-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']Buuuu :( Zostawisz kropki same ? :mad: Zabieraj je ze sobą ;) Ja je chętnie przygarnę na ten czas :diabloti:[/QUOTE]Figa pewnie po jakims czasie nie wpuscilaby Cie do wlasnego domu, a Marcelasty zaprzytulal na smierc i objadl lodowke :evil_lol: A kropki zostana u rodzicow, rodzenstwo bedzie z nimi wychodzic na spacery. [quote name='magdabroy']Całkiem dobrze ;) Ale byłoby lepiej, gdybym zobaczyła obiecane foty :mad::diabloti:[/QUOTE] Ale po co :diabloti: [COLOR=#800080]"[LEFT][FONT=lucida grande]Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie wasze zdjęcia były rewelacyjne, ale najwięcej głosów uzyskała [/FONT] [FONT=lucida grande]KATARZYNA I FIBI ! Zdobyły 187 głosów! " :diabloti:[/FONT][/LEFT][/COLOR][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][/LEFT] [quote name='kamilka91']A ja się przyłączam do oczekiwań :evil_lol:[/QUOTE]To se poczekasz :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wlasnie przyszlam odliczac, juz 6 :loveu: Bogdan to facet z jajami skoro chcy byc przy cesarce :cool3: Chociaz nie wiem co bylby gorsze :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0023.jpg[/URL] nie wiem co ona brała, ale niezły odlot miała :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0055.jpg[/URL] ahh tam to jest chłodno na pewno :loveu: niż taki upał jak na łące...[/QUOTE]To to niemieckie powietrze :D Ulubiony odcinek na spacerze :loveu: A po prawej stronie plynie lodowaty strumyk :loveu: [quote name='magdabroy']Ty mi tu oczu nie mydlij, tylko wstawiaj te foty :mad:[/QUOTE]Witaj Madziu, jak mija dzionek? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0021.jpg[/URL] [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0037.jpg[/URL] aaaa jakie słodziaki :loveu:[/QUOTE]Nie daj sie zwiesc pozorom :evil_lol: [quote name='magdabroy']Jaka zabawa w sianie :D Ja nadal czekam na "skoczne" fotki :mad:[/QUOTE]Marrcelek poczul jakis trop i zaczal kopac.... tyle go widzieli :evil_lol: :siara: :scared: [quote name='Vilena'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0037.jpg[/URL] Śliczny pycholek :loveu:[/QUOTE] Tylko wycalowac :loveu: [quote name='monika&karol']Buuuuuzi :buzi: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0062.jpg[/URL][/QUOTE]Przekazane :calus: [quote name='Ptysiak']Jak Ty przyjedziesz do polski i nie wpadniesz do mnie z kropkami to Cię.... :mad: wiesz? ;) Dobrej nocy :)[/QUOTE]Kochana jesli pojade do PL to bez kropkow :( Nie wiem jak ja to przezyje :placz: Jade do tesciowej ktora ma lekkiego fiola na punkcie czystosci, a w malym mieszkaniu dwa dalmaty... :D A do tego maja jamnisie nietolerujaca innych psow w domu :( -
4 dni :cunao:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
ja tez juz nie widze :shake:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Wiec zaciskamy kciuki i czekamy na wiesci ;)
-
Cholera dziewczyny, dajcie znac :placz: Paulina wiesz moze z jakiej czesci niemiec jest ta rodzina?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0023.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0029.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0037.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0055.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0062.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0012.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0013.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0018.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0021.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0022.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wzielam kita na spacerek ;) Zapomnialam juz jak fajnie sie nim fotki robi :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0006.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0008.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0009.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Laduje juz fotki ;) Musze koniecznie cos nowego porobic w najblizszym czasie bo nam sie zapasy fotkowe pokonczyly :D -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Gdybym napisala ze Pancia plywa pieknie to dziwnie by to zabrzmialo :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
az mnie ciary przeszly :evil_lol: Magnetyzujace spojrzenie :D
-
Ja jestem jak najbardziej ZA. Dziewczyny dajcie prosze odp w miare szybko... ostatnio podobny domek przepadl przez brak zdecydowania z naszej strony.
-
Haha chcialas rodzicow rozkochac w Kaktusku? :evil_lol: Twardzi sa :mad: Swietna ta sunia wyskakujaca wysoko nad woda :multi: Ladne fotki :cool3: I gratuluje II miejsca, swietny wynik :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hopka juz zapewne wyprobowana? ;) Piorunek :loveu: Kocham burze :multi:
-
Ona cos widzi w ogole :evil_lol: ? Swietne basenikowe ;)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-fhFXG55Dhk0/T_G-UlI7GKI/AAAAAAAAF7s/TYm9DMSTjeA/s640/DSC_8222.jpg[/url] Taka malenka z taaakkim wielkim psem :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-833tRHHoQLE/T_HBEfQIYCI/AAAAAAAAF7s/--ctEDpLDGQ/s640/DSC_8295.jpg[/url] :loveu: Pieknie Twoje dziewczyny plywaja :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Juz tylko tydzien, nie wierze :multi: Toreczka i pileczka :loveu: Jak pozuje ladnie dziewczynka :razz: -
Ladne fotki ;)
- 1616 replies
-
Czereesnieeee.... :madleje: Uwielbiam takie prosto z drzewa :loveu: I Gandis :loveu:
-
Jamnicza Odyseja Sama - przystanek hotelik
:: FiGa :: replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Sam nie rozrabiaj juz :mad: Wygralam koszulke dla Sama :grins: Czy moglabym zaplacic za nia i rownoczesnie wyslac pieniazki z deklaracji (deklarowalam sie od lipca stale wspierac Sama), czy raczej mam zrobic 2 przelewy? Isadorko i jeszcze prosilabym o nazwe banku chociaz :oops: Bo w mailu mam tylko nr konta, a zza granicy to nie pojdzie :oops: