-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jestem na laptopie na ktorym nie mam zadnych zdjec... i jak tak przeczesuje pamiec to nie przypominam sobie zebysmy mieli jakas fotke wibitna ze skokow, a widzialam na tej stronie ze niektore zdjecia sa piekne, wiec nie bedziemy sie kompromitowac ;) :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Spróbuj ;) Nic nie tracisz :)[/QUOTE]Zblaznimy sie :oop: Z reszta... jest takie ktory by sie nadawalo? :oops: [quote name='kalyna']to mogli go postawić wczoraj na bramce :D[/QUOTE]Na polskiej by stanal, a niemieckiej nie :mad: -
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
:: FiGa :: replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
Hahaha ten kot jest boski :evil_lol: -
Po lasach sie wloczycie :D
-
[CENTER]:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:[/CENTER]
-
Witamy sie :loveu:
-
[URL]http://img339.imageshack.us/img339/4431/p6287381.jpg[/URL] Swietne zdjecie :loveu:
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']no to jakby co jakiś czas polował to zrzuciłby szybko zbędne kilogramy :D moje koty naprawdę dużo jedzą a wyglądają jak przecinki :mad: chyba tak :D zresztą one to koty pracujące są, więc wszystko co się rusza i wydaje dźwięki kojarzy im się z jedzeniem ;) [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0002.jpg[/URL] i nie ma goooola :D Marcel obronił bramkę swoim ciałem :lol:[/QUOTE]Miziasta tez wcina i wyglada dobrze ;) To chyba wlasnie dlatego ze caly czas poluje :) Czasami bawimy sie tak ze rzucamy mu bardzo czybko pilke i on ja w mgnieniu oka lapie :evil_lol: Na bramce bylby nie do pokonania :evil_lol: [quote name='magdabroy']Przy upolowaniu takiej gęsi, napewno spałiłby masę kalorii ;) A potam jakby ją pożarł, to szybko by nadrobił, to co stracił :evil_lol:[/QUOTE]Bledne kolo :evil_lol: [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0030-1.jpg[/URL] jaka poza ;) [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0044-1.jpg[/URL] latam, latam :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0002.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0042-2.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]Figowa i pozowanie :evil_lol: Sadelko oderwalo sie od ziemi :evil_lol: [quote name='Ada_Mirra']super zdjęcia :loveu: a może tak konkurs? [URL]https://www.facebook.com/pages/Akcesoria-zabawki-dla-psów/239101242845632[/URL] właśnie znalazłam odnośnie psiego skakania :D[/QUOTE]Dziekuje ;) Nieeee, nie nadajemy sie :oops: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dziwne rzeczywiscie to zachowanie Torki wieczorami. A psy sasiadow nie zrobily jej czegos zlego? -
Tu jest album z zebranymi ladniejszymi fotkami i jest tez ta fotka z dzieckiem [URL]http://s1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/GRAFIT/[/URL]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Skoro się nie boi psa, który jest od niego np. 10x cięższy, to czemu ma się bać takiej gąski :evil_lol: Lumpek pewnie by zrobił podobnie :D[/QUOTE]Lumpek - kot do walk :lol: Dlatego taka mase ma :D Bysior :evil_lol: Ale Miziasta tez jak jest na drodze przed naszym domem i idzie jakis pies to wstaje i stoi :evil_lol: A niech tylko pies sprobuje sie zblizyc :D [quote name='Vilena']Siostra wie, że ją tu wrzucasz? :D[/QUOTE] Wie i nie ma nic przeciwko ;) Okres buntu i ma wszystko gdzies :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moze kiedys :grins: Teos tlucze mame coby o nim nie zapomniala :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Kilka dni temu wracaliśmy ze spaceru i jedna gęś była w naszym ogródku. Nawet Tora nie wiedziała jak podejść do tego zwierza :D Ale Lumpek jest macho, on by się odważył ;)[/QUOTE] Lump jest przez nas niedoceniany, na pewno dalby rade :evil_lol: Koty mojej kuzynki poluja na gesi.... tj podbiegaja do nich, zaczepiaja i sruuuu na drzewo :evil_lol: -
:crazyeye: Szukacie juz osobki, ktora zrobi wizyte? Ojej, ale super.... boje sie w to do konca wierzyc, bo bywalo juz tak ze jak ktos sie zainteresowal to po czasie bylo znow cicho... oby tym razem bylo inaczej! Powiedzcie koniecznie osobie ktora bedzie robila pa, ze Grafit to mega zywiolowy pies, wlasciciele MUSZA o tym wiedziec. W innym wypadku po czasie moga kazac nam go zabierac z powrotem.... GRAFITKU OBY SIE UDALO :kciuki:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Tu ma byc w niedziele pieknie, wiec u was pewnie tez tak bedzie :razz: Oby :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Witamy :multi: Fajnie tam macie :loveu: A jak lekarz nie dodal nic wiecej tzn ze Teos grzecznie czeka na TEN dzien i jest wszystko w porzadku :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Lumpek jak jest w ogrodzie, to bardziej go interesuje to co jest poza naszym ogródkiem, a nie drzewka :mad::D A najbardziej go ciekawią gęsi sąsiada ;) Czasem mam wrażenie, że chciałby na nie zapolować :roll:[/QUOTE]Taaak, z gesiami na pewno ma szanse :evil_lol: [quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0044-1.jpg[/URL] jaka długa Figa :D[/QUOTE]Podczas zmagan o smaka naszy psy ujawniaja niesamowite talenty :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0030-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0042-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0044-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0052-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0055-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0001-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0002.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0016-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0021-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0027.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']Dzień dobry ;)[/QUOTE]Witamy slonecznie :multi: [quote name='DominikaAnna']jakie mokrusy :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0370.jpg[/URL] :loveu:; zakochałam się[/QUOTE] Miziasta podbija serca :D [quote name='kalyna']to moje koty wskakuja na kamień, potem na płot i na dach szopy u mojego wuja i tam się wylegują, bądź obserwują psy na podwórku. A w szopie sa..... króliki. Więc koty są bacznie obserwowane przez ludzi :D Na ogrodzie mamy drzewa itp i koty to mają tam jak w raju.. czasem jak robimy coś to ja sobie siadam i patrzę jak kota wali w główkę...Animal Planet na żywo :D[/QUOTE]Skubane na kroliki czatuja? :D Moja ciocia w PL tez ma kroliki, jak bylam mala to calymi dniami siedzialam u nich i bawilam sie z mlodymi :) My mamy to jedno drzewo w ogorodku, tez lubie sobie usiasc i patrzec jak Miziulka bawi sie w kota bohatera... :D [quote name='Vilena']Znam to dobrze w końcu też mam kota :biggrina: Kurcze, Ty to masz kondychę :mdleje:[/QUOTE]:D:D:D Taaa, 80latki :D [quote name='magdabroy']I tu jest problem, bo to są drzewka owocowe niskopienne :eviltong: Chyba muszę sobie kupić kota miniaturkę, żeby pasował wielkościowo do drzewek :D[/QUOTE]To zalatwiliscie Lumpczyslawa na amen :mad: On biedny pewnie patrzy tesknie jak rosna, a tu doopa :evil_lol: -
Psa skrzywdzil :mad:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with: