-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Wczoraj nie dzialal, dzis moje, na nowo podlinkowane nie dzialaja. Ja juz nie wiem o co chodzi :wallbash:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Co za Pańcia wyrodna! Żeby tak ukochaną piłeczkę chować?! :diabloti:[/QUOTE]Rygor musi byc :diabloti: [quote name='Ptysiak']Ja rysunek traktuję jak hobby, nigdzie się nie uczyłam ale od zawsze kochałam po bazgrać sobie :) Na plastyce w szkole to ja rysowałam koleżanką czasami :D Gdzie nowe zdjęcia ?:mad::evil_lol:[/QUOTE]Moj TZ mial okres ze chcial isc do plastyka. Ale tam trzeba naprawde duzo pracowac nad rysunkiem itp, a ze on jest len... :diabloti: Tobie nie chodzilo nigdy po glowie zeby pojsc do szkoly plastycznej? ;) Przeciez sa na poprzedniej stronie :eviltong: [quote name='magdabroy']Ja też tak robię ;) I dzięki temu, Tora jest jeszcze bardziej nakręcona na piłkę :multi:[/QUOTE] Tak jest ;) -
Witajcie z powrotem ;)
-
Marchewo, musisz poprawic sobie podpis, bo wcielo linki stron na ktorych je umieszczalam i nie widac bannera ani watku :shake:
-
[url]http://img152.imageshack.us/img152/3478/img1128n.jpg[/url] Zachwycam sie raz po raz :loveu: CUDOWNIE TAM MACIE!!!! :loveu:
-
To ja przylaczam sie do grona czekajacych na fotki :multi:
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0186-1.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: Fajnie wychodzi Mu ta grafika :) Ja tez kiedyś się bawiłam ale ja szkicowałam na kartce a potem wykańczałam na kompie. I stwierdzam, że nie umiem i lepiej rysować węglem :D To jeden z obrazków węglem i pastelami: [URL]http://www.digart.pl/zoom/6717277/index.html[/URL] A to moja jedna z "grafik" :D [URL]http://www.digart.pl/zoom/6655188/decay.html[/URL][/QUOTE]Woooooooow, Twoje prace tez sa swietne!!! :klacz: :loveu: Normalnie pale sie ze wstydu, bo jedyne rysowanie z jakim dotad mialam do czynienia to plastyka w szkole. I to nie zawsze ja robilam prace, wiekszosc robila mi kolezanka, ktora lubila taka forme rozrywki :evil_lol: Bo ja to zieloona jak wiosenna trawka :oops: :oops: [quote name='Vilena']Super te grafiki! Też nie wiedziałam, że w PS można takie zrobić, ekstra! Widzę, że nadal chodzicie nad jeziorko ;) Pięknie tam masz :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0171-1.jpg[/URL] Marcelek jaki nur :evil_lol:[/QUOTE]Chodzimy, chodzimy, dzis tez bylismy ;) Od rana padalo, przed momentem wyszlo sloneczko :multi: Pileczkowalismy sie z Marcelkiem nad jeziorkiem, 2 razy zaliczylismy skok do wody. Jak wracalismy Marcelek kategorycznie odmowil oddania pileczki i wracal 2km z pilka w pysku ;) W domu jak ja wypuscil to zabralam, pozniej biegal biedny i szukal swojej ukochanej piluni tam gdzie ja zostawil :placz: Na spacerze dostanie :diabloti: [quote name='Ada_Mirra']niee Ptysiak, wogóle nie umiesz tego robić :shake: przeciez to jest genialne!! :multi: :loveu:[/QUOTE] Zgodze sie :loveu: -
RZeczywicie dlugo was nie bylo ;) Gratuluje przeprowadzki :loveu: :multi: Pozdrawiamy :)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Te psice to maja dobrze u was :multi: Moje jak trzeba to siedza caly dzien sami w domu i nie ma ze boli ;)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ale sie Ptys wybawil :multi: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ZjTmNA1mNao/T-Ye7T32_7I/AAAAAAAAA6s/XZkrpKWrxD4/s665/P6238562.JPG[/url] CO to za mina :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-fhQSnLobMIE/T-Y2oZN9WvI/AAAAAAAAA-M/CDwaG5kQOYo/s654/P6238610.JPG[/url] Buuu wola jego niz mnie :( [url]https://lh3.googleusercontent.com/-A82jO8VVXNk/T-Y3Hmyz2yI/AAAAAAAABBk/FXeMhkgLR3U/s753/P6238663.JPG[/url] Tooo jest swietne :loveu: Na obraz :loveu: Co do pochodzenia Ptysia to prawda jest taka ze przylozylas reke do tego by ten proceder trwal dalej i kolejne szczeniaki rodzily sie w takich warunkach :shake: Ale wiem ze ciezko nie pomoc takiemu psu, Figowa z podobnego miejsca pochodzi :shake:
-
A cwiczycie glownie na podworku? Mze wyjdzcie poza teren, trenujcie skupienie przy roznego rodzaju rozpraszaczach ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzien dobry :loveu: Pytacie czy cos jest nie tak z truskawkami? OWSZEM, jest bardzo NIE TAK! :placz: Nie mialam ich w domu czytajac te pyszne posty :placz: :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
On jest przeswietny!!!!! :loveu: :evil_lol:
-
Prosimy o jakies wiesci.... ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Nie mam FB więc sama zagłosować nie mogę :shake: Więc do Was prośba dziewczyny ;) Przeczytajcie i jeśli uważacie, że warto, to zagłosujcie ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228677[/URL][/QUOTE]Oddalam glos ;) Lilianka jest sliczna :loveu: Nie moglam czytac tej waszej wymiany zdan na temat truskawek :placz: -
5 mieś owczarek niemiecki boi sie wszystkiego/sunia w DT na resocializacji
:: FiGa :: replied to a topic in Strachliwość
[quote name='m@g']No to ostatnia próba... www. goldenretriever**********/wychowanie-i-szkolenie,74/psie-leki,11736. html www. goldenretriever**********/wychowanie-i-szkolenie,74/gozno-strasznie-boi-sie-innych-psow-gdy-te-chca-sie-bawic,12015. html www. goldenretriever**********/wychowanie-i-szkolenie,74/jak-odwrazliwic-psa-na-inn******,11820. html[/QUOTE] [URL="http://www.goldenretriever**********/wychowanie-i-szkolenie,74/psie-leki,11736.html"]http://www.goldenretriever. fora .pl/wychowanie-i-szkolenie,74/psie-leki,11736.html[/URL] [URL="http://www.goldenretriever**********/wychowanie-i-szkolenie,74/gozno-strasznie-boi-sie-innych-psow-gdy-te-chca-sie-bawic,12015.html"]http://www.goldenretriever. fora .pl/wychowanie-i-szkolenie,74/gozno-strasznie-boi-sie-innych-psow-gdy-te-chca-sie-bawic,12015.html[/URL] [URL="http://www.goldenretriever**********/wychowanie-i-szkolenie,74/jak-odwrazliwic-psa-na-inn******,11820.html"]http://www.goldenretriever. fora .pl/wychowanie-i-szkolenie,74/jak-odwrazliwic-psa-na-inn******,11820.html[/URL] Dzialaja, tylko usuncie spacje pomiedzy [B][URL="http://www.goldenretriever%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A/wychowanie-i-szkolenie,74/psie-leki,11736.html"]. fora .pl[/URL] ;) [/B]- 222 replies
-
SUper ze sie dogadaly :loveu: Piekne zdjecia! :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Lumpek schudl? :hmmmm: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6743.jpg[/url] Jaka mina :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0171-1.jpg[/URL] Marcelek cały w wodzie :multi: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0180-2.jpg[/URL] chyba mu za mokro w dooopkę :D[/QUOTE] I jak tu nie pekac z dumy :loveu: Taaa, na przednich wyszedl z wody :D -
[quote name='Ada_Mirra']Mialam raz kota - przez 4 dni bo potem miala odebrac go znajoma - kto byl dorosty chyba 4 letni.. Przez te cztery dni zakochalam sie w jego dostojnosci sposobie chodzenia i oolnie we wspanialym charakterze.. Kiedy przyjechala znajoma po tego kota nie chcialam go.oddac boak.swietnie sie z niem dogadywalam.. Dlatego powiedzialm sobie ze moglabym byc DT ale byloby to dla mnie bardzo trudne *wstydnis*[/QUOTE] Ja gdy oddalam pierwsza sunie z DT to ryczalam cala noc :oops: Ciezko bylo, naprawde. Ale z im wieksza iloscia psow mialam do czynienia tym latwiej przychodzilo mi oddac. Marcelka tez zawiozlam do nowego domu po tym jak byl pol roku u nas ;) Kwestia nastawienia;) Teraz np za nic nie oddalabym swoich psiorow, one sa moje :D Ale gdyby pojawil sie jakis na DT to pomoglabym mu i oddala do nowego domu bez problemu ;)
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ada_Mirra']Ozesz Ty! Jakie swietne prace! W zyciu nie podejrzewalabym ze w photoshopie takie da da swie wyczarowac! Jestem pod wrazeniem :loveu: piekne zdjecia - zreszta jak zawsze! :loveu:[/QUOTE] Oj da sie ;) I to nie masz pojecia JAKIE :loveu: [URL]http://www.digart.pl/przegladaj/grafika.html?f=&s=o&k=m[/URL] -
[quote name='Ada_Mirra']Ja bym nie mogla byc DT bo zaraz bylabym DS hihi :D[/QUOTE]Taaak, ciezko czasami oddac ;)
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0185.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0186-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0187-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0188-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0177.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0180-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0182.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0184.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I mam wiecej fotkow kropek ;) Dzis nad jeziorkiem Marcelek bawil sie z sunia borderka, ale nei mialam aparatu :( [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0158.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0159.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0160.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0162-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0169.jpg[/IMG] :multi: :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0171-1.jpg[/IMG]