Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='asiaf1']Chrupek z Panią lecą już po psa -Pani cała szczęśliwa[/quote] pewnie sie popłacze jak zobaczy jego ogonek :placz: ze tez na starosc go takie nieszczescie spotkało
  2. chrupek wlasnie tak podejrzewala, on ma jedno oczko calkiem biale, ale zęby jak na 16 lat to ma ładne, tylko kamien zalega. ale sie doktorek zdziwi jak mu powiemy jakiego staruszka mial na stole :p on jest naprawde zywotny chlopak :cool3:
  3. Chupek wlasnie wychodzi z domku i pedzi na przekazanie Mapetka:multi: hurrrraaa!!!
  4. 16 lat......jejku....nie wyglada chlopak ale super:loveu:
  5. tzn. od nie chodzi jeszcze na tej nodze tylko sie czasem podpiera, pan doktor mowi ze to baaaardzo dobrze :loveu:
  6. dzis zaplacilam rachunek w klinice - zabieg plus kołnierz 176 zł - zapłacilam z kaski od qasimodo - bardzo bardzo dziekujemy :loveu:
  7. rozgwaiazda - a masz jakis pomysl? potrzebny tymczas na juz, na jak dlugo? nie wiadomo, ale moze to byc platny tymczas.....mam nadzieje ze cosik zbierzemy ;)
  8. Mapecik sie przypomina niesmialo PILNIE tymczas lub hotel poszukiwany!!! PLISSSS
  9. jakis płatny tymczas by sie przydał, ale skąd go wziąć?
  10. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/S5000094.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/S5000093.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/S5000091.jpg[/IMG]
  11. ja dałam malucha juz na znajda.pl i paluch.org.pl ale takie ogloszenia papierowe to podstawa
  12. wielkie dzieki dobra kobieto :loveu: jesli jeszcze moze ktos pomoc w splacie dlugu za leczenie naszego biedaczka bardzo, bardzo prosimy o wplaty na afn
  13. Bardzo bardzo dziekujemy za wsparcie :loveu: psiak mial fajna obroze, ale bardzo brudna od spodu, uszy tez ma zaniedbane, jest juz starszym psiakiem, widac duzy kamien i bielmo na oczkach
  14. tak Kacus juz po wizycie kontrolnej - boli go jak jasna cholera, nie ma co ukrywac - ma w nodze 5 srub, dostal silny antybiotyk i leki przeciwbolowe. od wypadku przebywa w hoteliku domowym, ale od wczoraj w klinice bo balysmy sie go oddawac w takim stanie - nie chcemy zeby ta operacja i jego cierpienie poszlo na marne, w klinice w klatce jest bezpieczniej. Jutro nastepna wizyta kontrolna u doktora, ktory go operował. Bardzo, ale to bardzo dziekujemy wszystkim za pomoc i za wplaty :multi:
  15. [quote name='papisia']Wystawiłam coś na bazarku dla maleństwa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38136[/URL] Czekam na pieniążki i przelejemy coś Kacperkowi tak jak obiecałam. Bidulek:-([/quote] Bardzo bardzo dziekujemy
  16. wszystko gra chrupek nie ma czasu, znow jakąs bide znalazla :cool3: jak beda fotki do przeslemy
  17. wyzełek szuka starego lub nowego pana
  18. zaraz sie pewnie domek znajdzie ;)
  19. psiak jest niewielki, duzo miejsca nie zajmie :eviltong: pewnie ktos go szuka, moze moze ktos go zabrac na kilka dni?
  20. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/obrazy017m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/kacek1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/kacek.jpg[/IMG]
  21. ech.....no porazka.....pierwszy raz widzialam takie cierpienie....biedne psisko....jak on wył no szok Kacper mial przeszczep kosci - pobrali z biodra i wszczepili w te chora przednia noge - potem zalozyli wlasnie jakies gwozdzie i szyny na zewnatrz teraz przez 3 dni trzeba go wozic na kontrol, przez 7 dni antybiotyk w zatrzyku plus leki przeiwbolowe, za jakis czas - juz dokladnie nie pamietam lekarz chce pobrac szpik kostny i wszepic w te rane, zeby sie lepiej goiło, a potem jeszcze rtg.....no i caly czas nadzieja z bedzie dobrze KOCHANE CIOTKI POMOZCIE W OPLACENIU OPERACJI KACPERKA PLISSS :placz: poprzednia 412 zł i ta - kwoty nie znamy jeszcze na pewno 300 zł kosztowaly te druty, srubki - ogolnie materialy do operacji, juz o hotelu nie wspominajac...ech... kazda zlotowka sie liczy tym bardziej, ze to nie jedyny psiak pod nasza opieką.
  22. Bardzo, bardzo, bardzo prosimy o wsparcie finansowe - operacja Kacperka juz jutro
  23. ale sie usmialam :evil_lol:
  24. czy szuka ktos wyzełka? jest na prawde milusi
×
×
  • Create New...