a to fotki chłopaka
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/wyjazd024.jpg[/IMG]
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/wyjazd020.jpg[/IMG]
w schronie pod warszawa jest od niedawna szkot pszeniczny, chłopak, moze znacie kogos kto by chcial przygarnąc biedaka? strasznie zaniedbany, ma dredy i brudne ucholce, brak tatuazu
Agnie na AFN jest 38 zł, spytaj ile kosztuje ten preventic to dołoze do tej kwoty i bedzie na obrózke, jak chcesz moge przesłac ci taka obrozke regulowaną parcianą dla Kiwki.
[quote name='loozerka']
ale w ogole, jaki u Was jest snieg!!! u mnie ledwo ziemię pokrywa...:( NAwet na sanki nie mzna wyjsc......[/quote]
to się ciesz u nas to ledwo mozna z domu wyjsc :mad: wszedzie pełno sniegu ....ja chce WIOSNY!!!!!!
[quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][/URL]
ten nochal chyba duży wyszedł, khe.potem zabiorę się za resztę zdjęć.
Ale czy Kiwi nie wygląda na maltretowaną? Ten wzrok, ta mina....[/quote]
ło matko...jaka biedna zmaltretowana Kiwusia :evil_lol:
kurcze ale co tu z nimi dalej zrobic? :shake:
w jednostce pewnie nie moga zostac na stałe...
moze allegro? do wyborczej dzis jeszcze ostatnia szansa do 16 mozna podac oglosznie smsem