-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
SANA i Jaśminka Znalezione Na Poligonie mają wspaniałe domy
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Asiu ja moge odstąpic trochę karmy, mam nutre dla szczeniąt duzych ras i moja Coco chetnie sie podzieli z tymi bidami -
znajdzie domek nie ma sie co martwic nie kazdy chce psa po przejsciach...a raczej to wiekszosc nie chce
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no to ja skromnie zaproponuje nasza chora rodzinke onkow [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37265[/URL] -
wyzełek sie przypomina
-
SANA i Jaśminka Znalezione Na Poligonie mają wspaniałe domy
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
kurcze mozliwe ze to małe tej suni, ktora z fona probowalysmy znalezc. ona byla widywana wlasnie na tym zakrecie w zegrzu i jak probowalysmy ja namierzyc to bylysmy tez w jednostce - tam nam powiedzieli ze jest taki pies i ze przychodzi czasem wlasnie na jedzonko ale ze jest dziki i nie podchodzi...... a tak pozatym TYMCZAS PILNIE POSZUKIWANY!!!!!! na ile ocenił je wet? moze matka przychodzi jeszcze je karmic? -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Zgadza sie jest ok, Kacek staje na tej łapie i nawet niezle zasuwa, ale wlasnie on powinnien ja oszczedzac, wiec takie bieganie wcale nie jest dobre - trzeba chłopczyne przywoływac do porzadku. Wczoraj zostały zdjete szwy. Za 2 tygodnie znow trzeba połozyc go spac i zrobic rtg i do doktora ze zdjeciem na kontrole. -
pewnie z oferty dzwonila na ciagniecie najlepszy jest kantar he he ja tezs probowalam z robieniem stopow ale moja druga sunia sie wkurzala no i ja tez bo to dluuuuuuugotrwała robota :diabloti: załozyłam kantar i po problemie :evil_lol: ech jak to dobrze pojsc na proscizne :diabloti:
-
wyzelek chory - kaszle i prycha - warunki schroniskowe mu nie sluzą, oj nie :shake:
-
Dropsia szczepiona zapewne pojedynczo jak wszystkie w schronie wiec nie bardzo - ja w ogole balabym sie dac szczeniusia do domu z parwo :shake:
-
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
w poniedzialek nastepna wizyta u weta - damy oczywiscie znac na razie wszystko gra -
[quote name='Kara.']Albo Coco od kokosa (lub od Chanel:evil_lol: )[/quote] moja sunia jest Coco :eviltong: a pręguska ze zdjęcia to Dropsia :p w schronie niestety od zawsze :-( ma allegro jest na adopcjach.org i nic.....
-
jest spokojnym psem, siedzi z sunia i dogaduja sie bez problemow
-
jaki ciachniety? ma swoj caly ogonek :evil_lol:
-
druga nadal w schronie :shake: nie wiem czemu nie ma chetnych na nia, jesli sliczniutka i wesoła i bedzie naprawde malutka [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/schron14.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Dropsia2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Dropsia.jpg[/IMG]
-
ja juz wrzucilam na wyzly
-
oj to dobrze bo juz zaczelam sie martwic skad ja teraz na jakis hotel wezme :razz: ale swiete słowa...szukajcie a znajdziecie czy Kiwi ma juz szczepienie na wscieklizne? i czy ma jeszcze jedzenie? bedzie z aukcji moich ksiazek pare zetow...cos tam dorzuce i bedzie na kilka kilo :evil_lol:
-
Agnie daj znać ile Kiwi ma jeszcze czasu? :cool1:
-
nikt nie chce wyzełka?
-
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='papisia']Kacperku cioteczki chyba bardzo Cię lubią bo dają już 51zł dla Ciebie za książkę :loveu: i 10zł za koguta-zboczucha! Zdrowiej Nam szybciutko zanim ciotka papiśka wyprzeda z domu wszystko co możliwe :evil_lol:[/quote] cioteczko jestes wielka :loveu: dzieki i cioteczkom licytujacym tez dziekujemy serdecznie wlasnie wrocilysmy z chrupkiem z kolejnej wizyty u pana doktora, jest (odpukac) bardzo dobrze, aby sie tylko teraz nic tam nie wyłamalo - tu trzeba trzymac kciuki. Jeszcze 3 dni antybiotyk w zastrzyku, kolejna wizyta sprawdzajaca za 5-7 dni, a za 2-3 tygodnie rtg, jak bedzie ok to przeszczep szpiku nie bedzie konieczny, jesli kosc nie bedzie sie dobrze mineralizowac to niestety beda musieli znow go usypiac i kroic - ale ja mam nadzieje ze bedzie ok. Cale zespolenie ktore ma w nodze musi miec jakies 8 do 10 tygodni. -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Chrupek dolicz jeszcze 20 zł, wczoraj mi kumpela przyniosła :lol: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ale Sabinka ma derkę fajną :eviltong: biednej Lady pewnie uprowadzilas cio? :evil_lol: a Bertunia to pięknieje w oczach -
Iza super robota! a teraz skup sie tylko i wyłącznie na [B]pozytywnym mysleniu[/B] (zadnych czarnych scenariuszy :mad: ) nasza rzeczywistosc kreuja mysli - a tu nam są potrzebne tylko i wyłącznie pozytywne mysli ;) powiedz kolezance o wyprowadzaczach ( :evil_lol: co za nazwa) - zawsze mozna kogos takiego znalezc zeby nam sie psiakiem zajał w ciagu dnia, wyprowadzil na spacer na godzinke, nakarmił itd.
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Hanka Ty to jestes odlotowa :evil_lol: