czip okolo 50 zł u weta
z hepatica na pedigree :shake: ja wiem ze puszki hepatica to koszty astronomiczne, ale moze chociaz sucha karme hepatica mu kupic i rozmaczac, przy takiej chorobie watroby to juz do konca zycia powinnien jest dobra karme, pedigree to trucizna