Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Ptysiak']Buuuu :( Zostawisz kropki same ? :mad: Zabieraj je ze sobą ;) Ja je chętnie przygarnę na ten czas :diabloti:[/QUOTE]Figa pewnie po jakims czasie nie wpuscilaby Cie do wlasnego domu, a Marcelasty zaprzytulal na smierc i objadl lodowke :evil_lol: A kropki zostana u rodzicow, rodzenstwo bedzie z nimi wychodzic na spacery. [quote name='magdabroy']Całkiem dobrze ;) Ale byłoby lepiej, gdybym zobaczyła obiecane foty :mad::diabloti:[/QUOTE] Ale po co :diabloti: [COLOR=#800080]"[LEFT][FONT=lucida grande]Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie wasze zdjęcia były rewelacyjne, ale najwięcej głosów uzyskała [/FONT] [FONT=lucida grande]KATARZYNA I FIBI ! Zdobyły 187 głosów! " :diabloti:[/FONT][/LEFT][/COLOR][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][/LEFT] [quote name='kamilka91']A ja się przyłączam do oczekiwań :evil_lol:[/QUOTE]To se poczekasz :evil_lol:
  2. Wlasnie przyszlam odliczac, juz 6 :loveu: Bogdan to facet z jajami skoro chcy byc przy cesarce :cool3: Chociaz nie wiem co bylby gorsze :lol:
  3. [quote name='kalyna'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0023.jpg[/URL] nie wiem co ona brała, ale niezły odlot miała :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0055.jpg[/URL] ahh tam to jest chłodno na pewno :loveu: niż taki upał jak na łące...[/QUOTE]To to niemieckie powietrze :D Ulubiony odcinek na spacerze :loveu: A po prawej stronie plynie lodowaty strumyk :loveu: [quote name='magdabroy']Ty mi tu oczu nie mydlij, tylko wstawiaj te foty :mad:[/QUOTE]Witaj Madziu, jak mija dzionek? :evil_lol:
  4. [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0021.jpg[/URL] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0037.jpg[/URL] aaaa jakie słodziaki :loveu:[/QUOTE]Nie daj sie zwiesc pozorom :evil_lol: [quote name='magdabroy']Jaka zabawa w sianie :D Ja nadal czekam na "skoczne" fotki :mad:[/QUOTE]Marrcelek poczul jakis trop i zaczal kopac.... tyle go widzieli :evil_lol: :siara: :scared: [quote name='Vilena'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0037.jpg[/URL] Śliczny pycholek :loveu:[/QUOTE] Tylko wycalowac :loveu: [quote name='monika&karol']Buuuuuzi :buzi: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0062.jpg[/URL][/QUOTE]Przekazane :calus: [quote name='Ptysiak']Jak Ty przyjedziesz do polski i nie wpadniesz do mnie z kropkami to Cię.... :mad: wiesz? ;) Dobrej nocy :)[/QUOTE]Kochana jesli pojade do PL to bez kropkow :( Nie wiem jak ja to przezyje :placz: Jade do tesciowej ktora ma lekkiego fiola na punkcie czystosci, a w malym mieszkaniu dwa dalmaty... :D A do tego maja jamnisie nietolerujaca innych psow w domu :(
  5. Wiec zaciskamy kciuki i czekamy na wiesci ;)
  6. Szkoda ze ten dalmat to tylko pluszowy jest :( Tez chce burze.... albo nie, w sumie chlodno dzis caly dzien jest ;) Bez cieplej bluzy albo kurtki ani rusz ;) :loveu:
  7. Cholera dziewczyny, dajcie znac :placz: Paulina wiesz moze z jakiej czesci niemiec jest ta rodzina?
  8. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0023.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0029.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0037.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0055.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0062.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0012.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0013.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0018.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0021.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0022.jpg[/IMG]
  10. Wzielam kita na spacerek ;) Zapomnialam juz jak fajnie sie nim fotki robi :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0006.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0008.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0009.jpg[/IMG]
  11. Laduje juz fotki ;) Musze koniecznie cos nowego porobic w najblizszym czasie bo nam sie zapasy fotkowe pokonczyly :D
  12. az mnie ciary przeszly :evil_lol: Magnetyzujace spojrzenie :D
  13. Ja jestem jak najbardziej ZA. Dziewczyny dajcie prosze odp w miare szybko... ostatnio podobny domek przepadl przez brak zdecydowania z naszej strony.
  14. Haha chcialas rodzicow rozkochac w Kaktusku? :evil_lol: Twardzi sa :mad: Swietna ta sunia wyskakujaca wysoko nad woda :multi: Ladne fotki :cool3: I gratuluje II miejsca, swietny wynik :loveu:
  15. Hopka juz zapewne wyprobowana? ;) Piorunek :loveu: Kocham burze :multi:
  16. Ona cos widzi w ogole :evil_lol: ? Swietne basenikowe ;)
  17. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-fhFXG55Dhk0/T_G-UlI7GKI/AAAAAAAAF7s/TYm9DMSTjeA/s640/DSC_8222.jpg[/url] Taka malenka z taaakkim wielkim psem :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-833tRHHoQLE/T_HBEfQIYCI/AAAAAAAAF7s/--ctEDpLDGQ/s640/DSC_8295.jpg[/url] :loveu: Pieknie Twoje dziewczyny plywaja :loveu:
  18. Uaaa... dobrnelam do konca, nie dowierzam.... :mdleje: A tej gadaninie zdolalam upolowac piekna fotke https://lh6.googleusercontent.com/-kfQBKWOa_m0/T-9i6YNBqPI/AAAAAAAABSU/8K0lcY9ToSs/s491/IMG_0045.JPG :loveu: CUDO :loveu: O dalmata macie :evil_lol: I ciurek :loveu:
  19. Juz tylko tydzien, nie wierze :multi: Toreczka i pileczka :loveu: Jak pozuje ladnie dziewczynka :razz:
  20. Czereesnieeee.... :madleje: Uwielbiam takie prosto z drzewa :loveu: I Gandis :loveu:
  21. Sam nie rozrabiaj juz :mad: Wygralam koszulke dla Sama :grins: Czy moglabym zaplacic za nia i rownoczesnie wyslac pieniazki z deklaracji (deklarowalam sie od lipca stale wspierac Sama), czy raczej mam zrobic 2 przelewy? Isadorko i jeszcze prosilabym o nazwe banku chociaz :oops: Bo w mailu mam tylko nr konta, a zza granicy to nie pojdzie :oops:
×
×
  • Create New...