-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Saruniu, pamietamy...
-
Malutki.... :(
-
Pieknie pieknie, tylko czemu flage polski wokol niego do gory nogami okrecilas :evil_lol: Ladnie dalmaty wygladaja z nasza flaga :loveu: Aaa i ten :evil_lol: Tutaj niemcy mieli fiola na punkcie flagach na samochodach. Najbardziej smialam sie z tych co sobie na lusterka pozakladali niemieckie flagi do gory nogami :megagrin:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
U nas nie pryskaja :mad: Od cholery tego :mad: Jak nie mialam zakropionych psow to z kazdego spaceru po 2 przynosilismy :mad: A teraz mimo kropelek i tak czasami sie zdazy (dzis Marcel mial obok jajek :oops:) O mamo... Bedziesz widziec jak rozcinaja Ci brzuszek i waciagaja z niego Teosia... :mdleje: To chyba bedzie niebywale przezycie :lol: -
Zagladam Grafitku i wciaz zaciskam kciuki ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cos tam jeszcze na dysku chyba mam :oops: -
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
:: FiGa :: replied to Ty$ka's topic in Galeria
Wakacje sa tragicznym okresem... adopcje staja, a liczba psow w potrzebie rosnie :placz: -
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
:: FiGa :: replied to Ty$ka's topic in Galeria
Ja pluje sobie w brode ze nie ma mnie w PL i nie moge tymczasowac juz psiakow :( ALe fakt... ogrom psiego cierpienia przeraza :( Ruska wies i codziennie zmagania dziewczyn z tamtejszymi "ludzmi"... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Lubie gdy pogoda jest do doopy :evil_lol: Szczegolnie po tym jak ostatnio dala nam popalic :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Ja Torę kąpałam w styczniu albo w lutym :hmmmm: I przedwczoraj za namową Bogdana ją wykąpaliśmy ;)[/QUOTE] U nas kapanko jest raczej rzadko. Tylko jak psy konkretnie sie wypaciaja, albo smierdza :evil_lol: Czesciej przecieram ich wilgotna szmatka jak sie gdzies pobrudza ;) Pogoda taka troche z dooopy u nas jest :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0002.jpg[/IMG] -
Co u was Butki? ;)
-
Szkielet dalmatyńczyka - porzucony w lesie. prosmy o wsparcie !
:: FiGa :: replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Zagladam do psiaka... :( -
Powiedzialabym nawet ze ZA cicho ;)
-
Pikola, a pani jest w stanie pojechac po Gronia osobiscie?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Nie fochaj się :calus: Ty podroczyłaś się ze mną, ja z Tobą :eviltong: Teraz jesteśmy kwita ;)[/QUOTE]Pf. Pf. No dobra :loveu: :calus: :evil_lol: Marcelek dzis wykorzystal moja nieuwage i wytarzal sie w jakichs "pachnidelkach" :mad: Wykapalam go po raz pierwszy od :hmmmm: Pazdziernika 2011 :diabloti: -
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
:: FiGa :: replied to Ty$ka's topic in Galeria
Wpadamy z rewizyta ;) Piekny ten Twoj urwisek ;) I bardzo fotogeniczny :loveu: [url]http://img210.imageshack.us/img210/5687/p1060769v.jpg[/url] Cudenko ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ty$ka']Witamy się ;] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0062.jpg[/URL] - ach te oczy Marcela... czy mogą kłamać :loveu: ? Będziemy wpadać :)[/QUOTE]Witamy i zapaszamy czesciej ;) Klamac moze i nie, ale wyludzac przerozne pysznosci potrafia wysmienicie :evil_lol: [quote name='magdabroy']Jakbyś się tak nie ociągała, to mogło by tam pisać: Sylwia i Figa albo Sylwia i Marcel :mad::eviltong: Muszę się zastanowić czy Teoś powinnien mieć taką ciocię :diabloti::eviltong: [/LEFT][/QUOTE]Pffffffffffffffffff :obrazic: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Biedny Lumpczyslaw, areszt domowy, TY BEZLITONA ISTOTO BEZ SERCOWA :placz: Torencja pewnie Cie staranuje jak wrocisz po tych kilku dniach nieobecnosci ;) A my zablagamy o fotki :evil_lol: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
:roflt: :roflt:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Witamy sie ;)