Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='DominikaAnna'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0102.jpg[/URL] to jest fajne, z tym wyciągniętym jęzorkiem. Ja też oglądałam mecz. Tylko mi w sumie było obojętnie kto wygra. Hiszpania przez całe euro nie zachwycała, no ale wczoraj dała popis :)[/QUOTE] ;) A zeby bylo piekniej to moj ulubiony pilkarz, Andres Iniesta zostal wybrany najlepszym pilkarzem tych mistrzostw :loveu: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wm2189/efa05660001fd3a34866830a/tecza_xd[/IMG] :evil_lol: [quote name='Ptysiak'][URL="http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/INTERWENCJE/2010/Laszczyny_marzec2010.htm"]http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/...marzec2010.htm[/URL] Brak mi zawsze słów na coś takiego...:([/QUOTE]A co dopiero jak trzymaja na tym reke osoby, ktore codziennie mijales na ulicy :angryy:
  2. Jeszcze 5 dni Lutku :multi:
  3. [quote name='kalyna']no pewnie ona też chciała być na tym filmiku ;) ej aż 4:0 jest? no nie oglądałam, ale nie wiedziałam, że tak poszli :mdleje: a Marcel podzieli się z Figową tym kurczakiem?[/QUOTE]Bo to taki pies ogrodnika :mad: Marcelkowi nie da wystapic a i sama sie nie pofatyguje gdybym ja prosila :evil_lol: :loveu: :loveu: Oczywiscie ze sie podzieli ;) [quote name='Ada_Mirra']orzesz :-o :angryy: no to ładnie :shake: tak wynik meczu 4:0 - oglądałam ;) ja stawiałam na hiszpanie ale myślałam tak szczerze że będzie gdzieś hmm z 2:1 haha a tu aż 4 :multi:[/QUOTE] Najbardziej przeraza mnie to, ze powiatowy wet mial mniej do powiedzenia niz wet wytypowany przez wojta.... Nota bene weta tego znam osobiscie i w zyciu nie polegalabym na jego slowach :angryy: Koles za domem ma psy na lancuchu, jego kotki rodza co sezon, ogolnie koles patrzacy kasa nie sercem :angryy: Pewnie dali mu w lape :angryy: Tez nie spodziewalam sie tak wysokiego wyniku ;)
  4. [URL]http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/INTERWENCJE/2010/Laszczyny_marzec2010.htm[/URL] O rzesz.... :angryy: To w miejscowosci mojej babci!!! :crazyeye: Dzialo sie w czasie kiedy sie przeprowadzalismy i nie mialam ponad pol roku internetu, cholera :wallbash: A ten rzekomy wet Antoni K. to rzeznik nie weterynarz :angryy: On ma w domu psy na lancuchach, zaniedbane :angryy: Dali mu w lape to powiedzial wszystko co chcieli :angryy:
  5. [quote name='magdabroy']Ja dopiero dziś rano obejrzałam powtórkę ;) Nie zdziwiło mnie jaka drużyna wygrała, ale wynik aż 4:0 mnie zdziwił :crazyeye: Nie spodziewałam się aż tylu goli ;)[/QUOTE] Malo tego ze bylo 4:0 to jeszcze mecz byl naprawde bogaty w akcje :loveu: Nie dalo sie na nim nudzic, non stop cos sie dzialo.... dzis ledwo mowie, ale warto bylo :evil_lol: Obiecalam wczoraj Marcelkowi ze jak Hiszpania wygra to kupuje mu dzis kilo kurczaka i robie im uczte :evil_lol: Wiec lece zaraz do sklepu :evil_lol:
  6. [quote name='Ptysiak']Dobra jest :evil_lol: Uwielbiam ja :loveu::evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol: [quote name='Vilena']A właściwie to ona tam coś zjada czy w czymś grzebie? :D[/QUOTE]Grzebie i tarza sie :evil_lol: Zahaczyla nawet o statyw i przesunela lekko aparat :evil_lol: [quote name='magdabroy']Dzień dobry ;) Zadowolona z wyniku w euro??[/QUOTE] No baaaaaaa :D Mecz byl przeswietny :multi: Najlepszy mecz Hiszpanii na tym euro :loveu:
  7. Najlepszy :loveu: Na taki zaslugujesz :loveu:
  8. Witanko niedzielne ;) Torka i Bogdan... :mdleje: Szacun dla malej, silna jest malpa :evil_lol: Slodko z dzieciakami pozuja :loveu:
  9. Moze to i lepiej..... Skoro ludzie potrafia tak szybko zmieniac zdanie to ten psiak ktory do nich pojedzie moze szybko wrocic do schroniska! :angryy:
  10. Woze wstawiane nie bedzie ale robione zapewne tak :multi: Duuuzo fotek dzieci poprosem :loveu: I milego grilowania ;) My tez za chwilke wybywamy nad jezioro z grilem i znajomymi ;)
  11. Co prawda NIC nie bije na glowe psa, ktory na filmiku jego pana ktory robil pompki ciagnal doopa po dywanie.... :roflt: (nie moge go teraz znalezc :hmmmm:) (osobiscie poplakalam sie ze smiechu jak pierwszy raz to zobaczylam :megagrin:) ale zajezdza podobnym motywem!!!!! :evil_lol:
  12. Zobaczcie no czy Figowa to nie burak :mad: [video=youtube;T6XvADVch8M]http://www.youtube.com/watch?v=T6XvADVch8M&feature=youtu.be[/video] :evil_lol:
  13. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0101-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0102.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0106-1.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Ada_Mirra']haha haha haa wszystkie skaczące się nadają! :D[/QUOTE] Nie w moich oczach :siara: :diabloti: Na razie dam wam jakies gniotki, niezwiazane z tematem rozmowy, aczkolwiek skoczne zdjecia sie miedzy nimi znajda :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0060.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0065-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0075-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095-2.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Ada_Mirra']no chyba niee :eviltong:[/QUOTE]A jednaaak :eviltong: [quote name='magdabroy']Sylwia, Ty się tu nie wykręcaj :mad: Dawaj foty, a my zdecydujemy czy coś się z tego nadaje na konkurs ;)[/QUOTE]Ok przejrze foldery... ale watpie czy znajde cos co sie bedzie nadawalo :shock:
  16. Upalnie dzien dobry ;)
  17. Madziu a moze zrob z Tora kilka sztuczek, albo nagradzaj spokojne zachowanie na podworku? Co robisz w momencie kiedy ona sie wystraszy? Mowisz do niej? Nie zwracaj w ogole uwagi na szczekajace psy sasiadow i nie przerawajcie czynnosci. Trzeba w Torce wzmocnic pewnosc siebie w takich momentach.
  18. Koty to sa jednak bezkonkrencyjne jesli chodzi o zachowania budzace smiech :grins:
  19. [quote name='Ptysiak']Jak Ty się możesz zbijać tak z Figusi :mad: Śliczna z niej i fotogeniczna modelka :loveu:[/QUOTE]Jak ktos lubi ogladas gburowate mordy... to Figowa moze i sliczna sie wydawac :evil_lol: Oj no zartuje :grins: Osobiscie nawet wolalabym, zeby to Figowa dawala mi wiecej powodow do robienia jej zdjec, bo Marcel na przerazajacej ilosci jest nieostry :( Jego umaszczenie niestety nie sprzyja fotkom.... albo ja taka talenciara jestem :watpliwy: [quote name='Ada_Mirra']ej no! jaka kompromitacja - my tu Ci z dogomanii głosów damy sporo na zdjęcia! a "trochę" na jest co ogląda galerię i chętnie zagłosuje! :D do dzieła! :)[/QUOTE]Nie mam fotki ktora by sie nadawala :oops:
  20. Powodzenia na treningach ;)
  21. Jak ja sie denerwuje.... Moniko, mysle ze nikt sie tu nie obrazi :) Czekamy na wiesci... :kciuki:
×
×
  • Create New...