Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Ptysiak']:evil_lol: Ubiorę się na czarno tak w swoim ulubionym stylu - gotyckim. Wezmę psiaka na wieczorny spacer. Będę szła z takim groźnym i poważnym DON-kiem przy nodze i jak będę Kogoś mijała to krzyknę piskliwym głupkowatym głosem " Ptysio, Ptysiaczku chodź do pańci no chodź Ciasteczko" :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095-1.jpg[/URL] słodki brzusio :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0116.jpg[/URL] zgrabną ma ta dupcie :D [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0121-1.jpg[/URL] świetne zdjęcie :loveu:[/QUOTE]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Ja balabym sie jeszcze bardziej :roflt: A jak ten brzusio lubi byc drapany :loveu: No ba, Marcelek pracuje razem z pancia na figure :D Dziekuje :loveu: Woda sie swietnie ulozyla na tym zdjeciu :)
  2. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0120-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0121-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0150.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0101-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0103-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0110.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0112-1.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0115-1.jpg[/IMG]
  4. To moze jakies fotki ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0093.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0094-1.jpg[/IMG] To co wredoty potrafia najlepiej... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0096-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0097-1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Ptysiak']Wielki straszny zwierz o imieniu - Ptyś :evil_lol: A to dlaczego rozmazane ? :([/QUOTE]O jezu... :mdleje: Prawie zapomnialam :megagrin: W takim razie to bedzie wielki straszny zwierz do momenty az pani go nie zawola... :lol: Bo niestety ostrosc nie zawsze w Marcela trafi :lol: A wlasciwie to przewaznie nie trafia :lol:
  6. Pieknie mu stoja uszyska :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-NzSqjlBAULk/T-WChAO7ElI/AAAAAAAAA3M/wsmnU4_fmzc/s655/1.jpg[/url] I oczka.... nieziemskie loveu:
  7. [quote name='Ptysiak']Zobaczymy co z niego wyrośnie :D Co znaczy nie będzie ? Jaki strajk ?:mad::angryy: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9036-1.jpg[/URL] to jest boskie :D[/QUOTE]Wielki, straszny zwierz :evil_lol: Strajk byl wczoraj, dzis juz moge chyba fotki wrzucic :lol: Ale rozmazane :placz:
  8. [quote name='Ada_Mirra']Olympus e-420 *wstydnis* nie jest to jakies super extra cos ale mi wystarcza hihi ;D[/QUOTE] Dopoki nie zajmujesz sie tym na powaznie, a jedynie cykasz fotki dla siebie i znajomych to jest to w pelni wystarczajace ;) Masz bardzo dobry aparat :) I jeszcze pytanie - robisz zdjecia manualnie czy na trybach auto ;) I CZEKAM NA FOTKI :multi:
  9. [quote name='magdabroy']Druga połowa była super ;) Chwalę choć nożnej nie lubię :D No i chyba w żadnym meczu w tym euro nie wpadnie już tyle bramek co wczoraj ;)[/QUOTE]W meczu Rosja - Czechy tez bylo duzo bramek ;) (4:1) Szczerze mowiac ogladajac w tym roku mecze Polakow liczylam na to ze wyjdziemy z grupy :(
  10. Az tak dobry byl? :cool3: XXI wiek jest, powtorki sa, niczego nie stracilam:D
  11. A jaki masz aparat? ;)
  12. Dzien dobry ;) A ja bylam za niemcami. Ale meczu nawet nie ogladalam ;)
  13. Odwiedzam Cie Grafitku...
  14. Cudo :loveu: Macie na codzien takie widoki? :mdleje:
  15. Moja sunia tez tak ma. Rzadko, ale jednak. Wierzga lapami, posapuje i powarkuje jednoczesnie. Ale wybudzic ja z tego nigdy nie mialam problemu. Chcialabym wiedziec co sie tym naszym psiorom sni :roll:
  16. Chyba od dzis bede go zabierac ze soba wszedzie :mad: I znajac zycie to nic ciekawego nie napotkam xD
  17. Troche pracy i fotki beda lepsze ;)
  18. [quote name='Ada_Mirra']dobra tam, ale większość :D u mnie też multum w koszu :P a jak nie w koszu to nieudostepnione :evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem czy wiekszosc, ale z tych co zrobie zawsze 1/4 wychodzi na swiatlo dzienne :evil_lol: Kurde wlasnie bylismy na krotkim spacerku i ogladalismy mega wypasiony zachod slonca. Zaluje ze nie zabralam aparatu :placz:
  19. Na pewno bedzie grzeczny :loveu: Ale kciukow trzymac nie bedziemy bo Teos juz udowodnil ze buntownik jest i robi na przekor ciociom :evil_lol:
×
×
  • Create New...