-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
to nasz nowy nabytek, mix z jakims duzym psiakiem bo on ma 2-3 miesiace a jest juz spooooory tu z dzieckiem [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/teodor4.jpg[/IMG] tu w kuchni :evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/teodor5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/teodor2.jpg[/IMG] jestem taki biedniutki [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/teodor.jpg[/IMG]
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Lulka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
......... to zarąbiscie u nas jeszcze parwo brakuje ...ech... :-( -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Lulka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
do nas ma trafic podobno 30 psow....hmm...ciekawe tylko gdzie je upchną :shake: przed ostrowia to powinny zostac wszystkie zaszczepione na wirusowki bo inaczej to marny ich los :placz: ile psiakow jest w Wegrowie? -
Od niedawna w naszym schronisku jest bardzo sympatyczny starszy pan wyzeł niemiecki, wiek 7-8 lat, szorstkowlosy, dosc drobny, ciety ogon, bardzo łasi sie do czlowieka, widac ze mial dom, pana, bardzo teskni. Moze ktos go szuka? Psiak został znaleziony w Dziekanowie Lesnym. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/dziekan-wyzel-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/dziekan-wyzel2-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/dziekanwyzel3-m.jpg[/IMG]
-
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Kasa ze skarpety poszła na hotel i 3 czy 4 w sumie zdjecia rtg koszmar jakis wszystko sie rozpadło :placz: we wtorek bedzie mial sztukowane odłamki kosci (jest ich cala masa) i zakladane jakies szyny, druty czy cos takiego - rowniez na zewnatrz......juz nawet nie pytalaysmy ile to bedzie kosztowac :shake: Bardzo slicznie prosimy o jakiekolwiek wsparcie - ta operacja to jedyna szansa zeby nie starcil nogi :-( kazdy grosik sie liczy -
[quote name='Aisa_']Tutaj mam link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35813[/URL] o tych tatuażach. Czyli idę do weta na jakieśtam badania i oglądanie książeczki zdrowia (szczepienia, odrobaczania, odpchlania itd) i on wydaje mi paszport bez badań na przeciwciała?[/quote] toc pisze juz 3 raz :evil_lol: zalezy do jakiego kraju chcesz jechac
-
nie wiem jak z tatuazami przeciwciala tylko do kilku krajow paszport robi sie u weta
-
jak chcesz do kraju, gdzie nie trzeba robic badan na przeciwciala to tylko poszport i czip-koszt 131 zł
-
nowe foty juz są :p a jest na 4łapach i eurocity? dam moze jeszcze do wyborczej na przyszły tydzien
-
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
kto przygarnie Kacperka? bedziemy wdzieczne za kazdy grosik na hotel i splate dlugu w lecznicy -
Agnie - przeslij mi prosze fotki Kiwi to pozmieniam w ogłoszeniach
-
:multi: :multi: :multi: i to sie nazywaja super wiesci :p
-
po nowym roku wszystko porobie :p sliczna jest wszystkiego naj, naj lepszego ciotki :smilecol: :BIG: :BIG: :BIG:
-
[quote name='grazyna9915']Lulka nie gniewaj się, ale takie stwierdzenia mnie dobijają. Uwierz mi ciacham co się da, ale nie mam, aż tylu funduszy by sterylizować wszystkie zwierzaki, które się u mnie pojawiają. Tylko dla tego że zapewniam domki tymczasowe nie zmuszajcie mnie do ponoszenia jeszcze dodatkowych kosztów. To jest ponad moje siły.:placz: Dodatkowo Stella jest teraz w trakcie leczenia więc ten zabieg nie wchodzi w grę, trzymać ją jeszcze przez okres leczenia, a potem rehablitacji po sterylizacji spowoduje jeszcze większe przyzwyczajenie się psiaka do domku tymczasowego. Jednak zaznaczam, że w umowie adopcyjnej obowiązek sterylizacji jest głównym pkt i nie wydam jej osobie, która nie będzie zamierzała zrealizować tego obowiązku.[/quote] nie gniewam sie...... rozumiem ze to są koszty, dlatego jest afn i cala masa ciotek, ktore chetnie pomagaja jesli tylko mogą ale uwazam rowniez ze oddawanie psa rasopodobnego bez sterylki jest baaardzo ryzykowne...nigdy nie wiemy z kim mamy do czynienia (bez urazy ;) ) pseudohodowcy potrafia pieknie mydlic oczy....umowa, umową - tylko jak wyegzekwujesz to co w umowie?
-
u mnie to samo :evil_lol: a ile sie naszukalam takiej malenkiej to ho ho :eviltong:
-
no to super wiesci jesli chodzi o tego drugiego psiaczka
-
hi hi kochana Kiwunia - wie co dobre :lol:
-
tylko ją wysterylizujcie przed oddaniem
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36673&page=3[/URL]
-
Asiaf1 jestes niesamowita :loveu: trzymam kciukasy!!!!
-
ale w jakich godzinach? bo ja do poludnia do schronu jade. chyba ze bezposrednio Ania - Sonia moze odebrac?
-
a kto lubi? :eviltong:
-
krople, ktore sie miedzy łopatki podaje ;)