Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. nikt nie chce wyzelka :shake: czy na dogo nie ma zupełnie miłosnikow tej rasy???
  2. a to fotki chłopaka [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/wyjazd024.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/wyjazd020.jpg[/IMG]
  3. schronisko jest w Jozefowie koło Legionowa, psiak został znaleziony w rejonie Lomianek w kampinosie
  4. w schronie pod warszawa jest od niedawna szkot pszeniczny, chłopak, moze znacie kogos kto by chcial przygarnąc biedaka? strasznie zaniedbany, ma dredy i brudne ucholce, brak tatuazu
  5. Kiwka zaprasza na bazarek ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3044151#post3044151[/URL]
  6. co tam słychac u Viki? Sonia ma się dobrze, odrobaczyłam ostatnio całe stadko :eviltong:
  7. a samopoczucie ma dobre w nowym tygodniu czeka go jednak rtg i znow wizyta u doktorka
  8. super wiadomosci! :loveu: GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!
  9. i koniecznie zapytaj prosze ile czasu musialaby Kiwcia sama w domku siedziec
  10. my na to jak na lato :loveu: trzeba pogadac, spotkac sie i sie zobaczy ;)
  11. lepszy cien nadziei niz nic
  12. zaraz pisze do green zeby ci kaske przeslala z afn
  13. Agnie na AFN jest 38 zł, spytaj ile kosztuje ten preventic to dołoze do tej kwoty i bedzie na obrózke, jak chcesz moge przesłac ci taka obrozke regulowaną parcianą dla Kiwki.
  14. buuuuuuuuu biedna Kiwka, buuuuuuuu biedne uszka
  15. no to sie przypomnimy
  16. trzymamy kciuki :lol:
  17. [quote name='loozerka'] ale w ogole, jaki u Was jest snieg!!! u mnie ledwo ziemię pokrywa...:( NAwet na sanki nie mzna wyjsc......[/quote] to się ciesz u nas to ledwo mozna z domu wyjsc :mad: wszedzie pełno sniegu ....ja chce WIOSNY!!!!!!
  18. nikt nie jest wyzłem zainteresowany :shake:
  19. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][/URL] ten nochal chyba duży wyszedł, khe.potem zabiorę się za resztę zdjęć. Ale czy Kiwi nie wygląda na maltretowaną? Ten wzrok, ta mina....[/quote] ło matko...jaka biedna zmaltretowana Kiwusia :evil_lol:
  20. Aneta - super!!!! Ale ten twoj DONEK jest piękny!!!! Pixie - czyzbys lubiła knajpki na pl.3 Krzyzy? :evil_lol:
  21. jakies bidutki, same bez mamy :shake: czy ona tam sie pojawia?
  22. chyba nie bardzo jednak.....za duzo przykrosci, ciagle tylko kłucie i kłucie i ból :shake:
  23. moj telefon nie chce zdjec odbierac, mam cos zle ustawione a nawet jak by odbieral to nie mam kabelka :shake:
  24. kurcze ale co tu z nimi dalej zrobic? :shake: w jednostce pewnie nie moga zostac na stałe... moze allegro? do wyborczej dzis jeszcze ostatnia szansa do 16 mozna podac oglosznie smsem
  25. zabierzcie ten snieg...było tak fajnie wiosennie...a teraz :placz:
×
×
  • Create New...