Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Asiu ja moge odstąpic trochę karmy, mam nutre dla szczeniąt duzych ras i moja Coco chetnie sie podzieli z tymi bidami
  2. znajdzie domek nie ma sie co martwic nie kazdy chce psa po przejsciach...a raczej to wiekszosc nie chce
  3. no to ja skromnie zaproponuje nasza chora rodzinke onkow [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37265[/URL]
  4. wyzełek sie przypomina
  5. kurcze mozliwe ze to małe tej suni, ktora z fona probowalysmy znalezc. ona byla widywana wlasnie na tym zakrecie w zegrzu i jak probowalysmy ja namierzyc to bylysmy tez w jednostce - tam nam powiedzieli ze jest taki pies i ze przychodzi czasem wlasnie na jedzonko ale ze jest dziki i nie podchodzi...... a tak pozatym TYMCZAS PILNIE POSZUKIWANY!!!!!! na ile ocenił je wet? moze matka przychodzi jeszcze je karmic?
  6. Zgadza sie jest ok, Kacek staje na tej łapie i nawet niezle zasuwa, ale wlasnie on powinnien ja oszczedzac, wiec takie bieganie wcale nie jest dobre - trzeba chłopczyne przywoływac do porzadku. Wczoraj zostały zdjete szwy. Za 2 tygodnie znow trzeba połozyc go spac i zrobic rtg i do doktora ze zdjeciem na kontrole.
  7. pewnie z oferty dzwonila na ciagniecie najlepszy jest kantar he he ja tezs probowalam z robieniem stopow ale moja druga sunia sie wkurzala no i ja tez bo to dluuuuuuugotrwała robota :diabloti: załozyłam kantar i po problemie :evil_lol: ech jak to dobrze pojsc na proscizne :diabloti:
  8. wyzelek chory - kaszle i prycha - warunki schroniskowe mu nie sluzą, oj nie :shake:
  9. Dropsia szczepiona zapewne pojedynczo jak wszystkie w schronie wiec nie bardzo - ja w ogole balabym sie dac szczeniusia do domu z parwo :shake:
  10. w poniedzialek nastepna wizyta u weta - damy oczywiscie znac na razie wszystko gra
  11. [quote name='Kara.']Albo Coco od kokosa (lub od Chanel:evil_lol: )[/quote] moja sunia jest Coco :eviltong: a pręguska ze zdjęcia to Dropsia :p w schronie niestety od zawsze :-( ma allegro jest na adopcjach.org i nic.....
  12. jest spokojnym psem, siedzi z sunia i dogaduja sie bez problemow
  13. jaki ciachniety? ma swoj caly ogonek :evil_lol:
  14. druga nadal w schronie :shake: nie wiem czemu nie ma chetnych na nia, jesli sliczniutka i wesoła i bedzie naprawde malutka [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/schron14.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Dropsia2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Dropsia.jpg[/IMG]
  15. ja juz wrzucilam na wyzly
  16. oj to dobrze bo juz zaczelam sie martwic skad ja teraz na jakis hotel wezme :razz: ale swiete słowa...szukajcie a znajdziecie czy Kiwi ma juz szczepienie na wscieklizne? i czy ma jeszcze jedzenie? bedzie z aukcji moich ksiazek pare zetow...cos tam dorzuce i bedzie na kilka kilo :evil_lol:
  17. Agnie daj znać ile Kiwi ma jeszcze czasu? :cool1:
  18. nikt nie chce wyzełka?
  19. [quote name='papisia']Kacperku cioteczki chyba bardzo Cię lubią bo dają już 51zł dla Ciebie za książkę :loveu: i 10zł za koguta-zboczucha! Zdrowiej Nam szybciutko zanim ciotka papiśka wyprzeda z domu wszystko co możliwe :evil_lol:[/quote] cioteczko jestes wielka :loveu: dzieki i cioteczkom licytujacym tez dziekujemy serdecznie wlasnie wrocilysmy z chrupkiem z kolejnej wizyty u pana doktora, jest (odpukac) bardzo dobrze, aby sie tylko teraz nic tam nie wyłamalo - tu trzeba trzymac kciuki. Jeszcze 3 dni antybiotyk w zastrzyku, kolejna wizyta sprawdzajaca za 5-7 dni, a za 2-3 tygodnie rtg, jak bedzie ok to przeszczep szpiku nie bedzie konieczny, jesli kosc nie bedzie sie dobrze mineralizowac to niestety beda musieli znow go usypiac i kroic - ale ja mam nadzieje ze bedzie ok. Cale zespolenie ktore ma w nodze musi miec jakies 8 do 10 tygodni.
  20. Chrupek dolicz jeszcze 20 zł, wczoraj mi kumpela przyniosła :lol:
  21. ale Sabinka ma derkę fajną :eviltong: biednej Lady pewnie uprowadzilas cio? :evil_lol: a Bertunia to pięknieje w oczach
  22. Iza super robota! a teraz skup sie tylko i wyłącznie na [B]pozytywnym mysleniu[/B] (zadnych czarnych scenariuszy :mad: ) nasza rzeczywistosc kreuja mysli - a tu nam są potrzebne tylko i wyłącznie pozytywne mysli ;) powiedz kolezance o wyprowadzaczach ( :evil_lol: co za nazwa) - zawsze mozna kogos takiego znalezc zeby nam sie psiakiem zajał w ciagu dnia, wyprowadzil na spacer na godzinke, nakarmił itd.
  23. Hanka Ty to jestes odlotowa :evil_lol:
×
×
  • Create New...