A ona przez pierwsze 2 tyg siedziala w jednym miejscu w pokoju i zalatwiala sie pod siebie ze strachu :angryy: I ten sam koles mial tez poczwarki niemieckie :placz: DONki i ONki :placz: Oby Ptys wam juz nie chorowal nigdy :calus: I rzeczywiscie najlepszym lekarstwem na odejscie psiaka jest nowy pupil. Nie chodzi tu o to, ze zastepujesz starego ukochanego psa nowym. Chodzi o ukojenie bolu po stracie :-( Wy jestescie z Myslowic? :D Moj TZ pochodzi z Jaworzna :D A w Sosnowcu mam ciocie :D Jakie zawody w Borkach i kiedy? :multi: Swietna macie te ekipe do zabaw :multi:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[B]Mada95, [/B]tutaj sie dopiero zacznie :loveu: Wszystkie ciocie beda pisac, och, ach, ze kochaja i jaki cudny jest Teos :loveu: Co to Torka dorwala? Patycek? :loveu: -
Witajcie! Biedny Pongo z tymi nerkami :( Widzialam ze agi przynosi wam obojgu wiele radosci. Ciesze sie ze znow moge ogladac mojego ulubienca :loveu: Pamietam, ze jestescie jednymi z pierwszych nakrapianych ekip jakie poznalam po pojawieniu sie u nas Figowej :loveu: Wiecej Pongusia prosimy :multi: