-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
[quote name='Figa Bez Maku']I co naprawdę są skuteczne te obróżki? Bo wg gazet babeszjoza atakuje w wawie?[/quote] tak to dobre obrozki, ale chyba spoty lepsze na kleszcze, bo dzialaja od srodka, a obrozka z wierzchu i jak jest mokro to ta "powloka" ktora wytworzy obroza znika i musi chwile potrwac az znow sie wytworzy. ja tylko nie polecam kropli frontline
-
o matko...chyba musze wiecej rzeczy na bazarek wystawic, co by dzieciaczynie te lalki odkupic... wiem, ze psom z nurzycą zakłada sie obrozki preventic (musze sie upewniec czy to na 100% akurat te) one maja jakis skladnik, ktory pomaga zwalczyc te bakterie czy cos tam
-
a jak ta cholerna nuzyca? czyli zostało tylko szczepienie przeciw wsciekliznie
-
ale rozrabia małpa jedna no :evil_lol:
-
w Szwecji jest min 120, max takie samo, tylko nie ma tej kwarantanny 6 miesiecznej, tzn no jest to 120 dni i to jest ta kwarantanna i plus jakies 2 tygodnie na wynik - czyli w sumie krocej sie czeka niz do Anglii moze i moze wjechac Anglik do Szwecji, cholera wie :roll: ale numer z tym wyjazdem psa - to nawet na wakcje nie mozna sobie skoczyc :diabloti:
-
wg przepisow to chyba nie bardzo bo do Norwegii czy Szwecji jest min 120 dni po szczepieniu wykonywane badanie a jak to jest: do Anglii robi sie po 4 tyg badanie i co jeszcze pol roku kwarantanny? po co w sumie? na co sie czeka te 6 miesiecy?
-
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
o widze, ze cioteczki wszystkie pouciekaly :-( Kacper był wczoraj u weta, druty muszą jeszcze zostać, dostał nową porcje tabletek, zeby zakazenie sie nie wdało - bo zrobila mu sie przetoka - za tydzien fotka rtg i znow na wizyte i byc moze bedzie wyjecie gwozdzi Kacperek bardzo ładnie prosi o pomoc finansową i pomoc w szukaniu domku -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
na palecie albo na ceglach -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
o takiej mysle, tylko moze trzebaby ja troche "odpiekszyc" [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/buda.jpg[/IMG] a moze ktos moglby zrobic bude ze zwyklych desek, bo kurcze one wszytskie beda takie ładne -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
tak sobie mysle, ze na filcu raczej nie bo bedzie jej sierc wycierac i sie wbijac - uniemozliwiajac tym samym obrot obrozy, tak sobie mysle :roll: - lepiej skorzana szeroka albo parcianą. Kup koniecznie bude z bocznym wejsciem, zeby nie bylo na srodku, bo jak wiatrzycho to schowa sie za scianke, jak ma boczne wejscie, a z takim na srodku to kiepsko :shake: i nawet dywanik nie bardzo pomoze -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
czy moze ktos pomoc? moze ma ktos wolny tymczas? -
Potrącony rottek Łomianki/Wawa - odszedł za TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie poznałabys go :shake: juz pol psa nie ma, schudl strasznie -
w Jozefowie za to obrodzilo w astowe :-( jest sunia demolka - raczej bez szans na adopcje ze wzgledu na agresje, jest łagodna sunia płowo-błekitna (czy jakos tak :evil_lol: ), jest sunia bez uszu - mieszanka ast plus DC lub CC, no i ostatnio doszedł pittbull (chyba-bo ja sie nie znam) tak wiec porazka :placz: są wątki astki mieszanki z CC lub DC i watek tej płowej, a demolka jest w tym watku pittbula fotek jeszcze nie mam :shake:
-
ale jak to nie było Mikołaja? :razz: Niedobry jeden no!
-
Potrącony rottek Łomianki/Wawa - odszedł za TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nikt sie nie zglosił :shake: rottek jest, chodzi po schronie, spi w pomieszczeniu, ale łapy mu siadly tylne, ma zwyrodnienie stawow biodrowych -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
jak na razie to długi, długi, długi :shake: i brak pomyslu co dalej wyprzedajemy sie na bazarku ze wszystkiego ale pytanie co dalej :placz: -
kiedys sie szczepilo w odstepach 30 dniowych i bylo ok, ale oczywiscie dopytaj i zrob jak uwazasz, kaske zbierzemy :eviltong: a na smetarz juz mam nawet chetną :multi:
-
Agnie - jeszcze jedno pytanko :p czy przyszły dwa przelewy czy tylko jeden?
-
Chetnie wystawie :p napisz mi tytuły i jakie to knigi tzn. czuy okładka twarda czy miękka i jaki stan :p ale patrzac na tamte to chyba super. Odnosnie szczepien to teraz przeciez tez minelo wiecej niz 2 tygodnie? czy sie myle?
-
to jeszcze za jedną powinno wpłynąć, ale dziewczyna sie na razie nie oddzywa, chyba wysle pospieszajacy pw :cool3: mamy rowniez na afn 20 zł i jeszcze wpłynie kilka dyszek z mojego bazarku :eviltong:
-
[quote name='Agnie Koty']robi się coraz bardziej śmiała i pozwala sobie.... Nie wiem co robi się kiedy szczeniaka szczeka jak opętany na niby Pańcię, usiłuje jej odgryźć nos, wczepia się we włosy.... Lulka, moze jakieś dobre rady... Aha, chcę dac na bazarek pozostałego Kinga, jej apetyt mnie przerażą a nie chce jej skarmiać byle czym np. salcesonem bądż wątrobianą :evil_lol: . Dzisaij kupiłam jej trochę karmy dla szczeniaków, podobno antyalergiczna, działa na wszystko nie przerywając snu. Nawet nie mogłam wsypać jej tego do miski, dostała jakiegoś amoku. Jezu, czego oni tam dodają? nie pamiętam nazwy, jakiś eagle bodajże. t[/quote] w dupe lac i patrzec czy rowno puchnie :evil_lol: czy kasa juz wplynęla za 5 ksiazek?
-
czy moze jeszcze ktos pomoc w leczeniu Terry? :loveu:
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
zdjecia powrociły :p